Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Nowińska LF
Nowińska LF
1 NLF
Amatorska NLF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Ligi młodzieżowe - wyniki
Ligi młodzieżowe
(fot. D. Prokop)

CLJ U-19
Kolejka 11
Lech Poznań  2 — 2  Górnik Zabrze20 PAŹ11:00
Stadion Główny, Wronki 
Krystian Derkacz (sam.)   4'
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
Trenerzy: Bartosz Bochiński, Filip Zaranek, Maciej Wilusz, Łukasz Spychalski — Mateusz Sławik.
Wisła Kraków  4 — 3  Warta Poznań21 PAŹ11:00
Myślenice, ul. Zdrojowa 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
 
4 — 2
 
4 — 3
Trenerzy: Karol Nędza, Łukasz Kawa — Kamil Szulc, Kostas Milonas, Michał Gościniak, Łukasz Maćkowiak.
Arka Gdynia  3 — 1  Jagiellonia Białystok21 PAŹ11:00
Narodowy Stadion Rugby, Gdynia 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Robert Wilczyński, Bartosz Zawidzki, Arkadiusz Zagórski — Marek Wasiluk, Kamil Stanisławski, Grzegorz Sandomierski, Michał Szóstko.
Raków Częstochowa  4 — 0  Sandecja Nowy Sącz21 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Sebastian Żebrowski, Artur Lenartowski, Mateusz Komorowski — Sławomir Cetnarowski, Robert Święs.
Cracovia Kraków  1 — 1  Pogoń Szczecin21 PAŹ12:00
Cracovia Training Center, Rączna 
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Wojciech Ankowski, Konrad Stańczyk — Robert Skok, Dawid Nowak, Marcin Kaczmarczyk, Sebastian Nagel.
MKS Polonia Warszawa  0 — 0  Legia Warszawa21 PAŹ13:00
Stadion Polonii, Warszawa 
Trenerzy: Adam Chmielewski, Krzysztof Ogrodzinski, Michał Olczak, Bartosz Jastrzębski — Filip Raczkowski, Arkadiusz Adach, Bartosz Groszak, Sebastian Łokaj.
Odra Opole  1 — 0  Widzew Łódź21 PAŹ14:00
Centrum Sportu, Opole 
1 — 0
 
Trenerzy: Mateusz Bachem — Łukasz Jonczyk, Carlos Sousa, Paweł Strzelecki.
Zagłębie Lubin  3 — 0  Korona Kielce SA21 PAŹ15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Przemysław Zatwarnicki, Karol Maliszewski, Patryk Barszcz — Przemysław Ryński, Kacper Dereń, Mirosław Maj, Mateusz Dziubek.


12 bramekFilip Tonder (11 + 1 k.) (Warta), Szymon Doba (10 + 2 k.) (Cracovia), Kamil Jakóbczyk (8 + 4 k.) (Lech)
11 bramekPatryk Paryzek (10 + 1 k.) (Pogoń)
10 bramekHubert Jasiak (7 + 3 k.) (Górnik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-17, gr. A
Kolejka 11
Korona Kielce SA  1 — 2  Motor Lublin21 PAŹ12:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
Wiktor Wrona (k.) 31'
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Michał Kaczmaryk, Damian Chrzanowski, Mateusz Gwizd, Piotr Malec — Marcin Zakrzewski, Jakub Lewkowicz, Arkadiusz Toruń.
SSM Wisła Płock  3 — 1  Igloopol Dębica21 PAŹ12:00
Stadion Wisły, Płock 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Piotr Górnicki, Dominik Ciarkowski, Maciej Zakrzewski — Łukasz Jamróg, Michał Wilczyński.
Sandecja Nowy Sącz  1 — 0  GKS Bełchatów21 PAŹ12:00
Stadion Kolejarza, Stróże 
1 — 0
 
Trenerzy: Kamil Kruczek, Dawid Węglowski — Romuald Solarek, Arkadiusz Tomczyk.
Legia Warszawa  4 — 2  Hutnik Nowa Huta Kraków21 PAŹ14:00
Legia Training Center, Urszulin 
Dawid Nos   6'
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
4 — 2
 
