Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 34 | ||||||||
Górnik Łęczna | 0 — 1 | Jagiellonia Białystok | 21 MAJ | 17:30 | ||||
I liga | ||||||||
Kolejka 34 | ||||||||
GKS Tychy | 1 — 1 | Korona Kielce | 22 MAJ | 12:40 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 Korona: 73 Trenerzy: Pitry Przemysław — Ojrzyński Leszek.
| ||||||||
GKS Katowice | 2 — 0 | Łódzki KS | 22 MAJ | 12:40 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 34 | ||||||||
Wisła Puławy | 3 — 0 | Motor Lublin | 22 MAJ | 12:30 | ||||
Ruch Chorzów | 1 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 22 MAJ | 12:30 | ||||
Baraże, Ekstraklasa | ||||||||
Półfinały | ||||||||
Korona Kielce | 3 — 0 | Odra Opole | 26 MAJ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Korona: 1 Trenerzy: Ojrzyński Leszek — Polak Andrzej.
| ||||||||
Arka Gdynia | 0 — 2 | Chrobry Głogów | 26 MAJ | 20:45 | ||||
0 — 1 41' Dominik Piła 0 — 2 71' Mikołaj Lebedyński Kartki także: Martin Dobrotka 89', Martin Dobrotka 71' — Mateusz Bochnak 82', Mikołaj Lebedyński 58', Marcel Ziemann 9'.
|
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 33 | ||||||||
Ursus Warszawa | 3 — 1 | Znicz Biała Piska | 21 MAJ | 17:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 3 | Świt Ćmielów | 21 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 1 — 2 88' 1 — 3 90+2' Wicher: 99 Świt: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 1 | Stal Kunów | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 80' Orlęta: 12 Stal: 17 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Dynarek Marcin.
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 3 | Gród Ćmińsk | 22 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 1 — 2 57' 2 — 2 2 — 3 84' OKS Opatów: 1 Gród: 12 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Wijas Paweł.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage OKS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: konferencja pomeczowa – kliknij w ten link. | ||||||||
Góral Górno | 4 — 2 | Bucovia Bukowa | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 5' 1 — 2 16' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Góral: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Kruk Piotr.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Bucovii – kliknij w ten link. | ||||||||
W 30. minucie Góral nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił). | ||||||||
Nida Oksa | 2 — 2 | Sparta Dwikozy | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 83' Nida: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Kuranty Jacek.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Nidy – kliknij w ten link. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 4 | Naprzód Jędrzejów | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 45+1' 2 — 2 84' 2 — 3 90+3' 2 — 4 90+4' Piaskowianka: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Rokicki Krystian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 0 | Piast Stopnica | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Zenit: 1 Piast: 12 Trenerzy: Rot Jerzy — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 0 | Unia Sędziszów | 22 MAJ | 17:00 | ||||
Hetman: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz — Opara Grzegorz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage Hetmana – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. |
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Polonia Iłża | 2 — 0 | Radomiak II Radom | 21 MAJ | 17:00 | ||||
Proch Pionki | 0 — 1 | LKS Promna | 21 MAJ | 17:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
KS Smyków | 3 — 0 | Tęcza Gowarczów | 21 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KS Smyków: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Mech Kamil — Skowron Paweł.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage KS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 21 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 2 — 1 Polonia Białogon: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Kasperek Piotr — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 6 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 21 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 48' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Partyzant: 31 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Niemiec Marcin — Janicki Karol.
| ||||||||
ULKS Łączna | 0 — 4 | Radiator$ Stąporków | 22 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 0 — 3 85' 0 — 4 88' ULKS Łączna: 31 Radiator$: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 9 — 0 | Samson Samsonów | 22 MAJ | 15:00 | ||||
Stadion Wichra, Kostomłoty II | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Lechia: 1 Samson: 69 Trenerzy: Łebek Daniel — Pawlik Jacek.
| ||||||||
W 20. minucie Samson nie wykorzystał rzutu karnego (Kacper Banaśkiewicz obronił). | ||||||||
Astra Piekoszów | 4 — 2 | Orlicz II Suchedniów | 22 MAJ | 15:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
1 — 0 1 — 1 34' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 78' Astra: 12 Orlicz II: 1 Trenerzy: Sadko Tomasz — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 1 | Skała Tumlin | 22 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' Victoria: 12 Skała: 94 Trenerzy: Dejworek Piotr — Górecki Dariusz.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 2 | Partyzant Wodzisław | 21 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 35' 1 — 2 Wisła: 1 Partyzant: 92 Trenerzy: Misiewicz Łukasz — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 5 — 1 | LKS Bolmin | 21 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Victoria 2015: 12 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: Łakota Łukasz — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
GKS Imielno | 1 — 3 | Dąb Nagłowice | 21 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 85' 1 — 3 90+2' GKS Imielno: 27 Dąb: 47 Trenerzy: Ciekalski Robert — Szota Radosław.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 7 — 1 | Zieleń Żelisławice | 22 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Start: 69 Zieleń: 26 Trenerzy: Koprowski Adrian — Józefowski Karol.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 22 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 74' GKS Kluczewsko: 12 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Konat Rafał.
