Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Grają ligi piłkarskie - wyniki
Świt - Naprzód

Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.

I liga
Kolejka 14
Górnik Polkowice  2 — 2  Korona Kielce23 PAŹ12:40
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
Trenerzy: Paweł Barylski — Dominik Nowak.
II liga
Kolejka 14
Wigry Suwałki  2 — 1  GKS Bełchatów23 PAŹ14:00
Wisła Puławy  0 — 1  Śląsk II Wrocław23 PAŹ15:00
III liga, gr. I
Kolejka 15
Sokół Aleksandrów Łódzki  0 — 1  Znicz Biała Piska23 PAŹ14:00


III liga, gr. IV
Kolejka 14
Orlęta Radzyń Podlaski  4 — 1  ŁKS Probudex Łagów23 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Mikołaj Raczyński — Ireneusz Pietrzykowski.
Siarka Tarnobrzeg  0 — 1  Chełmianka Chełm23 PAŹ14:00
 
0 — 1
Trenerzy: Sławomir Majak — Tomasz Złomańczuk.
WIDEO: bramka – kliknij w ten link.
ARTYKUŁ: Nowiny24 – kliknij w ten link.
ZDJĘCIA: gol24.pl – kliknij w ten link.
Czarni Połaniec  2 — 1  Wisła Sandomierz23 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Grzegorz Wcisło — Jarosław Pacholarz.
ARTYKUŁ: strona Wisły – kliknij w ten link.
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link.
SKRÓT MECZU: Wojciech Tracz – kliknij w ten link.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 1  Stal Stalowa Wola23 PAŹ14:00
 
0 — 1
Trenerzy: Rafał Wójcik — Łukasz Bereta.
TRANSMISJA WIDEO: PŁATNA (15,90 zł) – kliknij w ten link.
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link.
ZDJĘCIA: kliknij w ten link.
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link.
Wólczanka Wólka Pełkińska  0 — 3  Avia Świdnik23 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Marcin Wołowiec — Łukasz Mierzejewski.
Unia Tarnów  3 — 1  Korona Rzeszów23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Radosław Jacek — Grzegorz Opaliński.
ARTYKUŁ: Nowiny24 – kliknij w ten link.
Wisłoka Dębica  2 — 0  Cracovia II Kraków23 PAŹ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Dariusz Kantor — Piotr Giza.
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska – kliknij w ten link.
Sokół Sieniawa  1 — 0  Podhale Nowy Targ24 PAŹ13:00
1 — 0
 
Trenerzy: Dariusz Majcher — Szymon Grabowski.
Tomasovia Tomaszów Lubelski  0 — 0  Podlasie Biała Podlaska24 PAŹ15:00
Trenerzy: Paweł Babiarz — Rafał Borysiuk.


18 bramekWojciech Białek (14 + 4 k.) (Avia)
17 bramekAdrian Gębalski (13 + 4 k.) (Czarni)
16 bramekMarcin Stefanik (10 + 6 k.) (Siarka)
15 bramekEzana Kahsay (Chełmianka)
14 bramekAdam Imiela (9 + 5 k.) (ŁKS Łagów)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


III liga, gr. IV
1.   Siarka Tarnobrzeg 29 60 59–26 18 6 5
2.   Chełmianka Chełm 29 57 47–28 17 6 6
3.   Cracovia II Kraków 29 57 62–28 17 6 6
4.   ŁKS Probudex Łagów 29 57 51–25 17 6 6
5.   Podhale Nowy Targ 29 54 59–37 16 6 7
6.   Avia Świdnik 29 53 51–26 16 5 8
7.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 29 44 34–30 12 8 9
8.   Wisłoka Dębica 29 43 46–50 11 10 8
9.   Stal Stalowa Wola 29 41 39–37 12 5 12
10.   Unia Tarnów 29 41 43–40 10 11 8
11.   Orlęta Radzyń Podlaski 29 37 46–47 9 10 10
12.   Podlasie Biała Podlaska 29 33 31–40 7 12 10
13.   Sokół Sieniawa 29 31 33–58 8 7 14
14.   Czarni Połaniec 29 31 37–53 8 7 14
15.   Wisła Sandomierz 29 24 32–57 6 6 17
16.   Korona Rzeszów 29 23 36–59 5 8 16
17.   Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 18 31–57 4 6 19
18.   Wólczanka Wólka Pełkińska 29 14 26–65 3 5 21
 