Trenerzy: Dariusz Rolak, Maciej Pietraszko, Michał Kubiak — Maksymilian Habowski, Szymon Genc.
AKS SMS Łódź  2 — 2  Wisła Kraków21 PAŹ15:00
Stadion SMS, Łódź 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Marcin Maćkowiak, Maciej Humerski — Patryk Jałocha, Michał Sieroń, Mateusz Fortuna.
Escola Varsovia Warszawa  2 — 1  Cracovia Kraków21 PAŹ18:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Kamil Lewandowski, Adrian Langier, Marek Chański — Paweł Szwajdych, Sebastian Lutak, Krzysztof Sendorek.
Stal Rzeszów  2 — 1  MKS Polonia Warszawa22 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Bartosz Stępień, Marcel Kotwica, Maciej Krzyształowicz — Michał Maliszewski, Daniel Kalinowski, Mariusz Selerski.


18 bramekAlexander Gawarecki (14 + 4 k.) (Polonia)
17 bramekDawid Nos (14 + 3 k.) (Legia)
14 bramekOskar Pietuszewski (13 + 1 k.) (Jagiellonia)
13 bramekStanisław Gieroba (Legia)
12 bramekDawid Kaczor (Cracovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-19
1.   Lech 17 42 41–17
2.   Legia 17 33 45–26
3.   Warta 17 31 52–32
4.   Górnik 16 27 34–28
5.   Zagłębie 16 26 32–24
6.   Cracovia 16 25 38–40
7.   Arka 16 24 29–26
8.   Polonia 16 24 21–21
9.   Pogoń 17 22 32–28
10.   Raków 16 22 31–29
11.   Jagiellonia 16 20 33–32
12.   Odra 16 18 20–32
13.   Wisła 16 17 27–41
14.   Widzew 17 16 24–40
15.   Korona SA 17 12 20–37
16.   Sandecja 16 11 23–49
 
CLJ U-17, gr. A
1.   Legia 16 37 58–20
2.   Cracovia 17 37 42–27
3.   AKS SMS Łódź 16 35 35–12
4.   Jagiellonia 16 34 50–21
5.   Polonia 17 32 52–29
6.   Wisła 16 30 45–21
7.   Escola Varsovia 16 28 35–27
8.   Igloopol 16 23 22–28
9.   Stal 16 22 24–24
10.   SSM Wisła 17 21 24–36
11.   Hutnik 17 20 31–36
12.   Korona SA 16 17 24–32
13.   Sandecja 17 13 16–44
14.   KKP Korona 16 12 15–47
15.   Motor 16 9 13–41
16.   GKS Bełchatów 17 3 14–55
 

CLJ U-15, gr. D
Kolejka 10
Wisła Kraków  2 — 3  Garbarnia Kraków21 PAŹ10:00
Stadion AWF, Kraków 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
Trenerzy: Krystian Żakowicz, Kamil Król, Karol Półtorak — Mateusz Ząbczyk.
Hutnik Nowa Huta Kraków  1 — 4  Korona Kielce21 PAŹ14:00
 
0 — 1
40+10' Marceli Tokarski (k.)
 
0 — 2
40+22' Szymon Cygan (sam.)
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
Trenerzy: Piotr Wijata, Jakub Świergała, Michał Siwiecki — Marcin Kozior, Michał Kułaga, Aleksandra Jakubowska.
Spotkanie przerwane w 24. minucie na 20 minut z powodu groźnego urazu Kacpra Małka (Korona).
KKP Korona Kielce  1 — 4  Stal Rzeszów21 PAŹ14:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
62' Mikołaj Opyd (k.)
 
0 — 4
1 — 4
 
Trenerzy: Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek — Maciej Seroka, Łukasz Tomczyk, Dariusz Nowak.
Cracovia Kraków  4 — 1  Resovia Rzeszów21 PAŹ15:00
Cracovia Training Center, Rączna 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
Trenerzy: Marcin Dudziński, Piotr Ptak, Grzegorz Fundament — Michał Kachniarz.


