Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS,
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,, gr. 2,,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Sparingi Górna
Góral Górno
(fot. G. Sojka)

W ostatni weekend stycznia beniaminek z Górna rozpocznie serię meczów sprawdzających przed rundą wiosenną. Pierwsza historyczna runda Górala w 4 lidze to była twarda szkoła życia dla drużyny i choć były jesienią miłe momenty, to w GKS-ie wiedzą, iż o utrzymanie łatwo nie będzie.

źródło: fanpage Górala

Sparingi
Sparing
Góral Górno  3 — 4  Orlicz Suchedniów 28 STY14:00
Łagów 
zaw. testowany 2, Robert Radek — Patryk Zygmunt 2, Krzysztof Rzeszowski, zaw. testowany.

Orlicz: Onopko — Kuś, Banaczkowski, Bator, Mądzik, zaw. testowany, Zygmunt, Grzejszczyk, Witkowski, Łubek, Rzeszowski oraz Ubysz, Wawrzycki, Gniaździński, Kita, Przeworski, Wierzbiński, Działak.
Góral Górno  5 — 1  OKS Opatów LUT17:30
Łagów 
brak danych 5 — Łukasz Orłowski 53.

OKS Opatów: Jakub Dulny (46 Kacper Gromczyk) — Jakub Łukawski, Łukasz Cebula (46 Mateusz Dryka), Mikołaj Jasiński, Damian Gawlik, Filip Grzyb, Michał Rutkowski, Łukasz Orłowski, Jakub Łata (60 Patryk Nowak), zaw. testowany (55 Emil Czaja), Dawid Pacholczak (46 Igor Kadela).
Góral Górno  0 — 5  Spartakus Daleszyce LUT18:00
Łagów 
Moravia Morawica  1 — 1  Góral Górno 11 LUT14:00
Łagów 
Góral Górno  2 — 3  Gród Ćmińsk 18 LUT11:00
Łagów 
Góral Górno12 — 1  KS Smyków 24 LUT19:00
Łagów 
Komentarze
#1 | Transfer dnia styczeń 19 2023 21:12:56
A. Paprocki w AKS Busko
#2 | Mankos dnia styczeń 19 2023 22:30:09
Do górna sot z granatu i jakiś 2 ze świtu cmielow
#3 | Na zdjęciu dnia styczeń 19 2023 23:27:36
Trener Łoker w zajebistych rękawicach Pfft
#4 | Transfery dnia styczeń 20 2023 14:49:10
Kiedy zakłada transfery 2023?
#5 | Matthewtaick dnia marzec 05 2023 22:14:07
Jaki serwer pod ścianę www warto kupić? Najlepszy serwer dla części internetowej zależy od paru czynników, w tym zasług szafki oraz podawanego ruchu miesięcznego. Gdy poszukujesz efektywnego i taniego rozwiązania hostingowego, hosting współdzielony widać stanowić często jedynym wyborem. Shared hosting jest, gdy dużo stron elektronicznych są hostowane na drinku serwerze, co skutkuje utrzymać kursy w dół. Cloud hosting istnieje i możliwość, że sporo pań ma za korzystne ze sensu na jego skalowalność i pewność. VPS (wirtualny serwer prywatny) hosting to pozostała możliwość, jaka dzieli pełniejszą rozpiętość oraz opiekę nad środowiskiem serwera, przecież pamięta predyspozycję do żyć milsze niż hosting współdzielony. Ostatecznie, najlepszy serwer dla części internetowej będzie zależeć od prawdziwych potrzeb.

Na co dać pomoc przy zakupie serwera WWW 1. Wydajność serwera: Szukając serwera internetowego, istotne jest, aby dostać pod przyczynę jego efektywność. Szukaj serwera, który tworzy odpowiednią moc procesora oraz pamięci RAM do obsługi skoku na kartce.