Hummel IV liga
Kolejka 12
Alit Ożarów  1 — 2  GKS Nowiny23 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Paweł Rybus — Mariusz Ludwinek.
W 38. minucie Bartosz Papka nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny).
Olimpia Pogoń Staszów  3 — 1  Lubrzanka Kajetanów23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Paweł Czaja — Janusz Cieślak.
ARTYKUŁ: strona Pogoni – kliknij w ten link.
ZDJĘCIA: fanpage Pogoni – kliknij w ten link.
Wierna Małogoszcz  1 — 1  AKS 1947 Busko-Zdrój23 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Mariusz Lniany — Mariusz Kośmider.
Korona II Kielce  6 — 0  Neptun Końskie24 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Marek Mierzwa — Arkadiusz Bilski.
ARTYKUŁ: CKSport – kliknij w ten link.
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 0  Klimontowianka PBI Klimontów24 PAŹ14:00
Trenerzy: Waldemar Szpiega — Łukasz Szymański.
TRANSMISJA WIDEO: 1. połowa – kliknij w ten link.
TRANSMISJA WIDEO: 2. połowa – kliknij w ten link.
Orlicz Suchedniów   0 — 1  Star Starachowice24 PAŹ14:00
 
0 — 1
Trenerzy: Łukasz Ubożak — Tadeusz Krawiec.
Spartakus Daleszyce  1 — 2  GKS Rudki24 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Kartki także: Dariusz Kowalski 31'.
Trenerzy: Andrzej Więcek — Paweł Jaworek.
Łysica Bodzentyn  1 — 3  Moravia Morawica24 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Muni (k.) 72'
1 — 3
 
Trenerzy: Marek Pastuszka — Maciej Śmiech.
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link.
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 4  Granat Skarżysko-Kamienna24 PAŹ14:00
 
0 — 1
  5' Bartosz Sot (k.)
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Piotr Trzepatowski — Marcin Kołodziejczyk.


23 bramekBartosz Sot (17 + 6 k.) (Granat)
20 bramekJakub Jaśkiewicz (15 + 5 k.) (Wierna)
18 bramekBartosz Papka (GKS Nowiny), Paweł Rogula (Wierna)
15 bramekKacper Wiecha (13 + 2 k.) (GKS Rudki)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Hummel IV liga
1.   Korona II Kielce 27 65 68–23 20 5 2
2.   Star Starachowice 27 62 61–20 20 2 5
3.   GKS Nowiny 27 55 59–29 17 4 6
4.   Granat Skarżysko-Kamienna 27 51 57–24 15 6 6
5.   Wierna Małogoszcz 27 49 58–41 14 7 6
6.   Neptun Końskie 27 46 46–47 14 4 9
7.   GKS Rudki 27 45 43–29 13 6 8
8.   Moravia Morawica 28 37 54–42 9 10 9
9.   AKS 1947 Busko-Zdrój 27 37 37–42 9 10 8
10.   Alit Ożarów 27 35 37–48 9 8 10
11.   Klimontowianka PBI Klimontów 27 35 33–36 9 8 10
12.   Orlicz Suchedniów 27 34 42–45 9 7 11
13.   Olimpia Pogoń Staszów 27 33 38–44 9 6 12
14.   TS 1946 Nida Pińczów 27 27 27–48 7 6 14
15.   Spartakus Daleszyce 27 23 28–48 6 5 16
16.   Łysica Bodzentyn 27 22 26–45 5 7 15
17.   Sparta Kazimierza Wielka 27 21 31–65 6 3 18
18.   Lubrzanka Kajetanów 28 2 17–86 2 26
 


Klasa okręgowa
Kolejka 11
Świt Ćmielów  3 — 3  Wicher Miedziana Góra23 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
Paweł Meszek (k.) 77'
3 — 3
 
Trenerzy: Marcin Wróbel — Damian Chrzanowski.
Gród Ćmińsk  3 — 2  OKS Opatów23 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Paweł Wijas — Mariusz Kadela.
Sparta Dwikozy  1 — 0  Nida Oksa23 PAŹ11:00
1 — 0
 
Trenerzy: Marcin Siudak — Karol Lichosik.
Unia Sędziszów  1 — 0  Hetman Włoszczowa23 PAŹ14:00
1 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz Opara — Hubert Wójcik.
Naprzód Jędrzejów  3 — 1  Piaskowianka Piaski23 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Krystian Rokicki — Michał Borek.
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link.
Piast Stopnica  0 — 3  Zenit Chmielnik24 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Sławomir Skiba — Jerzy Rot.
Bucovia Bukowa  0 — 5  Góral Górno24 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Jan Luzar — Damian Piotrowicz.
Stal Kunów  0 — 4  Orlęta Kielce24 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Marcin Dynarek — Tomasz Kołodziejczyk.