11 bramekMichał Pałka (Wisła)
8 bramekMikołaj Opyd (7 + 1 k.) (Stal)
7 bramekKamil Sieczkowski (Stal), Daniił Pyłypczuk (6 + 1 k.) (Korona)
6 bramekPaweł Cyrson (Garbarnia), Stanislav Kuzmarov (Resovia), Kajetan Feliks (5 + 1 k.) (Cracovia), Oliwier Pławiński (5 + 1 k.) (Wisła), Bartłomiej Zdzieszek (3 + 3 k.) (Cracovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-15, gr. D
1.   Stal Rzeszów 14 33 32–  8 10 3 1
2.   Cracovia Kraków 14 29 33–11 9 2 3
3.   Korona Kielce 14 26 32–24 8 2 4
4.   Garbarnia Kraków 14 26 20–13 7 5 2
5.   Wisła Kraków 14 23 39–17 7 2 5
6.   KKP Korona Kielce 14 9 14–37 2 3 9
7.   Hutnik Nowa Huta Kraków 14 6 10–38 1 3 10
8.   Resovia Rzeszów 14 5 13–45 1 2 11
 

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 8
Orlęta Kielce  3 — 3  Neptun Końskie21 PAŹ09:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
 
3 — 3
Trenerzy: Michał Pałgan — Marcin Koćmin.

9 bramekSzymon Matysek (GKS Nowiny)
8 bramekMarek Kozubek (7 + 1 k.) (KKP Korona)
7 bramekPiotr Foks (KKP Korona), Dawid Kabat (Korona II)
6 bramekKrystian Kaleta (Spartakus), Michał Sobieniak (4 + 2 k.) (Korona II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
1.   Korona SA II Kielce 10 28 57–  6 9 1
2.   GKS Nowiny 10 22 46–11 7 1 2
3.   KKP Korona Kielce 10 21 47–13 7 3
4.   Orlęta Kielce 10 7 16–45 2 1 7
5.   Neptun Końskie 10 7 16–44 2 1 7
6.   Spartakus Daleszyce 10 3 11–74 1 9
 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 11
Łysica Bodzentyn  5 — 1  GKS Rudki21 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
Trenerzy: Jarosław Szczurek — Łukasz Kowalski.
Wicher Miedziana Góra  7 — 0  Granat Borki22 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Kamil Mech, Michał Sobczyk — Michał Kolus.


15 bramekMaksymilian Starzyk (10 + 5 k.) (Polonia Białogon)
13 bramekIgor Wiśniewski (12 + 1 k.) (Wicher), Kacper Halik (11 + 2 k.) (GKS Rudki)
12 bramekFilip Skowron (9 + 3 k.) (Łysica)
11 bramekOskar Ludwinek (Wicher)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 11
Partyzant Wodzisław  0 — 5  Zryw 2021 Łopuszno21 PAŹ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Tomasz Gardiew — Piotr Wilk.
Bucovia Bukowa  4 — 2  TS 1946 Nida Pińczów21 PAŹ12:00
Łopuszno 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
 
4 — 2
Trenerzy: — Zdzisław Maj.
Moravia Morawica  4 — 0  Unia Sędziszów21 PAŹ13:00
Sobków 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Marek Bożek — Zbignniew Krupa, Georgi Kozłowski.


16 bramekKacper Żyła (Moravia)
9 bramekKuba Wójcik (8 + 1 k.) (TS 1946 Nida)
7 bramekWiktor Maroń (Bucovia), Przemysław Piechowski (Deko), Wojciech Liszewski (6 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 11
Alit Ożarów  3 — 1  Czarni Połaniec21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Hubert Macias (sam.) 70'
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Damian Jędrzejewski — Łukasz Maj.
Sparta Dwikozy18 — 0  Ester Wojciechowice21 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Patryk Chorab (k.) 30'
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
15 — 0
 
16 — 0
 
17 — 0
 
18 — 0
 
Trenerzy: Wojciech Pierzchała, Łukasz Broda — Mateusz Nowakowski.
Klimontowianka Klimontów10 — 0  GKS Solec-Zdrój21 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
Trenerzy: Karol Borycki — Augustyn Ból.

17 bramekPiotr Mazur (16 + 1 k.) (Klimontowianka)
13 bramekOliwier Czajkowski (Sparta)
10 bramekJakub Skrok (Alit)
9 bramekJakub Kończak (Klimontowianka)
8 bramekIgor Ból (GKS Solec-Zdrój), Antoni Figacz (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
1.   Łysica Bodzentyn 12 36 55–  9 12
2.   Polonia Białogon Kielce 12 27 49–19 9 3
3.   GKS Rudki 12 21 56–30 7 5
4.   Wicher Miedziana Góra 12 19 42–32 6 1 5
5.   Granat Borki 12 11 21–45 3 2 7
6.   Gród Ćmińsk 12 10 22–54 3 1 8
7.   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 12 0 11–67 12
8.   Rodzina Kielce 0   – 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
1.   Moravia 12 29 52–14
2.   Deko 12 22 35–13
3.   Bucovia 12 22 29–20
4.   TS 1946 Nida 12 20 34–24
5.   Zryw 2021 12 16 21–17
6.   Unia 12 9 18–37
7.   Partyzant 12 0   5–69
 