Pojemność pamięci masowej: Istotne jest więcej, aby rozważyć ilość stanowiska do składania widocznego na serwerze internetowym podczas dokonywania zakupu. Upewnij się, że serwer internetowy może umieścić wszystkie możliwości witryny, jak ponad wszelkie dalekiego wzrostu.

Kompatybilność systemu operacyjnego: Upewnij się, że kupisz serwer internetowy, który istnieje dobrany z zespołem operacyjnym, który organizujesz używać dla naszej witryny.

Służby bezpieczeństwa: Ponieważ strony internetowe zatrzymują się jeszcze wysoce narażone na cyberataki, szukaj serwerów, które proponują służby bezpieczeństwa, takie jak skanowanie złośliwego oprogramowania oraz ochrona przed atakami DDoS (distributed denial of service).

Wsparcie i akceptacja techniczna: Upewnij się, że sprzedawca oferuje dobre wsparcie odbiorcę a radę technologiczną w przypadku, gdy zobaczysz wszystkie punkty z serwerem elektronicznym czy stroną komputerową w zespole.


jaki hosting do wordpress

Korzyści z inwestowania w dużej efektywności hostingu serwera 1. Zwiększona niezawodność: Wysoka efektywność serwera hostingowego gwarantuje najdoskonalszą pewność w porównaniu do następujących rodzajów hostingu. Dzieje się tak, ponieważ infrastruktura jest skonstruowana z odpornością na błędy, co charakteryzuje, iż jeśli jakiś serwer ulegnie awarii, inny zajmie jego znaczenie bez powodowania zakłóceń w dostarczaniu usług.

Poprawiona skalowalność: Z ogromnej wydajności serwera hosting, można praktycznie skalować w górę bądź w dół, jak wtedy nieodzowne, aby pomieścić wymieniające się wymagania biznesowe i ruchy ruchu. Wspiera toż zapewnić, że Twoja strona komputerowa czy aplikacja zupełnie nie zabraknie kapitałów oraz odczuwa wygodna do obsługi klientów przez cały czas.

Zwiększone bezpieczeństwo: Wielka wydajność serwera hostingowego oferuje rozszerzone służby bezpieczeństwa, takie jak wieloczynnikowe uwierzytelnianie, granicy i DDoS pomocy w zamysłu zapobiegania nieautoryzowanego dostępu do osobistych określonych czy sposobów. Możesz stanowić wytrzymały wiedząc, że informacje Twojej marki będą estetyczne z zagrożeń cybernetycznych, takich jak złe próby ataku, wirusy lub czarne oprogramowanie.

Oszczędność kosztów: Wkładanie w znakomitej wydajności serwer hosting może zaoszczędzić kapitały w dłuższej perspektywie, ponieważ eliminuje potrzebę aktualizacji sprzętu lub oprogramowania szczególnie ze sensu na występujące zlecenie lub naprawy w metod. Więc oraz zmniejsza koszty administracyjne, takie jak wkłady pracy związane z panowaniem serwerów ręcznie a koszty energii związane z ciągłym prowadzeniem serwerów na najwyższym szczeblu wydajności, nawet gdy są one bezczynne lub nie są używane przez kupujących nieprzerwanie.
#6 | GlennArent dnia marzec 19 2023 00:45:18
Otwarcie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Samym spośród najistotniejszych kroków na drodze do wyniku jest reklama firmy. W bieżących czasach, w dobie internetu, drinkiem z najważniejszych narzędzi reklam jest strona internetowa. Aby zacząć, warto zastosować z usług agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne wyjście do tematu.


Ważnym krokiem istnieje wyjątkowo wypozycjonowanie strony w Google. Aby to otrzymać, warto zaczerpnąć z pomocy specjalistów SEO, którzy wesprą w optymalizacji cechy oraz pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce.


