Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Piast Stopnica 8–1 Strażak Karsy
Jakub Pitkiewicz, Mateusz Wicik 3, Adrian Machniak, Marcin Wojciechowski 2, Mikołaj Gawroński — zaw. testowany.

Piast: Mateusz Drozdowski — Dawid Augustyn, Patryk Rzepa, Karol Cielibała, Franciszek Gawroński, Jakub Pitkiewicz, Mikołaj Osiński, Adrian Machniak, Mateusz Wicik, Adrian Jankoski, Marcin Wojciechowski oraz Kamil Klęk, Jakub Plewa, Jarosław Majka, Mikołaj Gawroński, Andrzej Segda.
Komentarze
#1 | Xxx x. Xxx dnia marzec 12 2023 08:29:03
Transdzwig Stale-Sparta Dwikozy 7-1
#2 | Uuuiiii dnia marzec 12 2023 08:31:09
GKS Świniary-Iskra Sobów 8-0
#3 | Piast dnia marzec 12 2023 14:01:05
Są jakieś nowe twarze oprócz machniak
#4 | Xxxxxxxxc dnia marzec 12 2023 22:12:36
Płomień Trześń-GKS Obrazow 2-2
#5 | Piast dnia marzec 17 2023 09:41:34
A co z dutka gra jeszcze w stopnicy
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Star – TS 1946 Nida
SKRÓT MECZU: STAR1926
Pogoń – Orlęta
ZDJĘCIA: Dorota Prokop
OKS Opatów – Victoria 2015
ZDJĘCIA: STV
Klimontowianka – Stal
ZDJĘCIA: folder Google Drive
Klimontowianka – Stal
SKRÓT MECZU: Klimontowianka
Klimontowianka – Stal
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Star – TS 1946 Nida
ZDJĘCIA: Marcin Słoka
Podhale – Czarni
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Moravia – Neptun
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
KP KSZO 1929 – Korona II
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Star – TS 1946 Nida
ARTYKUŁ: Echo Dnia
GKS Nowiny – Alit
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Wierna – Spartakus
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Wisła – Cracovia II
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Wisła – Cracovia II
SKRÓT MECZU: NadWisłą24.pl
Stal – Unia
ARTYKUŁ: Nowiny24
Sokół – Wieczysta
ARTYKUŁ: Dziennik Polski
Wisła – Cracovia II
ARTYKUŁ: Echo Dnia
TS 1946 Nida – Klimontowianka
SKRÓT MECZU: Nida Pińczów
Dziś urodziny mają
Piotr Molisak (12 lat, OKS Opatów)
Mateusz Pietrzyca (14 lat, KKP Korona)
Aleksander Pietrusiński (14 lat, Spartakus)
Wiktor Cichoń (15 lat, Piaskowianka)
Piotr Sikora (15 lat, OKS Opatów)
Wiktor Niechciał (15 lat, Piaskowianka)
Marcin czapla (15 lat, Naprzód)
Kuba Nawrot (16 lat, KKP Korona II)
Maksymilian Bysiak (16 lat, Orlęta)
Jakub Młyńczak (16 lat, TS 1946 Nida)
Dawid Pacek (16 lat, Juventa)
Sebastian Kalina (17 lat, Jawornik)
Wiktor Dziedzic (17 lat, Pogoń)
Jakub Chrzanowski (17 lat, Naprzód)
Amelia Wira (17 lat, KSP Kielce)
Mikołaj Michalczak (18 lat, Juventa)
Bartłomiej Malicki (18 lat, Deko)
Aleksander Bugajski (18 lat, MSS-Klonówka)
Krzysztof Majewski (18 lat, Rodzina)
Jakub Kaleta (18 lat, MSS-Klonówka)
Nikola Bodzioch (18 lat, KSP Kielce)
Kacper Nowak (19 lat, Wodnik)
Dawid Śmiechowski (19 lat, Neptun)
Bartosz Wojniak (19 lat, TS 1946 Nida)
Patryk Kowalski-Drob (19 lat, AKS 1947)
Filip Kołomański (19 lat, Czarnovia)
Paweł Mazur (20 lat, Klimontowianka)
Adam Polewczyk (21 lat, Neptun)
Nicolas Basiak (21 lat, Partyzant)
Kyryło Knysz (21 lat, Alit)
Jakub Orczyk (22 lata, Łysica)
Aleksander Barański (22 lata, KKP Korona II)
Kacper Szcześniak (22 lata, Juventa)
Jakub Jaskuła (22 lata, Stal)
Szymon Zaława (22 lata, Sparta)
Paweł Tracz (22 lata, Piaskowianka)
Filip Żugaj (22 lata, Czarni)
Kamil Puchalski (23 lata, Spartakus II)
Bartłomiej Żak (23 lata, Skała)
Kacper Sojda (23 lata, GKS Szydłów)
Paweł Grochola (23 lata, Neptun)
Bartłomiej Piróg (23 lata, Rodzina)
Radosław Ptak (23 lata, Hetman)
Miłosz Słoń (23 lata, Wicher)
Jakub Cedro (23 lata, Nida)
Michał Brzeziński (24 lata, Strzelec)
Radosław Nidziński (24 lata, Hetman)
Radosław Lubczyński (24 lata, Deko)
Paulina Szczepańska (24 lata, Sparta)
Mateusz Snopek (25 lat, Sparta)
Wojciech Kwapisz (25 lat, TS 1946 Nida)
Dawid Płusa (25 lat, Granat)
Jakub Raczyński (25 lat, Góral)
Patryk Maciąg (25 lat, Piast)
Ewa Kozieł (25 lat, Top-Spin)
Mateusz Dorożyński (26 lat, Deko)
Bolesław Bidas (26 lat, Trójka)
Wojciech Dudek (26 lat, Arka)
Kamil Wiekiera (26 lat, Unia)
Krzysztof Kołomański (27 lat, Orlicz)
Kamil Blicharski (27 lat, GKS Nowiny)
Rafał Gierada (27 lat, GKS Iwaniska)
Marek Dąda (27 lat, Powiśle)
Marcin Kmieć (27 lat, Sparta)
Dawid Walkiewicz (27 lat, Zenit)
Arkadiusz Foks (28 lat, Lubrzanka)
Piotr Augustyn (28 lat, Wierna II)
Łukasz Tuśnio (28 lat, Orlicz II)
Paweł Grzesik (28 lat, Koprzywianka)
Przemysław Leszczyński (28 lat, Polanie)
Łukasz Kukla (28 lat, TS 1946 Nida)
Dawid Błoński (28 lat, Olimp)
Dawid Kwiatkowski (29 lat, AKS 1947)
Kamil Radowiecki (30 lat, Kamienna)
Dawid Pyszczek (31 lat, Koprzywianka)
Zbigniew Nosek (31 lat, Moravia II)
Jakub Żubrowski (31 lat, Korona)
Ernest Kukulski (31 lat, Sparta)
Piotr Majewski (31 lat, Partyzant)
Daniel Świerszcz (31 lat, Astra)
Piotr Cecot (33 lata, GKS Szydłów)
Grzegorz Biały (36 lat, Zieleń)
Sławomir Jarmuda (53 lata, Dąb)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."