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
1.   Alit 10 22 45–12
2.   Klimontowianka 10 20 55–18
3.   Sparta 10 18 40–19
4.   Czarni 10 16 31–14
5.   GKS Solec-Zdrój 10 9 18–42
6.   Ester 10 3   7–91
7.   Pogoń 0   – 

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 11
GKS Nowiny  3 — 2  KKP Korona II Kielce21 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Radosław Szmalec — Maciej Kwiatkowski, Michał Stachura.
Astra Piekoszów  2 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.21 PAŹ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Sadko — Adrian Czaja, Kamil Chadała.
Korona SA II Kielce  3 — 2  Star Starachowice22 PAŹ15:30
Nowiny (boczne) 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Marcin Tacij, Mateusz Mianowany — Mariusz Wójcik.
KKP Korona III Kielce  0 — 0  Olimpia Pogoń Staszów22 PAŹ16:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
Trenerzy: Sławomir Łukawski — Damian Krakowiak.

14 bramekFilip Rożek (Star)
11 bramekBartłomiej Molęda (9 + 2 k.) (Korona II)
7 bramekPrzemysław Galera (Korona II), Adam Kowalczyk (Korona II)
6 bramekJakub Bogdański (GKS Nowiny), Hubert Kołodziejczyk (Korona II), Alan Kośmicki (Korona II), Łukasz Sadłocha (Pogoń), Dawid Romański (5 + 1 k.) (KP KSZO 1929), Łukasz Grzegorski (3 + 3 k.) (Astra)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych B2
Kolejka 8
Hetman Włoszczowa  3 — 4  Sparta Kazimierza Wielka22 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
 
3 — 3
 
3 — 4
Trenerzy: Karol Lichosik — Michał Borek.
Naprzód II Jędrzejów14 — 0  Arka Kluczewsko22 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
Trenerzy: Cezary Osiński — Sebastian Olczyk, Łukasz Płonkiewicz.
Victoria 2015 Skalbmierz  3 — 3  Wierna Małogoszcz22 PAŹ14:00
1 — 0
 
Kamil Kotorz (k.) 26'
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
 
3 — 3
Trenerzy: Michał Borek — Łukasz Ziętal.

14 bramekBartosz Krzysztofik (Naprzód II)
11 bramekMarko Mychajłyszyn (Naprzód II), Dominik Kawiorski (10 + 1 k.) (Naprzód II)
9 bramekMateusz Wójcik (8 + 1 k.) (Sparta)
8 bramekPiotr Łataś (Wierna), Michał Górski (7 + 1 k.) (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. Liga Juniorów Młodszych
1.   Korona II 14 37 66–16
2.   Star 14 29 34–15
3.   Astra 14 23 23–32
4.   Pogoń 14 17 27–28
5.   GKS Nowiny 14 15 24–37
6.   KKP Korona II 14 14 25–44
7.   KKP Korona III 14 14 22–30
8.   KP KSZO 1929 14 9 20–39
 
Św. Liga Juniorów Młodszych B2
1.   Naprzód II 10 28 58–  7
2.   Wierna 10 17 30–29
3.   Hetman 10 16 29–22
4.   Victoria 2015 10 16 27–28
5.   Sparta 10 9 16–34
6.   Arka 10 1 14–54
 


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
Kolejka 8
Czarnovia KielceGranat Skarżysko-Kamienna21 PAŹ11:00
Lechia Strawczyn  1 — 2  DAP Kielce21 PAŹ11:30
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Mirosław Gałęziowski — Tomasz Ćwil.
Sport CK  1 — 1  Star II Starachowice21 PAŹ16:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
 
1 — 1
Kartki także: Kamil Banaszczyk 75'.