30 bramekMarcin Dynarek (28 + 2 k.) (Stal)
21 bramekBartłomiej Równicki (Naprzód), Robert Radek (20 + 1 k.) (Góral), Krystian Moskal (19 + 2 k.) (Orlęta)
19 bramekRafał Krzysztofik (15 + 4 k.) (Piaskowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa
1.   Stal Kunów 24 57 78–26 18 3 3
2.   Góral Górno 24 50 54–23 15 5 4
3.   Orlęta Kielce 24 47 59–29 15 2 7
4.   Gród Ćmińsk 24 44 50–21 13 5 6
5.   Naprzód Jędrzejów 24 44 50–32 13 5 6
6.   Unia Sędziszów 24 41 37–37 12 5 7
7.   Hetman Włoszczowa 24 37 41–32 11 4 9
8.   Wicher Miedziana Góra 24 36 48–42 10 6 8
9.   Zenit Chmielnik 24 36 35–36 11 3 10
10.   Piast Stopnica 24 28 34–50 8 4 12
11.   Świt Ćmielów 24 28 35–41 7 7 10
12.   Piaskowianka Piaski 24 26 42–56 8 2 14
13.   OKS Opatów 24 26 34–40 7 5 12
14.   Bucovia Bukowa 24 23 32–65 7 2 15
15.   Sparta Dwikozy 24 11 15–62 3 2 19
16.   Nida Oksa 24 11 31–83 3 2 19
 


Klasa A, gr. I
Kolejka 10
Skała Tumlin  3 — 1  MSS-Klonówka Masłów23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Dariusz Górecki — Karol Janicki.
Polonia Białogon Kielce  6 — 0  Samson Samsonów23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Filip Szałach (sam.) 89'
6 — 0
 
Trenerzy: Piotrek Kasperek — Michał Koza.
ULKS Łączna  1 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn24 PAŹ11:00
1 — 0
 
Trenerzy: Tadeusz Żmijewski — Marcin Śladkowski.
Astra Piekoszów  4 — 0  Tęcza Gowarczów24 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Sadko — Paweł Skowron.
Partyzant Radoszyce  2 — 1  Orlicz II Suchedniów24 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Jacek Pawlik — Rajmund Kabała.
KS Smyków  4 — 1  Radiator$ Stąporków24 PAŹ14:00
Konrad Majos (sam.) 36'
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Kamil Mech — Sławomir Jedynak.
Victoria Mniów  3 — 6  Lechia Strawczyn24 PAŹ14:00
 
0 — 1
  1' Dawid Wołczyk (sam.)
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
2 — 5
 
 
2 — 6
3 — 6
 
Trenerzy: Karol Rusiński — Daniel Łebek.


20 bramekKarol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson)
17 bramekMarcin Supierz (16 + 1 k.) (MSS-Klonówka), Grzegorz Grzegorski (15 + 2 k.) (Polonia Białogon)
15 bramekMarcin Snoch (Sokół)
14 bramekBartłomiej Bracha II (ULKS Łączna)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. II
Kolejka 10
Zieleń Żelisławice  2 — 7  LKS Bolmin23 PAŹ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
 
2 — 5
 
2 — 6
 
2 — 7
Trenerzy: karol józefowski — Tomasz Hańćko.
GKS Imielno  3 — 1  GKS Kluczewsko23 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Artur Grad (k.) 90'
3 — 1
 
Trenerzy: Robert Ciekalski — Dariusz Dąbrowski.
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link.
Dąb Nagłowice  4 — 1  Zryw Skroniów24 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Radosław Szota — Robert Łoboda.
Partyzant Wodzisław  3 — 0  Start Słupia Jędrzejowska24 PAŹ13:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Gardiew — Adrian Koprowski.
Gród Wiślica  0 — 3  Victoria 2015 Skalbmierz24 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Lech Malczewski — Łukasz Łakota.
Zorza Tempo Pacanów  1 — 1  Wisła Nowy Korczyn24 PAŹ14:30
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Rafał Konat — Paweł Łuszcz.


16 bramekAdrian Koprowski (Start), Kamil Maj (Victoria 2015), Kamil Woliński (14 + 2 k.) (GKS Imielno)
14 bramekDamian Waligóra (LKS Bolmin)
12 bramekTomasz Kopacki (Zorza Tempo), Łukasz Niemstak (Dąb), Tomasz Paździor (Zryw)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. III
Kolejka 10
Piast Osiek  3 — 0  Zryw Zbigniewice23 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Kiciński — Wojciech Ciach.
Koprzywianka Koprzywnica  4 — 1  Baszta Rytwiany23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Wojciech Gawroński — Tomasz Sitek.
GKS Świniary  2 — 1  UKS Baćkowice23 PAŹ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Dariusz Krawczyk — Grzegorz Chruściel.
KS Tarłów  1 — 5  LZS Samborzec23 PAŹ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Jarosław Lipowski — Mateusz Burakowski.
GKS Obrazów  4 — 2  Kamienna Brody24 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Damian Lipiec — Tomasz Wójtowicz.
Arka Pawłów  1 — 0  Nidzianka Bieliny24 PAŹ14:00
1 — 0
 
Trenerzy: Mirosław Kalista — Mateusz Pindral.
ARTYKUŁ: starachowicki.eu – kliknij w ten link.