| ||||||||
WIDEO: bramka T. Kopackiego – kliknij w ten link. | ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 4 | Gród Wiślica | 22 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 2' 1 — 1 1 — 2 10' 1 — 3 32' 1 — 4 62' Zryw: 1 Gród: 1 Trenerzy: Walczyński Włodzimierz — Maj Kamil.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Kamienna Brody | 4 — 0 | Zryw Zbigniewice | 21 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Kamienna: 12 Zryw: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Rączkowski Jacek.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Anna Oziomek – kliknij w ten link. | ||||||||
Baszta Rytwiany | 0 — 9 | Arka Pawłów | 21 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 17' 0 — 3 18' 0 — 4 39' 0 — 5 41' 0 — 6 43' 0 — 7 55' 0 — 8 76' 0 — 9 85' Baszta: 95 Arka: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Kalista Mirosław.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 0 | KS Tarłów | 21 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Koprzywianka: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 2 — 1 | Piast Osiek | 22 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 UKS Baćkowice: 12 Piast: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — kuciński tomasz.
| ||||||||
WIDEO: pierwsza bramka – kliknij w ten link. | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 0 | GKS Świniary | 22 MAJ | 15:00 | ||||
Łagów | ||||||||
1 — 0 Nidzianka: 1 GKS Świniary: 20 Trenerzy: Pindral Mateusz — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
LZS Samborzec | 3 — 0 | GKS Obrazów | 22 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 LZS Samborzec: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Burakowski Mateusz — Lipiec Damian.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 4 — 2 | Czarnovia Kielce | 22 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 56' Polanie: 22 Czarnovia: 76 Trenerzy: Staszewski Michal — Trela Mariusz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 4 | GLKS Fałków | 22 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 49' 1 — 3 1 — 4 Płomień: 44 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Jarząb Kamil.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 — 2 | Granat Borki | 22 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 36' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Politechnika Św.: 1 Granat: 21 Trenerzy: Obarzanek Artur — Jas Krystian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Politechniki – kliknij w ten link. | ||||||||
Sparta Strawczynek | 4 — 5 | Moravia II Morawica | 22 MAJ | 11:00 | ||||
Promnik | ||||||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 11' 1 — 3 16' 1 — 4 30' 1 — 5 42' 2 — 5 3 — 5 4 — 5 Sparta: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Detka Damian.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 1 — 7 | OKS Instal Michałów Starachowice | 22 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 31' 1 — 3 1 — 4 57' 1 — 5 63' 1 — 6 82' 1 — 7 84' KS Kamienna W.: 1 Instal: 1 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 3 — 1 | Top-Spin Promnik | 22 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 57' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zryw: 12 Top-Spin: 12 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Wąsowicz Marcin.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 22 MAJ | 11:00 | ||||
Goście nie zebrali składu. | ||||||||
Unia Małogoszcz | 3 — 1 | Jawornik Gorzków | 22 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 2 — 1 3 — 1 Unia: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Sender Andrzej.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 2 — 1 | Nida Sobków | 22 MAJ | 15:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 44' LZS Czarnocin: 26 Nida: 12 Kartki także: Tomasz Ślusarczyk 45'. Trenerzy: Jajeśniak Łukasz — Ślusarczyk Tomasz.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Stal II Kunów | 3 — 0 | GTS Raków | 22 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal II: 1 GTS Raków: 98 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Baran Janusz.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 8 | FKS Łazy Starachowice | 22 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 0 — 6 65' 0 — 7 0 — 8 84' Cukrownik: 1 Łazy: 2 Trenerzy: Dywan Andrzej — Drabik Bartłomiej.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Agricola Łoniów | 7 — 1 | Ester Wojciechowice | 22 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 70' 7 — 1 Agricola: 1 Ester: 12 Trenerzy: Szkutnicki Witold — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Wodnik Styków | 0 — 1 | Marol Jacentów | 22 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 Wodnik: 1 Marol: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Koterbski Mateusz.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Górnik Łęczna | 3 — 0 | Czarni Sosnowiec | 22 MAJ | 10:15 | ||||
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link. |
I liga kobiet | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
KKP Stomilanki Olsztyn | 1 — 2 | UKS 3 Staszkówka Jelna | 21 MAJ | 13:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Respekt Myślenice | 4 — 1 | KSP Kielce | 22 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 88' Respekt: 1 KSP Kielce: 21 Trenerzy: Senderski Przemysław — Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Prądniczanka Kraków | 1 — 7 | Bielawianka Bielawa | 22 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 18' 0 — 3 29' 0 — 4 0 — 5 64' 0 — 6 65' 1 — 6 1 — 7 81' Prądniczanka: 22 Bielawianka: 3 Trenerzy: Sędor Piotr — Głogowski Sebastian. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 4 — 0 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 22 MAJ | 15:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KKP Unia: 99 Pogoń-Ekolog: 12 Trenerzy: Przewłoka Dominika — Kochelak Krzysztof. | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 — 0 | Podgórze Kraków | 22 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 Sokół: 1 Podgórze: 12 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Sołtysińska Katarzyna. | ||||||||
Śląsk II Wrocław | 1 — 3 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 22 MAJ | 16:00 | ||||
Stadion GEM, ul. Mianowskiego, Wrocław | ||||||||
0 — 1 19' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 90+3' Śląsk II: 1 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Koziarska Monika — Pawlak Łukasz. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
KSP II Kielce | — | eSKa Skarżysko-Kamienna | 21 MAJ | 16:00 | ||||
W pierwotnym terminie 21 maja, 16:00, spotkanie odwołane. | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 3 | Hetmanki Włoszczowa | ||||||
Gospodynie nie zebrały składu. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|