9 bramekMaciej Wypych (Sport CK K.)
8 bramekDamian Masztalerz (DAP Kielce), Karol Kwiecień (5 + 3 k.) (Sport CK K.)
7 bramekOlivier Jarząb (Sport CK K.)
6 bramekWiktor Kowal (Granat), Piotr Niechciał (Sport CK K.), Jakub Banyś (5 + 1 k.) (Granat)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
Kolejka 8
Nida Sobków  4 — 4  Naprzód Jędrzejów21 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
4 — 4
 
Trenerzy: Adam Wróbel — Dominik Butenko.
Zenit Chmielnik  1 — 2  Polanie Pierzchnica21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Radosław Ozóg — Waldemar Szpiega.
Piaskowianka Piaski  0 — 7  Deko Włoszczowa22 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
Trenerzy: Paweł Dudek — Andrzej Dec.

13 bramekMateusz Cichy (Naprzód), Mateusz Jamróz (Deko)
10 bramekKacper Moskwa (Polanie)
8 bramekKuba Wojciechowski (Nida)
7 bramekMarcin Niedziela (6 + 1 k.) (Polanie)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
Kolejka 8
Zorza Tempo Pacanów  0 — 2  Nidzica Dobiesławice21 PAŹ09:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Salvatore Sazio — Łukasz Łakota.
MGTS Działoszyce  3 — 0  Baszta Rytwiany21 PAŹ12:00

8 bramekDawid Wójcik (Nidzica)
7 bramekMaciej Filipowicz (Zorza Tempo), Kacper Dubiel (5 + 2 k.) (MGTS Działoszyce)
6 bramekAdrian Helak (MGTS Działoszyce), Krystian Nowak (5 + 1 k.) (Zorza Tempo), Bartosz Wójcik (5 + 1 k.) (Nidzica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 11
Świt Ćmielów  1 — 9  OKS Opatów20 PAŹ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
 
1 — 7
 
1 — 8
 
1 — 9
Trenerzy: — Mariusz Kadela.
Wisła SandomierzLZS Samborzec21 PAŹ
ŁKS Łagów  3 — 0  Marol Jacentów21 PAŹ10:00

15 bramekMichał Tymoszuk (Wisła)
9 bramekFranciszek Zając (OKS Opatów)
8 bramekAntoni Swatek (OKS Opatów), Adrian Tyrała (7 + 1 k.) (ŁKS Łagów)
7 bramekFilip Siudy (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
1.   Star II 10 21 40–11
2.   Sport CK K. 10 20 43–16
3.   Granat 9 20 32–16
4.   DAP Kielce 9 13 36–19
5.   Lechia 10 3 12–36
6.   Czarnovia 8 3   6–71
7.   Sport CK K. 0   – 
 

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
1.   Nidzica 8 24 33–  4
2.   Zorza Tempo 8 16 23–15
3.   MGTS Działoszyce 8 9 16–18
4.   Piast 8 7 12–29
5.   Baszta 8 3 13–31
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
1.   Deko 10 25 38–  9
2.   Polanie 10 22 28–18
3.   Naprzód 10 19 39–19
4.   Nida 10 16 29–23
5.   Zenit 9 3   9–31
6.   Piaskowianka 9 0   6–49

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
1.   ŁKS Łagów 10 27 40–  3
2.   Wisła 10 25 40–  9
3.   OKS Opatów 10 16 38–14
4.   GKS Rudki 10 15 24–23
5.   Marol 10 6 12–44
6.   LZS Samborzec 0   – 
7.   Świt 10 0   4–65

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 11
Neptun Końskie  6 — 2  GKS Nowiny22 PAŹ10:00
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
Trenerzy: Kacper Marcinkowski, Mateusz Deka — Karol Boszczyk, Jakub Kosiński, Przemysław Cichoń.
Star Starachowice  7 — 2  Wisła Junior Sandomierz22 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
 
4 — 2
49' Marcel Dobrucki (sam.)
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
Trenerzy: Artur Mikos — Wojciech Pierzchała.
KKP Korona II Kielce  1 — 4  Korona SA II Kielce22 PAŹ12:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
Trenerzy: Cezary Jesiołowski — Aleksandra Jakubowska, Michał Kułaga, Marcin Kozior.