35 bramekMirosław Kalista (Arka)
19 bramekDamian Mądry (18 + 1 k.) (LZS Samborzec)
16 bramekRafał Kaśniewski (GKS Obrazów), Robert Misiak (Piast)
10 bramekMichał Wojton (9 + 1 k.) (Arka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa A, gr. I
1.   Polonia Białogon 21 50 55–14
2.   Partyzant 21 49 51–17
3.   Sokół 21 47 59–29
4.   Radiator$ 21 34 42–33
5.   KS Smyków 21 33 42–35
6.   Astra 21 29 40–33
7.   Orlicz II 21 27 44–37
8.   Victoria 20 24 40–41
9.   Samson 21 23 40–67
10.   Skała 21 22 29–47
11.   Lechia 21 22 37–53
12.   MSS-Klonówka 21 22 40–54
13.   ULKS Łączna 21 22 35–62
14.   Tęcza 20 12 23–55
 
Klasa A, gr. II
1.   Victoria 2015 18 42 53–17
2.   LKS Bolmin 18 37 48–26
3.   GKS Imielno 18 36 44–32
4.   Wisła 18 35 40–23
5.   Partyzant 18 28 40–24
6.   Dąb 18 27 32–32
7.   Gród 18 22 20–28
8.   Zorza Tempo 18 20 35–40
9.   Zryw 18 19 28–44
10.   GKS Kluczewsko 18 16 18–34
11.   Start 18 15 24–46
12.   Zieleń 18 10 23–59

Klasa A, gr. III
1.   Arka 18 48 81–13
2.   LZS Samborzec 18 36 43–21
3.   Nidzianka 18 35 42–23
4.   KS Tarłów 18 29 38–37
5.   Kamienna 18 29 42–34
6.   Koprzywianka 18 28 39–39
7.   GKS Obrazów 18 26 51–47
8.   GKS Świniary 18 23 27–52
9.   Baszta 18 21 36–50
10.   Piast 18 20 36–51
11.   UKS Baćkowice 18 13 25–52
12.   Zryw 18 3   8–49
 

Klasa B, gr. I
Kolejka 9
Polanie Pierzchnica  5 — 1  Top-Spin Promnik24 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
Trenerzy: Michal Staszewski — Marcin Wąsowicz.
KS Kamienna Wola  2 — 0  Czarnovia Kielce24 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Zbigniew Boruń — Mariusz Trela.
Sparta Strawczynek  3 — 5  Granat Borki24 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
 
3 — 3
74' Krystian Jas (k.)
 
3 — 4
 
3 — 5
Trenerzy: Łukasz Kukulski — Krystian Jas.
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link.
Zryw Łopuszno  2 — 1  Moravia II Morawica24 PAŹ14:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Bartosz Zagurowski — Damian Detka.
Politechnika Świętokrzyska Kielce  5 — 1  GLKS Fałków24 PAŹ14:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
Jakub Wodecki (k.)   7'
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Artur Obarzanek — Kamil Jarząb.
Płomień Wólka Kłucka  0 — 6  OKS Instal Michałów Starachowice24 PAŹ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
Trenerzy: Jarosław Szczurek — Kamil Koprowski.


27 bramekKamil Koprowski (Instal)
16 bramekMichał Staszewski (Polanie)
14 bramekKrystian Kmiecik (Sparta), Kamil Wijas (Zryw)
13 bramekTomasz Resiak (Zryw)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa B, gr. II
Kolejka 9
Deko Włoszczowa  2 — 0  Unia Małogoszcz23 PAŹ14:30
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Włodzimierz Kosowski — Sławomir Jarmuda.
Nidzica DobiesławiceBucovia II Bukowa23 PAŹ14:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
Trenerzy: Paweł Czajka — Tomasz Tatar.
MGTS Działoszyce  1 — 1  LZS Czarnocin24 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Robert Banaszek — Andrzej Sender.
Nida Sobków  7 — 0  Jawornik Gorzków24 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Ślusarczyk — Paweł Radziszewski.
Strzelec Chroberz  4 — 2  Vitalpol Solec-Zdrój24 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
4 — 2
 
Trenerzy: — Augustyn Ból.


