Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Pary pierwszej rundy OPP
Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej ustalił pary pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski. Odbędzie się ona w weekend za tydzień, 13/14 sierpnia. W pierwszej fazie rozgrywek biorą udział drużyny amatorskie oraz z klas A i B.

Puchar Polski, świętokrzyskie
Runda 1
Gród WiślicaMoravia II Morawica SOB17:00
Oldboys KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiAgricola Łoniów SOB17:00
Zryw ZbigniewiceGKS Świniary NDZ17:00
GKS Solec-ZdrójBaszta Rytwiany NDZ17:00
Ester WojciechowiceLZS Samborzec NDZ17:00
Marol JacentówKoprzywianka Koprzywnica NDZ17:00
GKS IwaniskaPiast Osiek NDZ17:00
Wodnik StykówFKS Łazy Starachowice NDZ17:00
Star II StarachowiceKamienna Brody NDZ17:00
Nidzianka BielinyUKS Baćkowice NDZ17:00
Oldboys JędrzejówZryw Skroniów NDZ17:00
Dąb NagłowiceSokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn NDZ17:00
eSKa Dziki Skarżysko-KamiennaRadiator$ Stąporków NDZ17:00
LZS CzarnocinWisła Nowy Korczyn NDZ17:00
Granat BorkiTęcza Gowarczów NDZ17:00
Zryw ŁopusznoLKS Bolmin NDZ17:00
Polanie PierzchnicaLechia Strawczyn NDZ17:00
Politechnika Świętokrzyska KielceKKP Korona Kielce NDZ17:00
GKS II NowinyGKS Imielno NDZ17:00
Czarnovia KielceKS Smyków NDZ17:00
Płomień Wólka KłuckaPartyzant Radoszyce NDZ17:00
DAP KielceSamson Samsonów NDZ17:00
Astra PiekoszówKorona III Kielce 17 SIE17:00
MSS-Klonówka MasłówKorona IV Kielce 17 SIE17:00
Nida SobkówStart Słupia Jędrzejowska 17 SIE17:00
Komentarze
#1 | Andrzej dnia sierpień 05 2022 20:04:58
Czarnovia Czarna Shock co to za klub?
#2 | Nideczka Oksa dnia sierpień 05 2022 21:00:45
Dlaczego startuje od 2 rundy jako spadkowicz z okręgówki ????
#3 | ghs dnia sierpień 05 2022 21:21:11
W rozstawianiu Pucharu Polski bierze się pod uwagę pozycję ligową z ostatniego sezonu.
#4 | Kibic dnia sierpień 05 2022 23:12:55
Gród Wiślica i wodnik styków chyba mają najbardziej trudnych przeciwników
#5 | do kibic dnia sierpień 05 2022 23:31:14
chyba zartujesz....sadzisz ze samborzec, rykoszyn, staporkow czy radoszyce sa slabsze od rezerw moravi II? heh...
#6 | Czarna dnia sierpień 06 2022 06:46:00
Są dwie Czarne w woj.świętokrzyskim jedna w gminie Pierzchnica, jakaś mała wieś, i druga większe w gminie Stąporków, więc to pewnie ta Czarna.
#7 | Czarna dnia sierpień 06 2022 06:46:08
Są dwie Czarne w woj.świętokrzyskim jedna w gminie Pierzchnica, jakaś mała wieś, i druga większe w gminie Stąporków, więc to pewnie ta Czarna.
#8 | Do 3 dnia sierpień 06 2022 10:06:19
To dlaczego Grod Wislica gra u siebie ?
#9 | wodnik dnia sierpień 06 2022 19:03:44
powinien pogonic pseldokopaczy najemnikow
#10 | lazy dnia sierpień 06 2022 19:09:50
przyjada gwiazdorzy do STYKOWA wygraja i dopiero bedzie feta prezesi i dyrektorzy klubu pseldokopaczy musza szykowac premie pan L... doi pisiorkow a najemnicy pana L... I KARUZELA SIE KRECI
#11 | Ha dnia sierpień 06 2022 20:20:23
Wygracie będzie feta,gorzej jak przegracie to że macie najemników,nie oznacza że bd grać dobrze większość z was to łaziki po boisku. Traficie później na Arkę i zweryfikują wasza drużynę z ambicjami na okręgówke,ustawia was moment do pionu.