18 bramekMikołaj Wolski (17 + 1 k.) (Neptun)
11 bramekMarcel Dobrucki (Star), Michał Mikołowski (Neptun), Bartosz Moskwa (9 + 2 k.) (Star)
8 bramekMiłosz Jagieła (KP KSZO 1929), Franciszek Ludwig (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Star Starachowice 12 26 56–17 8 2 2
2.   Korona SA II Kielce 12 25 42–16 7 4 1
3.   Neptun Końskie 12 25 35–25 8 1 3
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 12 19 34–24 6 1 5
5.   Wisła Junior Sandomierz 12 13 23–35 3 4 5
6.   KKP Korona II Kielce 12 5 21–57 1 2 9
7.   GKS Nowiny 12 5 16–53 1 2 9
8.   Gród Wiślica 0   – 
 


Trampkarz starszy, gr. I
Kolejka 8
GKS II Nowiny  3 — 6  Orlicz Suchedniów 21 PAŹ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
2 — 6
 
3 — 6
 
Trenerzy: Jakub Kosiński, Karol Boszczyk — Dawid Bator.
Moravia Morawica12 — 2  Spartakus Daleszyce22 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
9 — 2
 
10 — 2
 
11 — 2
 
12 — 2
 
Trenerzy: Karol Gilewski — Sławomir Łukawski.
DAP Kielce20 — 0  Orlęta Kielce23 PAŹ19:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
Piotr Klamka (k.) 47'
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
15 — 0
 
16 — 0
 
17 — 0
 
18 — 0
 
19 — 0
 
20 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Ćwil — Marcin Czerwiński.

16 bramekDawid Troczyński (DAP Kielce)
13 bramekFranciszek Malicki (12 + 1 k.) (Moravia), Antoni Zmarzły (10 + 3 k.) (Moravia)
12 bramekMichał Pawlik (DAP Kielce)
10 bramekBartłomiej Moskal (Orlicz), Bruno Pocheć (Moravia), Daniel Gajda (9 + 1 k.) (DAP Kielce)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. II
Kolejka 8
Unia Sędziszów  3 — 4  Nida Oksa21 PAŹ09:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
3 — 4
 
Trenerzy: Zbignniew Krupa, Georgi Kozłowski — Marcin Bodzioch.
Gród Wiślica14 — 0  Nida Sobków21 PAŹ10:00
Busko Zdrój, ul. Kusocińskiego 1 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
Trenerzy: Kamil Maj — Krystian Nasidłowski.

27 bramekFilip Tomasik (Unia)
18 bramekKuba Kręcisz (Gród)
17 bramekMarek Szymański (Nida O.)
13 bramekTomasz Karp (Nida O.)
9 bramekMateusz Tesyna (Gród), Kacper Jarzębski (7 + 2 k.) (Nida O.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. III
Kolejka 8
GKS ObrazówAlit Ożarów21 PAŹ
UKS Baćkowice  8 — 0  Huragan Wilczyce21 PAŹ13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
Trenerzy: Damian Łata — Maciej Gajda.

10 bramekAlan Dąbrowski (9 + 1 k.) (UKS Baćkowice)
9 bramekKarol Żelazowski (KP KSZO 1929 II)
7 bramekJulian Rożek (KP KSZO 1929 II), Hubert Wisowski (KP KSZO 1929 II), Jakub Kwiecień (5 + 2 k.) (Alit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz starszy, gr. IV
Kolejka 8
Czarni Połaniec  2 — 0  Piast Osiek21 PAŹ09:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Paweł Meszek — Krzysztof Baczewski.
Sparta Dwikozy  1 — 6  AKS 1947 Busko-Zdrój21 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Daniel Radosz (k.) 54'
1 — 4
 
 
1 — 5
 
1 — 6
Trenerzy: Wojciech Pierzchała, Łukasz Broda — Rafał Prędki.
Olimpia Pogoń Staszów  8 — 2  Klimontowianka Klimontów21 PAŹ11:00
 
0 — 1
Michał Mazur (sam.) 19'
1 — 1
 
2 — 1
 
Jakub Furgon (sam.) 36'
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
Michał Mazur (sam.) 68'
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
Trenerzy: Maciej Zaliński — Krzysztof Dywan.