13 bramekPaweł Czajka (Nidzica), Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec)
11 bramekDominik Jaworski (Nidzica)
9 bramekPatryk Gajek (Vitalpol), Hubert Gajek (Vitalpol)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa B, gr. III
Kolejka 9
FKS Łazy Starachowice  4 — 0  GTS Raków23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Bartłomiej Drabik — Janusz Baran.
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link.
Agricola Łoniów  4 — 0  Wodnik Styków23 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Maciej Zaliński — Piotr Gadecki.
Ester Wojciechowice  3 — 0  Cukrownik Włostów24 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Piotr Paszyński — Krzysztof Dywan.
GKS Iwaniska  1 — 2  Stal II Kunów24 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Konrad Tomaszewski — Jarosław Jałocha.


23 bramekDaniel Kuciński (Agricola)
17 bramekPrzemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola)
16 bramekMateusz Koterbski (Marol)
14 bramekMariusz Fabjański (Łazy), Szymon Michta (Łazy)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa B, gr. I
1.   Moravia II 18 45 74–19
2.   Zryw 18 44 72–18
3.   Polanie 18 38 53–21
4.   Politechnika Św. 18 32 54–25
5.   Sparta 18 28 57–38
6.   Granat 18 27 47–37
7.   Instal 18 22 45–49
8.   GLKS Fałków 18 20 35–58
9.   Czarnovia 18 20 32–45
10.   Top-Spin 18 19 44–55
11.   Płomień 18 8 20–87
12.   KS Kamienna W. 18 7   9–90
 
Klasa B, gr. II
1.   Nidzica 14 36 54–20
2.   Strzelec 14 34 55–15
3.   GKS Solec-Zdrój 13 24 40–24
4.   Nida 13 22 35–18
5.   Deko 13 16 19–30
6.   Jawornik 12 14 22–43
7.   MGTS Działoszyce 13 10 21–45
8.   LZS Czarnocin 13 8   7–24
9.   Unia 13 6   8–42
10.   Bucovia II 0   – 

Klasa B, gr. III
1.   Agricola 13 36 48–14
2.   Łazy 14 36 69–17
3.   Stal II 13 30 40–24
4.   Ester 13 19 28–36
5.   Marol 14 19 38–32
6.   GKS Iwaniska 14 15 30–46
7.   GTS Raków 13 13 24–43
8.   Cukrownik 13 8 17–48
9.   Wodnik 13 1 19–53
10.   Huragan 0   – 
  ŁKS II Łagów 0   – 
 

II liga kobiet, gr. południowa
Kolejka 8
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  2 — 4  Śląsk II Wrocław23 PAŹ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Krzysztof Kochelak — Monika Koziarska.


22 bramekZuzanna Węglarz (Respekt)
19 bramekKarolina Tylak (Bielawianka)
12 bramekKatarzyna Brzeska (Bielawianka), Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909), Małgorzata Kot (Sokół)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


IV liga kobiet
Kolejka 1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  9 — 0  Cicha Sława eSKa Skarżysko-Kam.24 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link.
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link.


22 bramekPatrycja Szymańska (KP KSZO 1929)
21 bramekWiktoria Latała (KP KSZO 1929)
9 bramekBeata Pietrzyk (KSP II)
3 bramkiAngelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Agata Rużycka (Hetmanki), Monika Zakrzewska (KP KSZO 1929), Maja Zawolik (KP KSZO 1929), Sandra Ćwik (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


II liga kobiet, gr. południowa
1.   Bielawianka 18 50 59–13
2.   Respekt 18 46 65–17
3.   Śląsk II 19 40 44–22
4.   Ostrovia 1909 18 31 39–22
5.   KKP Unia 18 29 37–27
6.   Podgórze 18 19 22–34
7.   Wanda 18 19 22–30
8.   Sokół 17 19 25–47
9.   Pogoń-Ekolog 18 14 18–41
10.   Prądniczanka 18 7 15–55
11.   KSP Kielce 18 7 12–50
12.   LUKS Ziemia Lubińska 0   – 
 
IV liga kobiet
1.   KP KSZO 1929 5 15 61–  2
2.   Hetmanki 5 9 13–  6
3.   Wisła 5 6 11–51
4.   Top-Spin 5 6   6–22
5.   KSP II 1 3 16–  0
6.   Cicha Sława eSKa 5 0   3–29
7.   Łysica 0   – 
 


