(fot. G. Sojka)
Dziś zdecyduje się, kto zagra w finale okręgowego Pucharu Polski 16 czerwca na Suzuki Arenie w Kielcach. Z rozstawienia par wiemy na pewno, że zagrają w nim III-ligowiec i drużyna z IV ligi. Poniżej wyniki spotkań, w tym także części zaległych meczów ligowych.
5 bramek | Tomasz Bartosiak (Granat S.), Adrian Koprowski (Start) |
4 bramki | Tomasz Matuszewski (Hetman), Marcin Snoch (Sokół), Michał Staszewski (Polanie), Maciej Zaliński (Baszta), Kamil Banaszek (3 + 1 k.) (Zryw S.), Amarildo Leirosa Júnior (3 + 1 k.) (ŁKS Łagów) |
3 bramki | Fuad Həsən oğlu Bayramov (KP KSZO 1929 O. .), Marek Dzieciuch (Zryw Z.), Mariusz Fabjański (Star S.), Piotr Ferens (Czarni), Karol Gilewski (Moravia), Michał Gąsior (Zenit), Cezary Matuszewski (Hetman), Piotr Mikos (Łysica), Patryk Niewczas (Łazy), Wiktor Nogacki (Wicher), Michał Paluch (KP KSZO 1929 O. .), Bartłomiej Równicki (Naprzód), Damian Salwa (Orlęta), Klaudiusz Sołtysiak (Radiator$), Robert Szymański (Piaskowianka), Mikołaj Szymański (ŁKS Łagów), Paweł Tomczyk (GKS Nowiny), Mateusz Wicik (Baszta, Pogoń), Sebastian Wijas (Sokół), Kamil Łokieć (Alit), Andrzej Kobylański (2 + 1 k.) (Oldboys KSZO), Andrzej Kusaj (2 + 1 k.) (Nida O.), Krystian Moskal (2 + 1 k.) (Orlęta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Stal Kunów | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 9 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 Stal: 97 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał — Szymański Łukasz. | ||||||||
W pierwotnym terminie 18 kwietnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu zagrożenia pandemicznego. |
24 bramek | Rafał Krzysztofik (23 + 1 k.) (Piaskowianka) |
22 bramek | Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
21 bramek | Jacek Rożek (Klimontowianka) |
18 bramek | Marcin Dynarek (15 + 3 k.) (Kamienna) |
16 bramek | Kamil Adamski (14 + 2 k.) (Victoria 2015) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Garbarnia Kraków | 2 — 0 | Orlęta Kielce | 10 CZE | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Garbarnia: 12 Orlęta: 12 Trenerzy: Śliwa Stanisław — Bednarski Patryk. |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 3 | Piaskowianka Piaski | 10 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 1 — 2 75' 1 — 3 90' Partyzant: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Smorąg Karol. |
7 bramek | Dominik Kobiec (Orlęta) |
5 bramek | Kacper Gaj (Arka), Kamil Haba (Orlęta), Antoni Mikołajczyk (Arka) |
4 bramki | Dawid Gołąb (Orlicz), Olaf Kruk (Orlęta), Ksawery Miernik (Orlicz), Patryk Smorąg (Naprzód), Kacper Sęk (Piaskowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 8 CZE | 18:30 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 52' 0 — 3 66' Neptun: 12 Granat: 12 Trenerzy: Kądziela Grzegorz — Dejworek Piotr. |
13 bramek | Mikołaj Nowiński (KKP Korona II) |
10 bramek | Maksymilian Krawiec (KP KSZO 1929) |
9 bramek | Igor Taborek (GKS Nowiny) |
8 bramek | Wojciech Zięba (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Kacper Lenard (KP KSZO 1929), Adrian Łata (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Trampkarz starszy, gr. V | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
AP SKS Star Starachowice | 4 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 9 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 77' AP SKS Star: 1 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Anduła Artur — Tacij Marcin.