13 bramekSzymon Gaweł (AKS 1947)
8 bramekKacper Adamczyk (Piast), Szymon Bałaga (AKS 1947)
7 bramekWojciech Kowalewski (Pogoń), Fabian Pastuszka (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. I
1.   DAP Kielce 9 27 97–13
2.   Moravia 10 22 61–25
3.   Orlicz 10 19 44–46
4.   GKS II Nowiny 8 6 18–37
5.   Spartakus 9 6 20–57
6.   Orlęta 8 0   3–65
 

Trampkarz starszy, gr. III
1.   KP KSZO 1929 II 8 24 52–  7
2.   Alit 9 19 34–10
3.   UKS Baćkowice 9 16 37–18
4.   Huragan 8 6 20–45
5.   Cukrownik 9 3 10–63
6.   GKS Obrazów 3 0   3–13
Trampkarz starszy, gr. II
1.   Nida O. 8 21 64–15
2.   Unia 8 18 49–15
3.   Gród 8 12 38–26
4.   Nida S. 8 6 11–62
5.   Moravia II 8 3 15–59
6.   GKS Imielno 0   – 

Trampkarz starszy, gr. IV
1.   Czarni 10 25 33–16
2.   Pogoń 10 22 34–18
3.   AKS 1947 10 19 38–17
4.   Piast 10 11 28–27
5.   Klimontowianka 10 5 12–38
6.   Sparta 10 4 21–50


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 11
Korona Kielce  5 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.21 PAŹ11:30
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
5 — 2
 
 
5 — 3
Trenerzy: Piotr Dutkiewcz, Arkadiusz Zapalec — Adrian Czaja, Daniel Krajewski.
KKP Korona II Kielce  3 — 2  KKP Korona Kielce22 PAŹ09:00
Kielce, Białogon, ul. Siedmiu Źródeł 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Michał Kostucha, Paweł Mech, Michał Stachura — Michał Kostucha, Paweł Mech, Michał Stachura.
DAP Kielce  0 — 6  Star Starachowice22 PAŹ10:30
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
Trenerzy: Paweł Drobniak — Piotr Dudek.
KKP Korona III Kielce  1 — 4  Hetman Włoszczowa22 PAŹ14:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
Trenerzy: Tomasz Detka — Jan Luzar.

30 bramekAdam Robak (28 + 2 k.) (Korona)
15 bramekMaksymilian Dziułka (14 + 1 k.) (Star)
12 bramekOliwier Ostrowski (11 + 1 k.) (KKP Korona)
11 bramekFranciszek Grad (KKP Korona II)
10 bramekJakub Chłopek (KKP Korona), Adam Kózka (KKP Korona II), Adam Kaczmarczyk (9 + 1 k.) (KKP Korona), Krystian Pocheć (8 + 2 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
1.   Korona Kielce 14 34 80–20 11 1 2
2.   KKP Korona Kielce 14 34 61–22 11 1 2
3.   KKP Korona II Kielce 14 28 59–38 9 1 4
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 14 26 45–26 8 2 4
5.   Star Starachowice 14 20 46–47 6 2 6
6.   Hetman Włoszczowa 13 13 19–46 4 1 8
7.   KKP Korona III Kielce 14 6 20–71 2 12
8.   DAP Kielce 13 0 13–73 13
 


Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 8
Star II Starachowice  8 — 1  TS 1946 Nida Pińczów21 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
24' Filip Kurek (k.)
Szymon Ciekalski (sam.) 38'
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
Trenerzy: Piotr Dudek — Arkadiusz Kurek.
Baszta Rytwiany  8 — 1  Piast Chęciny21 PAŹ15:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
 
7 — 1
8 — 1
 
Trenerzy: Tomasz Sitek — Grzegorz Stępień.

13 bramekMarcel Maj (12 + 1 k.) (Baszta)
5 bramekKacper Gałka (Star II), Kamil Gomuła (Baszta), Jakub Klimek (DAP II)
4 bramkiMaciej Dziubiński (Star II), Mikołaj Flisiak (Baszta), Filip Jastrzębski (Piast), Patryk Sojka (DAP II), Artur Słomka (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska III Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 8
Piaskowianka Piaski  0 — 0  KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.21 PAŹ10:00
Trenerzy: Mikołaj Pełka — Daniel Krajewski.
Łysica Bodzentyn  0 — 4  AKS 1947 Busko-Zdrój22 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
51' Wiktor Matysek (sam.)
 
0 — 4
Trenerzy: Bogusław Dąbrowski — Grzegorz Załęcki.