CLJ U-18
Kolejka 11
UKS SMS Łódź  1 — 0  Wisła Kraków23 PAŹ12:30
1 — 0
 
Trenerzy: Mariusz Solecki — Adrian Filipek.
Komentarze
#1 | alit dnia październik 22 2021 22:42:47
do alitu jadą smutni panowie ze Starachowic, więc czysta 1?
#2 | Mat dnia październik 22 2021 23:06:40
A kto to smutni Panowie ze Starachowic?
#3 | Dlaczego dnia październik 22 2021 23:16:06
Dlaczego usuwane są komentarze z typami?
#4 | Mecz Granat Spartakus dnia październik 22 2021 23:22:00
Mam pytanie dlaczego zawodnik Granatu dostał tylko jeden mecz dyskwalifikacji pp otrzymaniu samoistnej czerwonej kartki
#5 | czerwień dnia październik 23 2021 00:11:24
co zrobił na meczu, a co wpisał sędzia ... ??
#6 | Spartanin dnia październik 23 2021 06:48:14
Ciekawa ta okregòwka. Faworyci, taki Hetman, Naprzód, Opatów. Na chwilę obecną to Gród i Stal robią robotę. Szacun. Dynar działa. Ale czy na 4 ligę. Czas pokaże. Cminsk mocny. A faworyci w odwrocie.
#7 | Do 6 dnia październik 23 2021 07:13:08
Już w tamtym roku zadziałał w Brodach haha skutek odczuwalny do dziś .Rozwalił drużynę wszyscy odeszli oprócz Kacpra
#8 | Do 6 dnia październik 23 2021 07:15:59
W Stali ma kto grać tam ma skład lepszy niż z Brodach. Doszedł Cichy Malaczek Golasa a przede wszystkim Żak no i Dymarek więc co też mieliby spaść ?Okręgówka jest tak słaba że awansują tylko z czym do 4 ligi heh
#9 | zenit dnia październik 23 2021 07:25:25
zenit sie wlacza o gorna polke jest to mozliwe co slyszalem ze pol staszowa przychodzi info na 90procent
#10 | Spartanin 7. dnia październik 23 2021 07:41:24
Co do Kamiennej. Odbudujecie się. Głowa do góry. Życzę sukcesów. Pozdro.spartanin.
#11 | GOŚĆ dnia październik 23 2021 08:27:38
ILUGRAJKÓW DZISIAJ ZBIERZE HURAGAN
#12 | Do zenit dnia październik 23 2021 08:31:47
Pół Staszowa tzn. tych co obecnie grają w Pogoni?
#13 | player dnia październik 23 2021 09:21:56
jak się czyta te komentarze to ubaw po pachy Smile
#14 | Spartanin dnia październik 23 2021 09:25:11
Do Player.... napisz lepszy....
#15 | Jedziem do Pawłowa dnia październik 23 2021 09:34:46
Jutro Arka jak pierdyknie Nidzianke ma raczej z górki awans. Zobaczymy co pokażą w okręgówce tu nie ma nich zespołu.
#16 | Dzisiaj derby Jędrzejowa. dnia październik 23 2021 09:39:43
Wszystko schodzi na drugi plan. Święto piłki Jędrzejowskiej. Niech wygra lepszy.
#17 | Kibic Piaskowianki dnia październik 23 2021 09:41:36
Nie mamy obrony. Wszyscy kontuzje. Ale podejmiemy rękawice.
#18 | Do 6 dnia październik 23 2021 09:54:19
Hetman i Opatów może mają stratę ale Naprzód przecież w czubie 1 pkt straty
#19 | Orlicz dnia październik 23 2021 10:00:47
Jedziemy z cieniasami że Starachowic. Wrzucimy 3 i po sprawie
#20 | Wierna dnia październik 23 2021 10:01:33
Dziś gramy w pełnym składzie?
#21 | Wynik dnia październik 23 2021 10:14:36
Jak ŚWIT?
#22 | Wicher dnia październik 23 2021 10:35:38
W Ćmielowie smutni panowie, pewne 3 pkt.?
#23 | Wicher dnia październik 23 2021 11:00:25
Wicher 1-0 prowadzi
#24 | Wicher dnia październik 23 2021 11:29:53
Wicher 3:0 prowadzi
#25 | Kibic dnia październik 23 2021 11:45:08
