Przebywam za daleką granicą, więc wyniki i informacje będą pojawiać się z opóźnieniem, za co przepraszam. Na wszelkie wiadomości odpowiem po powrocie.
7 bramek | Michał Pokora (Korona SA K.) |
6 bramek | Jakub Bartyzel (Politechnika Św.), Kamil Wijas (Zryw .), Przemysław Śliwiński (Star) |
5 bramek | Paweł Mikos (Arka), Michał Smolarczyk (Star, Korona II) |
4 bramki | Dawid Banaśkiewicz (Zryw .), Kostiantyn Czernij (KP KSZO 1929), Jakub Hajdo (Korona SA K.), Mirosław Kalista (Arka), Albert Lasia (Wisła N. K.), Błażej Miller (Granat S.), Mateusz Witkowski (Dziki) |
3 bramki | Daniel Bąk (Korona SA K.), Igor Błaszczyk (Korona SA K.), Maciej Dymek (Partyzant), Patryk Klepacz (Gród W.), Patryk Kwiecień (Neptun), Yūdai Shinonaga (Korona II), Konrad Sztandera (Zryw .), Franciszek Słoń (Korona SA K.), Dawid Tutaj (TS 1946 Nida), Łukasz Łakota (2 + 1 k.) (Victoria 2015) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Karpaty Krosno | 0 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 17 MAJ | 16:30 | ||||
Stadion MOSiR, Krosno | ||||||||
0 — 1 24' Karpaty: 22 Hutnik: 31 Trenerzy: Miłosz Kuzianik — Paweł Byrski.
|
15 bramek | Mikołaj Dybuś (14 + 1 k.) (Karpaty) |
14 bramek | Arkadiusz Orzeł (12 + 2 k.) (Sandecja) |
10 bramek | Kamil Kozik (Hutnik) |
9 bramek | Filip Nilipiński (8 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Michał Gocal (Hutnik), Piotr Orlof (Sandecja), Kacper Tracz (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
10 bramek | Marek Kozubek (9 + 1 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Szymon Matysek (8 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
5 bramek | Damian Wawszczyk (KKP Korona) |
4 bramki | Piotr Foks (KKP Korona), Fabian Olesiński (KKP Korona), Wojciech Sternak (KKP Korona), Bartosz Kijewicz (2 + 2 k.) (KKP Korona) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
15 bramek | Ksawery Kulasek (14 + 1 k.) (Piaskowianka) |
14 bramek | Adrian Łata (13 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
7 bramek | Patryk Smorąg (Naprzód) |
6 bramek | Kacper Żyła (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 4 | Ester Wojciechowice | 17 MAJ | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 1 — 2 25' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 60' 4 — 3 4 — 4 85' Sparta: 12 Ester: 1 Trenerzy: Marcin Siudak — .
|
6 bramek | Sebastian Czechowski (GKS Rudki), Robert Kmera (5 + 1 k.) (Ester) |
5 bramek | Michał Maruniak (Ester), Maksym Matysek (GKS Rudki), Wiktor Stępień (4 + 1 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Gr. spadk. · Kolejka 1 | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 3 | Star Starachowice | 16 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1' 1 — 1 1 — 2 58' 1 — 3 76' GKS Nowiny: 97 Star: 1 Trenerzy: Radosław Szmalec — Artur Mikos.
|
30 bramek | Mikołaj Nowiński (KKP Korona) |
18 bramek | Antoni Zarychta (15 + 3 k.) (Astra) |
17 bramek | Paweł Amborski (Star) |
15 bramek | Adam Kowalczyk (Korona II), Nikodem Kuzera (14 + 1 k.) (Korona II), Kacper Ręcica (14 + 1 k.) (Korona II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
KKP Korona III Kielce | 7 — 0 | Neptun Końskie | 16 MAJ | 16:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 KKP Korona III: 1 Neptun: 1 Trenerzy: Rafał Kruk — Bartłomiej Gad.