Kolejnym kluczowym punktem jest promocja w Google, która potrafi wywołać potencjalnych klientów. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie przybyć do odbiorców zainteresowanych daną branżą. np:
działalność


Nie należy zapominać więcej o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które pozwoli na wyświetlanie wiadomości o nazwie w końcach wyszukiwania.Podsumowując, na starcie trudnej ulice do sukcesu warto wykorzystać spośród uwadze specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować część w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe i udostępnić informacje o nazwie w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja firmy będzie pewna, a potencjalni klienci z łatwością znajdą Twoją markę w Internecie.
#7 | ThomasGoolf dnia marzec 19 2023 10:27:45
Założenie naszej firmy to nie lada wyzwanie. Samym z najistotniejszych ruchów na podróży do przypadku jest promocja firmy. W ostatnich czasach, w dobie internetu, drinku z najważniejszych narzędzi reklamy jest część internetowa. Aby zacząć, warto zaczerpnąć z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne przystąpienie do punktu.


Ważnym krokiem istnieje również wypozycjonowanie strony w Google. Żeby to pozwalać, warto wykorzystać z usług specjalistów SEO, którzy pomogą w optymalizacji ściany oraz pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce.


Kolejnym istotnym momentem jest informacja w Google, która może wywołać potencjalnych klientów. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie dotrzeć do odbiorców zainteresowanych daną branżą. np:
własna firma


Nie chodzi zapominać oraz o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które umożliwia na wyświetlanie wiadomości o marce w skutkach wyszukiwania.Podsumowując, na wstępie trudnej podróży do sukcesu warto zastosować z uwagi specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować część w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe oraz udostępnić informacje o marce w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja nazwy będzie korzystna, a potencjalni użytkownicy z możliwością znajdą Twoją firmę w Internecie.
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Nidzica – LKS Bolmin
ZDJĘCIA
Star – Garbarnia
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – Garbarnia
SKRÓT MECZU: STAR1926
Star – Garbarnia
ARTYKUŁ: Dziennik Polski
Łysica – Neptun
ZDJĘCIA: Fb Łysica Bodzentyn
Łysica – Neptun
ZDJĘCIA: E- Bodzentyn
Łysica – Neptun
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki
ŁKS Łagów – Kamienna
ZDJĘCIA: fanpage Kamiennej
Star – Karpaty
ZDJĘCIA: Co Za Dzień
Wiślanie – Star
TRANSMISJA WIDEO: CFsport
Wiślanie – Star
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska
Radiator$ – Victoria
SKRÓT MECZU
Victoria 2015 – Sparta
ZDJĘCIA: Kacper Kaczmarczyk
Piast – GKS Kluczewsko
ZDJĘCIA: Dorota Prokop