Hetman potrzebuje wzmocnień, potrzebuje doswiadczonych zawodnikow ktorzy pomogą mlodej druzynie.Zarzad powinien zrobic wszystko zeby wrocili Wroński, Cegiela,Winckowicz oraz namowic na powrot Odulinskiego i Orla,szczegolnie tych ostatnich bo dawali duza jakosc.Ogolnie z obecnym skladem ciezko bedzie awansowac.
#26 | Do 25 dnia październik 23 2021 12:08:48
Wiec wracaj i graj, wszyscy wiedzą, kto to pisze Smile
#27 | Gród Ć. dnia październik 23 2021 12:20:01
Gród - Opatów 2;1
Kokosza, Fabozzi
#28 | Maly dnia październik 23 2021 12:31:57
Jak w Dwikozach
#29 | Do 4 dnia październik 23 2021 12:35:16
Jaki sedzia taka kara
#30 | Kibic dnia październik 23 2021 12:50:00
Jaki wynik gród oks?
#31 | Do 26 dnia październik 23 2021 12:50:03
Skoro wiesz kto to pisze to sie pochwal
#32 | Gród Ć. dnia październik 23 2021 12:59:58
Gród - Opatów 3:2
Kokosza, Fabozzi, Pańczyk
#33 | Dwiozy dnia październik 23 2021 13:10:45
Sparta - Nida 1-0
#34 | Jaki wynik dnia październik 23 2021 13:25:52
Wie ktoś jaki wynik w Osieku ?
#35 | zenit dnia październik 23 2021 13:47:54
chcialby tych panow z 3 ligi pisz ozog itpitd no ale juz nie graja a prezesi sie dogadali ze tu jest kompania karna ale nasz jak sie dowiedzial kogo chca dac to sam ma zalozyc korki po tygodniu treningow
#36 | Hejter dnia październik 23 2021 14:02:52
Zenit co piłeś?
#37 | Stal Kunów dnia październik 23 2021 14:05:42
Czeka 7 listopada na Gród Cminsk .... CZEKAMY
#38 | MKS dnia październik 23 2021 14:17:54
Pogoń 2:0 w 15 minucie Dorian Buczek na 2:0
#39 | MKS dnia październik 23 2021 14:20:02
Pogoń 3:0 w 19 minucie Dorian Buczek na 3:0
#40 | Do 6 dnia październik 23 2021 14:28:38
W tym roku tez wina Dynarka że w a-klasie Brody sobie nie radza ?? A co robi zarząd?? Jest nowy trener i nowy zarząd i co, dlaczego nie zatrzymali zawodników tylko pozwolili odejść ?? Nie widać żeby byla walka o awans a raczej o utrzymanie ??
#41 | Pogoń dnia październik 23 2021 14:37:24
Brawo Pogoń w końcu załapała formaSmile
#42 | Wierny kibic Pogoni dnia październik 23 2021 14:38:51
No i co w koncu zaczęliśmy grać idziemy na 3 ligę
#43 | liga dnia październik 23 2021 14:44:54
Nowiny niewykorzystany karny
#44 | Asd17 dnia październik 23 2021 14:47:33
Żytniewski obronił
#45 | Xxx dnia październik 23 2021 14:47:33
jak polonia białogon ??
#46 | Kibic dnia październik 23 2021 14:54:28
Źieleń Żelisławice -Lks Bolmin 2-7
#47 | Pogoń dnia październik 23 2021 14:55:00
Wstyd za podpitego buraka na trybunach, który chojrakuje jak wypije
#48 | Janek dnia październik 23 2021 15:16:46
Unia - Hetman 1.0
#49 | Ale pompa dnia październik 23 2021 15:23:21
Fks Łazy taka propozycja jak nie chcecie mieć większej pompy ze swojego zespołu niż jest obecnie radzę nie dawać relacji live,trener Drabik gość najsłabszy w zespole co piła stratą no chyba że w okol 20metrow luzu od 50min taki ciekawy mecz na chodzonegoSmilejaka ta b klasa musi być słaba że Łazy są 1wsze w grupie,znów napinka na awans i znów bd spadek przecież w a klasie bd się znów bić o utrzymanie większość zespołów z a klasy wasz czapka nakryje.
#50 | Obiektywny dnia październik 23 2021 15:35:19
Już idziecie po 3 ligę tsz? Przełamanie z Lubrzanka nie no szacun.... Grin z całym szacunkiem dlaa lubrzanki...
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę zamieścić powyższy komentarz.