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Lublinianka – Wisła
ZDJĘCIA: KS Lublinianka
Wieczysta – KP KSZO 1929
SKRÓT MECZU: CFsport
Wieczysta – KP KSZO 1929
ARTYKUŁ: strona KP KSZO 1929
Wisłoka – ŁKS Łagów
ARTYKUŁ: PodkarpacieLIVE
Korona II – Podhale
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Korona II – Podhale
ARTYKUŁ: Sportowe Podhale
Chełmianka – Podlasie
ARTYKUŁ: Słowo Podlasia
Unia – Sokół
ARTYKUŁ: PodkarpacieLIVE
Dziś urodziny mają
Dominik Chabowski (11 lat, Orlęta)
Paweł Ciućmański (13 lat, Wierna)
Karol Wachecki (13 lat, Orlęta)
Patryk Wojciechowski (13 lat, Nida)
Jacek Laskowski (14 lat, Polonia Białogon)
Francesco Sazio (14 lat, Zorza Tempo)
Krzysztof Kolanowski (14 lat, Gród)
Grzegorz Stańczyk (15 lat, Zryw)
Filip Skowron (17 lat, Arka)
Szymon Równicki (18 lat, Unia)
Wiktor Tuźnik (19 lat, Świt)
Dominik Porębski (19 lat, Sparta)
Jakub Salata (20 lat, Orlęta)
Sandra Haba (20 lat, Orlicz)
Maciej Nowotniak (21 lat, Naprzód)
Karol Parlicki (21 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Drop (21 lat, TS 1946 Nida)
Wiktoria Wlazło (21 lat, Orlicz)
Damian Basiak (22 lata, Neptun)
Kacper Maj (22 lata, AKS 1947)
Michał Jaworowski (22 lata, Radiator$)
Dawid Gwadera (22 lata, Polanie)
Piotr Ryba (23 lata, Łysica)
Marcin Trela (23 lata, Wisła)
Kacper Walczak (23 lata, Unia)
Jakub Gała (24 lata, Alit II)
Patryk Nowak (24 lata, Świt)
Bartłomiej Wiatrowski (24 lata, Świt)
Hubert Jurkowski (24 lata, Baszta)
Adrian Kołodziejczyk (25 lat, Neptun)
Konrad Misiowiec (25 lat, Radiator$)
Adrian Dziama (25 lat, Wisła)
Bartłomiej Machniak (25 lat, Czarni)
Paweł Walczak (25 lat, Wisła)
Mariola Wałek (25 lat, Moravia)
Dominik Święcicki (25 lat, Nida)
Marcin Tomal (26 lat, Wisła)
Michał Tomal (26 lat, Wisła)
Patryk Papis (26 lat, Skała)
Kamil Gajos (26 lat, Top-Spin)
Bartłomiej Kaczor (26 lat, Granat)
Bartosz Gawęcki (27 lat, Nidzianka)
Tomasz Bartosiak (28 lat, Granat)
Kamil Zając (29 lat, ULKS Łączna)
Maciej Stróżak (29 lat, Wisła)
Karol Wrona (29 lat, ŁKS II Łagów)
Mateusz Pięta (30 lat, Sparta)
Marcin Zaród (30 lat, Jawornik)
Daniel Pióro (30 lat, Dolina)
Robert Widawski (30 lat, Naprzód)
Mateusz Anioł (31 lat, Góral)
Mateusz Wójcik (31 lat, Kamienna II)
Karol Cerazy (31 lat, Wicher)
Dominik Lis (32 lata, Piast)
Rafał Skrzypek (34 lata, Moravia)
Mateusz Zacharski (34 lata, AKS 1947)
Michał Gaik (34 lata, Jawornik)
Karol Jakubczyk (36 lat, ŁKS Łagów)
Marcin Szumański (36 lat, Granat II)
Rafał Relikowski (39 lat, Ester)
Tomasz Wielgus (40 lat, Marol)
Artur Śmiałowski (41 lat, Polanie)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."