Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Stal Kunów | 3 — 1 | Unia Sędziszów | 16 CZE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 86' Stal: 1 Unia: 1 Trenerzy: Dynarek Marcin — Opara Grzegorz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 kwietnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. | ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 16 CZE | 14:00 | ||||
1 — 0 Gród: 79 Wicher: 92 Trenerzy: Wijas Paweł — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 2 kwietnia, 14:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. | ||||||||
Nida Oksa | 1 — 5 | Piaskowianka Piaski | 16 CZE | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 30' 0 — 4 0 — 5 1 — 5 Nida: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 kwietnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 0 — 1 | Świt Ćmielów | 16 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 Bucovia: 1 Świt: 33 Trenerzy: Kruk Piotr — Wróbel Marcin.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 2 kwietnia, 17:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 1 | Piast Stopnica | 16 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' Sparta: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kuranty Jacek — Skiba Sławomir.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 kwietnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. | ||||||||
Góral Górno | 1 — 4 | Hetman Włoszczowa | 16 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 14' 1 — 3 1 — 4 90+3' Góral: 1 Hetman: 69 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 kwietnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. | ||||||||
Orlęta Kielce | 6 — 0 | Zenit Chmielnik | 16 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Orlęta: 12 Zenit: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Rot Jerzy.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: fanpage Orląt – kliknij w ten link. | ||||||||
W 74. minucie Szymon Wesołowski nie wykorzystał rzutu karnego (Ihor Suhno obronił). W pierwotnym terminie 2 kwietnia, 14:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 1 | Tęcza Gowarczów | 16 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 MSS-Klonówka: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Skowron Paweł.
| ||||||||
KS Smyków | 2 — 5 | Lechia Strawczyn | 16 CZE | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 35' 1 — 3 60' 1 — 4 73' 2 — 4 2 — 5 90+3' KS Smyków: 30 Lechia: 1 Trenerzy: Mech Kamil — Łebek Daniel.
| ||||||||
WIDEO: wideoreportaż – kliknij w ten link. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
CLJ U-17, baraże, kobiety | ||||||||
Runda 1 - rewanże | ||||||||
Włókniarz Białystok | 1 — 4 | Legia Soccer Schools Warszawa | 14 CZE | 17:00 | ||||
GKS Katowice | 1 — 1 k. 3–5 | Śląsk Wrocław | 16 CZE | 18:00 | ||||
Runda 2 | ||||||||
Perły Lublin | 2 — 1 | KSP Kielce | 16 CZE | 13:00 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Perły: 1 KSP Kielce: 23 Trenerzy: — Tekiel Łukasz. | ||||||||
Rolnik Biedrzychowice Głogówek | 0 — 12 | Śląsk Wrocław | 20 CZE | 18:30 | ||||
Legia Soccer Schools Warszawa | 3 — 0 | Jedynka Aleksandrów Kujawski | 22 CZE | 12:00 | ||||
Stadion Wojska Polskiego, Warszawa | ||||||||
Runda 2 - rewanże | ||||||||
Śląsk Wrocław | 12 — 0 | Rolnik Biedrzychowice Głogówek | 23 CZE | 18:00 | ||||
Jedynka Aleksandrów Kujawski | 0 — 3 | Legia Soccer Schools Warszawa | 25 CZE | 12:00 | ||||
KSP Kielce | 4 — 2 | Perły Lublin | 26 CZE | 15:30 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 109' 4 — 2 KSP Kielce: 21 Perły: 1 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Miazio Wioletta. | ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage KSP – kliknij w ten link. |
Zaostrzone moderowanie
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.