Wiadomości
22 września
21 września
20 września
18 września
15 września
12 września
9 września
8 września
7 września
5 września
1 września
31 sierpnia
29 sierpnia
27 sierpnia
25 sierpnia
24 sierpnia
23 sierpnia
18 sierpnia
17 sierpnia
15 sierpnia
14 sierpnia
11 sierpnia
10 sierpnia
9 sierpnia
7 sierpnia
5 sierpnia
Dziś urodziny mają
Marcel Ołtarzewski (12 lat, Pogoń)
Patryk Struski (12 lat, Hetman)
Mateusz Basąg (13 lat, Nida)
Krzysztof Matusiak (15 lat, Orlęta)
Tomasz Wachowicz (15 lat, Dąb)
Dawid Frąk (15 lat, AKS 1947)
Artur Sikora (15 lat, KKP Korona II)
Maciej Wrona (15 lat, GKS Rudki)
Bartłomiej Ważyński (15 lat, Korona SA)
Michał Ciężarkiewicz (16 lat, KKP Korona III)
Wiktor Wiatr (16 lat, Wisła)
Damian Żmuda (16 lat, SOAP Kadet)
Patryk Brożyna (17 lat, Nidzianka)
Jakub Gulba (17 lat, KP KSZO 1929 II)
Wiktor Szastak (17 lat, Sparta)
Rafał Nowak (17 lat, Deko)
Jakub Czyż (17 lat, Cukrownik)
Paweł Kołbuc (17 lat, UKS Baćkowice)
Szymon Musiał (18 lat, Bucovia)
Jan Suprun (18 lat, Wicher)
Eryk Sieroń (18 lat, Juventa)
Kiriłł Szewczenko (18 lat, Łysica)
Oliwier Kubicki (19 lat, GKS Nowiny)
Adam Janus (19 lat, Partyzant)
Kacper Biel (19 lat, Baszta)
Antoni Kozłowski (20 lat, Polonia Białogon)
Damian Radzisz (20 lat, Stal)
Kamil Wychowaniec (20 lat, KS Smyków)
Marcin Kaczmarczyk (20 lat, OKS Opatów)
Mateusz Młynarczyk (20 lat, Partyzant)
Izabela Skórka (20 lat, Wisła)
Milena Solnica (21 lat, KSP Kielce)
Dominik Zawrzykraj (22 lata, Partyzant)
Bartłomiej Duda (22 lata, Ester)
Karol Cedro (22 lata, Zryw)
Karol Mazur (23 lata, Spartakus)
Kacper Plewa (23 lata, Czarni)
Mateusz Borowiecki (23 lata, Polanie)
Kacper Rusin (24 lata, Łysica)
Dawid Dziopa (24 lata, Zryw)
Cyprian Suligowski (24 lata, Granat)
Adam Styk (24 lata, Arka)
Adrian Machniak (25 lat, Piast)
Piotr Nowakowski (26 lat, Sokół)
Kamil Cygan (26 lat, Wicher)
Michał Kubicz (26 lat, Hetman)
Andrzej Stefański (27 lat, Wisła)
Kamil Makocki (27 lat, MSS-Klonówka)
Mateusz Borowiec (27 lat, Kamienna)
Maciej Tarwacki (27 lat, Góral)
Mateusz Kwapisz (27 lat, Zenit)
Michał Kukulski (28 lat, Płomień)
Karol Wiewiór (28 lat, Marol)
Piotr Chabik (28 lat, LKS Bolmin)
Justyna Tarnik (28 lat, Hetmanki)
Maciej Mazur (29 lat, Partyzant)
Michał Pustuła (29 lat, ŁKS II Łagów)
Mariusz Sarnat (29 lat, GLKS Krasocin)
Seweryn Laskowski (29 lat, Sparta)
Norbert Pawełczyk (29 lat, Gród)
Kamil Wójtowicz (29 lat, Kamienna)
Hubert Jaworski (29 lat, GTS Raków)
Patryk Sowiński (30 lat, Huragan)
Bartosz Białogoński (30 lat, Orlęta)
Piotr Kosik (30 lat, Victoria 2009)
Karol Mroziński (30 lat, Agricola)
Piotr Tomaszewski (31 lat, Nidzianka)
Michał Fornal (32 lata, GLKS Fałków)
Konrad Kowalski (33 lata, GKS Rudki)
Krzysztof Barwiński (33 lata, Gród)
Marcin Baran (33 lata, Naprzód)
Robert Król (34 lata, Piaskowianka II)
Tomasz Kaczkowski (35 lat, Politechnika Św.)
Mateusz Osuch (36 lat, ULKS Łączna)
Michał Nowacki (39 lat, Neptun)
Krzysztof Komorowski (40 lat, Piast)
Tomasz Brandebur (40 lat, GLKS Fałków)
Andrzej Wójcik (41 lat, GTS Raków)
Artur Ćwiertnia (41 lat, Partyzant)
Jarosław Popczyk (43 lata, Start)
Wiesław Francuz (46 lat, Zenit)
Piotr Rajecki (46 lat, Polonia Białogon)
Piotr Mazur (46 lat, Oldboys)
Grzegorz Łapot (49 lat, Bucovia)
Tomasz Żelazowski (49 lat, Oldboys KSZO)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."