Najnowsze linki
Strzelec – Nidzica
ZDJĘCIA
Alit – Neptun
ZDJĘCIA: fanpage Alitu
ŁKS Łagów – Wisłoka
SKRÓT MECZU: fanpage ŁKS-u
Arka – Koprzywianka
ZDJĘCIA: Marcin Słoka
Podhale – Orlęta
ARTYKUŁ: Sportowe Podhale
Wisła – Sokół
ARTYKUŁ: Radio Kielce
Wisła – Sokół
ARTYKUŁ: PodkarpacieLIVE
Wisła – Sokół
ARTYKUŁ: Nowiny24
ŁKS Łagów – Wisłoka
ARTYKUŁ: Nowiny24
ŁKS Łagów – Wisłoka
ARTYKUŁ: Radio Kielce
ŁKS Łagów – Wisłoka
ARTYKUŁ: PodkarpacieLIVE
Strzelec – Nidzica
ZDJĘCIA
Korona II – Star
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Alit – Moravia
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
Korona – KP KSZO 1929
ARTYKUŁ: Gazeta Ostrowiecka
Korona – KP KSZO 1929
ARTYKUŁ: Nowiny24
Korona – KP KSZO 1929
SKRÓT MECZU


Wiadomości
16 maja
15 maja
14 maja
13 maja
11 maja
10 maja
7 maja
6 maja
3 maja
30 kwietnia
29 kwietnia
27 kwietnia
26 kwietnia
25 kwietnia
24 kwietnia
23 kwietnia
22 kwietnia
16 kwietnia
15 kwietnia
13 kwietnia
9 kwietnia
8 kwietnia
6 kwietnia
5 kwietnia
Dziś urodziny mają
Adam Karoń (10 lat, Start)
Aleksander Szczygieł (13 lat, Wicher)
Dominik Biela (13 lat, Unia)
Karol Osuch (14 lat, KP KSZO 1929)
Mikołaj Belica (14 lat, Jawornik)
Adam Kowalkowski (15 lat, Unia)
Filip Krzemiński (15 lat, KP KSZO 1929)
Patryk Kosałka (15 lat, KP KSZO 1929)
Krystian Kałuża (16 lat, AKS 1947)
Michał Kwintal (16 lat, Tęcza)
Karol Pawelec (16 lat, Zorza Tempo)
Oskar Włodarski (17 lat, Moravia)
Filip Pietrala (17 lat, Deko)
Mikołaj Woś (17 lat, GKS Nowiny)
Kacper Borowiec (18 lat, GKS Rudki)
Marcel Paszkiewicz (18 lat, Wicher)
Sebastian Borycki (18 lat, LZS Samborzec)
Przemysław Matusiak (18 lat, Victoria)
Eryk Bąk (18 lat, Klimontowianka)
Mateusz Lurzyński (19 lat, Moravia)
Mateusz Pytka (19 lat, Wisła Junior)
Kamil Kaliszewski (19 lat, GLKS Krasocin)
Szymon Równicki (19 lat, Naprzód)
Radosław Gil (19 lat, Moravia)
Jakub Mąka (19 lat, Alit)
Bartłomiej Szmalec (20 lat, GKS Nowiny)
Adam Kołczyk (20 lat, Orlęta)
Jakub Bukała (21 lat, Granat)
Oskar Plewa (21 lat, Czarnovia)
Jakub Urban (22 lata, Neptun)
Michał Wójtowicz (22 lata, Neptun)
Maksym Kaczmarski (22 lata, Polonia Białogon)
Sebastian Danikowski (22 lata, KS Kamienna W.)
Dawid Chojnacki (23 lata, Marol)
Przemysław Hajduk (23 lata, Wierna II)
Karol Szymkiewicz (24 lata, Astra)
Hubert Chrzęszczyk (24 lata, Łysica)
Patryk Głowaczewski (24 lata, Granat)
Szymon Czekaj (24 lata, Moravia)
Dariusz Krotecki (25 lat, Zieleń)
Przemysław Pałubicki (25 lat, Hetman)
Jakub Bedla (25 lat, GKS Nowiny)
Weronika Krupka (25 lat, Stal)
Rafał Gębusia (25 lat, Świt)
Andrzej Tkaczyk (26 lat, Granat)
Krystian Jas (26 lat, Granat)
Dawid Brzezoń (26 lat, TS 1946 Nida)
Dominik Foltyn (26 lat, Polanie)
Luka Kukić (26 lat, Korona II)
Wiktor Brodzik (27 lat, KS Czermno)
Radosław Smogóra (27 lat, Start)
Mateusz Kobus (27 lat, Gród)
Kamil Bednarz (28 lat, Radiator$)
Łukasz Kromer (28 lat, Deko)
Artur Garula (29 lat, TS 1946 Nida)
Paweł Sędek (29 lat, Naprzód)
Grzegorz Miśtal (29 lat, Deko)
Artur Kidoń (30 lat, Star)
Piotr Główka (30 lat, KS Tarłów)
Krzysztof Opara (30 lat, TS 1946 Nida)
Mateusz Płaszewski (30 lat, Sparta)
Artur Pałys (30 lat, GKS Solec-Zdrój)
Norbert Woźniak (31 lat, LKS Bolmin)
Robert Krupa (33 lata, KS Kamienna W.)
Piotr Biesaga (34 lata, ULKS Łączna)
Wojciech Jagodziński (35 lat, Czarnovia)
Przemysław Góral (35 lat, Zorza)
Wojciech Mrozik (37 lat, Koprzywianka)
Kamil Nowak (39 lat, Instal)
Krystian Zasada (40 lat, Zryw)
Radosław Zimoląg (40 lat, Huragan)
Maciej Gajda (44 lata, GKS Obrazów)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."