|
11 bramek | Antoni Chmielewski (AP SKS Star) |
10 bramek | Robert Nawrot (AP SKS Star) |
7 bramek | Piotr Misztal (Polonia Białogon) |
6 bramek | Szymon Góral (Nidzianka), Adrian Haba (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Trampkarz młodszy, gr. V | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 1 | Stal Kunów | 8 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 5' Orlicz: 12 Stal: 1 Trenerzy: Piasta Waldemar — Chadała Sebastian. |
13 bramek | Jan Janik (Łysica) |
10 bramek | Michał Kleczaj (Łysica) |
8 bramek | Jakub Banyś (Granat), Oskar Karpisz (Góral) |
6 bramek | Piotr Czekaj (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Trampkarz młodszy, gr. V | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 1 | Stal Kunów | 8 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 5' Orlicz: 12 Stal: 1 Trenerzy: Piasta Waldemar — Chadała Sebastian. |
13 bramek | Jan Janik (Łysica) |
10 bramek | Michał Kleczaj (Łysica) |
8 bramek | Jakub Banyś (Granat), Oskar Karpisz (Góral) |
6 bramek | Piotr Czekaj (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
25 bramek | Bartłomiej Molęda (AKS 1947) |
21 bramek | Michał Sikora (AKS 1947) |
16 bramek | Szymon Jarubas (AKS 1947) |
13 bramek | Mikołaj Nieznalski (AKS 1947) |
12 bramek | Jakub Grzywna (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Juventa Starachowice | 4 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 8 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 55' Juventa: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Zuba Dominik — Zaliński Maciej. |
11 bramek | Fabian Mazur (KKP Korona) |
9 bramek | Adam Hańćko (KKP Korona), Mikołaj Wolski (Neptun) |
8 bramek | Piotr Pajdo (AP SKS Star), Krystian Stefański (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
13 bramek | Radosław Woch (Wicher) |
11 bramek | Krzysztof Wojciechowski (GKS Nowiny) |
9 bramek | Krzysztof Pawelak (Arka) |
6 bramek | Mateusz Czaiński (Arka), Mikołaj Zajęcki (Wicher) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Młodzik starszy, gr. VI | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 8 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Piaskowianka: 12 Start: 12 Trenerzy: Stępień Michał — Koprowski Adrian. |
12 bramek | Szymon Makuch (Football Academy P.) |
9 bramek | Gabriel Gajda (Football Academy P.), Piotr Kowalczyk (Football Academy J.), Jakub Stanek (Football Academy P.) |
7 bramek | Dawid Członkowski (Football Academy J.), Dawid Juzwik (Naprzód), Oskar Otfinowski (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Młodzik starszy, gr. VII | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 1 | Sparta Dwikozy | 10 CZE | 18:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Gród: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Pierzchała Wojciech. |
10 bramek | Francesco Sazio (Zorza Tempo) |
7 bramek | Maciej Filipowicz (Zorza Tempo) |
6 bramek | Łukasz Bona (Sparta) |
5 bramek | Kacper Pitkiewicz (Zorza Tempo) |
4 bramki | Igor Czosnek (Piast), Dominik Król (Gród), Amir Merakchi (Zorza Tempo), Krystian Nowak (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
PAS Skarżysko-Kamienna | 0 — 6 | Juventa Starachowice | 9 CZE | 16:00 | ||||
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego | ||||||||
0 — 1 14' 0 — 2 18' 0 — 3 0 — 4 49' 0 — 5 50' 0 — 6 PAS: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Białek Łukasz — Zuba Dominik. |
20 bramek | Mikołaj Bednarski (Galacticos) |
16 bramek | Dariusz Zawistowski (KKP Korona) |
12 bramek | Miłosz Jagieła (Galacticos), Bartosz Moskwa (Juventa), Kacper Zaborski (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
AKS 1947 Busko-Zdrój | 1 — 5 | UKS Baćkowice | 9 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 15' 0 — 3 21' 0 — 4 30' 0 — 5 42' 1 — 5 AKS 1947: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: PRĘDKI RAFAŁ — ŁATA DAMIAN. |
15 bramek | Kacper Karbownik (AP Champions) |
10 bramek | Wiktor Prusik (UKS Baćkowice), Aleks Wilczyński (AP Champions) |
9 bramek | Kacper Cholewiński (AP Champions) |
7 bramek | Kacper Faliszewski (KP KSZO 1929), Kacper Kwaśniak (KP KSZO 1929), Fabian Pastuszka (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|