|
26 bramek | Krzysztof Wojciechowski (22 + 4 k.) (GKS Nowiny) |
25 bramek | Dawid Sikorski (24 + 1 k.) (KKP Korona II) |
14 bramek | Alan Kośmicki (KKP Korona III) |
13 bramek | Jacek Bilski (12 + 1 k.) (KKP Korona III) |
11 bramek | Patryk Bojek (KKP Korona II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
17 bramek | Marko Mychajłyszyn (Naprzód), Dominik Wójcik (Pogoń) |
14 bramek | Adrian Tyrała (11 + 3 k.) (ŁKS Łagów) |
12 bramek | Dominik Kawiorski (Naprzód), Kacper Żyła (11 + 1 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
AP SKS Star Starachowice | 7 — 1 | GKS Nowiny | 16 MAJ | 18:00 | ||||
Starachowice, Stadion Miejski | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 34' 7 — 1 AP SKS Star: 1 GKS Nowiny: 21 Trenerzy: Piotr Dudek — Bartłomiej Strzębski, Jakub Kosiński.
|
20 bramek | Krystian Pocheć (AP SKS Star) |
14 bramek | Oskar Olbratowski (DAP Kielce) |
7 bramek | Patryk Sojka (DAP Kielce) |
6 bramek | Filip Jastrzębski (Piast) |
5 bramek | Kamil Gajda (Piast), Dawid Mróz (AP SKS Star), Hanna Młyńczak (GKS Nowiny, Football Academy), Filip Kurek (4 + 1 k.) (GKS Nowiny, Football Academy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
11 bramek | Jakub Dąbek (GKS II Nowiny) |
10 bramek | Alan Słoń (Wicher) |
7 bramek | Dominik Cedro (MSS-Klonówka), Miłosz Sałata (Polonia Białogon), Krzysztof Wrona (Wicher) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Młodzik starszy, gr. IX | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Spartakus Daleszyce | 0 — 3 | Łysica II Bodzentyn | 16 MAJ | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Spartakus: 12 Łysica II: 12 Trenerzy: Sławomir Łukawski, Maciej Mojecki — Mirosław Rubinkiewicz.
|
16 bramek | Ubysz Marcin (Celsium) |
11 bramek | Krystian Bera (ŁKS Łagów) |
8 bramek | Oskar Malinowski (Spartakus) |
6 bramek | Patrycja Kucharska (Łysica II) |
5 bramek | Hubert Biesiada (ŁKS Łagów), Adrian Karpiński (Celsium), Jakub Ogrodnik (4 + 1 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Młodzik starszy, gr. X | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 3 — 4 | MGTS Działoszyce | 16 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 24' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 47' 3 — 4 50' Wisła: 1 MGTS Działoszyce: 35 Trenerzy: — Robert Banaszek.
|
10 bramek | Olaf Banaszek (MGTS Działoszyce) |
9 bramek | Bartosz Strzelecki (Piast) |
7 bramek | Kamil Kądziela (Victoria 2015) |
5 bramek | Błażej Piotrowski (Wisła) |
4 bramki | Dawid Chłosta (Wisła), Paskal Gandera (Sparta), Bartłomiej Wieczorek (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
18 bramek | Jan Durnaś (AKS 1947) |
16 bramek | Antoni Dudek (AKS 1947) |
13 bramek | Piotr Kotarowski (Football Academy) |
12 bramek | Kacper Bąk (AKS 1947) |
10 bramek | Borys Sitarski (AKS 1947) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Młodzik młodszy, gr. VIII | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
UKS Baćkowice | 5 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 16 MAJ | 18:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 UKS Baćkowice: 22 Koprzywianka: 3 Trenerzy: Damian Łata — Jan Ozdoba.
|
21 bramek | Norbert Ożóg (20 + 1 k.) (OKS Opatów) |
19 bramek | Paweł Rutkowski (Wisła Junior II) |
17 bramek | Piotr Molisak (16 + 1 k.) (OKS Opatów) |
11 bramek | Filip Chłodnicki (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Karol Baran (Wisła Junior II), Radosław Kucharski (Wisła Junior II), Kacper Ciepiela (7 + 1 k.) (UKS Baćkowice) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|