13 bramekUbysz Marcin (11 + 2 k.) (Celsium)
7 bramekFilip Grajcar (KP KSZO 1929 II), Adam Małaczek (KP KSZO 1929 II), Antoni Stęplewski (AKS 1947)
6 bramekPatryk Sobieraj (3 + 3 k.) (Alit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
1.   Baszta 7 18 37–10
2.   Star II 8 16 34–16
3.   DAP II 8 13 22–16
4.   Piast 8 6 16–38
5.   TS 1946 Nida 7 3   9–38
6.   Radiator$ 0   – 
Świętokrzyska III Liga Trampkarzy Młodszych
1.   KP KSZO 1929 II 10 23 32–12
2.   Celsium 10 18 39–19
3.   AKS 1947 10 17 19–12
4.   Alit 10 10 15–23
5.   Piaskowianka 10 10 11–29
6.   Łysica 10 4 10–31
 

Trampkarz młodszy, gr. I
Kolejka 8
Neptun Końskie  5 — 8  Zryw 2021 Łopuszno20 PAŹ19:30
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
 
2 — 5
 
2 — 6
3 — 6
 
 
3 — 7
 
3 — 8
4 — 8
 
5 — 8
 
Trenerzy: Mateusz Gruszczyński — .
Partyzant Radoszyce  0 — 18Bucovia Bukowa21 PAŹ09:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
 
0 — 11
 
0 — 12
 
0 — 13
 
0 — 14
 
0 — 15
 
0 — 16
 
0 — 17
76' Marcel Wiklak (sam.)
 
0 — 18
Trenerzy: Marcin Niemiec — .

32 bramekKacper Pałka (Zryw 2021)
25 bramekIgor Matuszewski (Naprzód)
24 bramekKacper Ciesielski (Zryw 2021)
23 bramekDawid Foks (Zryw 2021)
19 bramekMateusz Sidor (Neptun)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. II
Kolejka 8
Nidzianka Bieliny  6 — 6  MSS-Klonówka Masłów21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
4 — 3
 
5 — 3
 
 
5 — 4
 
5 — 5
6 — 5
 
 
6 — 6
Skała Tumlin  6 — 0  Polonia Białogon Kielce21 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Michał Koza — Paweł Mech, Piotr Niźnik.
Wierna Małogoszcz  1 — 3  Wicher Miedziana Góra22 PAŹ10:00
 
0 — 1
21' Leon Gawlik (k.)
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Filip Kleszcz — Mariusz Ludwinek.

20 bramekFranciszek Rębosz (Skała)
16 bramekFilip Pastuszka (15 + 1 k.) (MSS-Klonówka)
14 bramekPiotr Łataś (Wierna)
13 bramekWiktor Gierak (Skała), Wojciech Maciejski (12 + 1 k.) (Nidzianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. III
Kolejka 8
Victoria 2015 Skalbmierz  4 — 2  Piast Stopnica20 PAŹ16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
Trenerzy: Łukasz Łakota — Sławomir Skiba.
Zorza Tempo Pacanów  0 — 13Sparta Kazimierza Wielka21 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
 
0 — 11
 
0 — 12
 
0 — 13
Trenerzy: Salvatore Sazio — Michał Borek.

24 bramekGabriel Bazak (23 + 1 k.) (Pogoń)
17 bramekBartosz Strzelecki (Piast)
13 bramekKacper Górski (Pogoń), Michał Labiś (Victoria 2015)
11 bramekWiktor Buda (Victoria 2015), Igor Jaros (Pogoń), Bartłomiej Wieczorek (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz młodszy, gr. I
1.   Zryw 2021 10 28 133–15
2.   Naprzód 10 18 91–33
3.   Neptun 10 18 85–54
4.   Hetman II 10 17 54–41
5.   Bucovia 10 7 34–67
6.   Partyzant 10 0   2–189
 

Trampkarz młodszy, gr. III
1.   Victoria 2015 8 19 56–15
2.   Pogoń 8 16 73–15
3.   Piast 8 13 41–20
4.   Sparta 8 10 42–29
5.   Zorza Tempo 8 0   0–133
Trampkarz młodszy, gr. II
1.   Skała 10 27 75–11
2.   Wicher 10 24 35–  8
3.   Wierna 10 12 45–43
4.   Polonia Białogon 10 12 17–32
5.   MSS-Klonówka 10 10 26–56
6.   Nidzianka 10 4 18–66
 

Trampkarz młodszy, gr. IV
1.   Arka 10 28 111–10
2.   Łysica II 10 20 34–27
3.   ŁKS Łagów 10 16 44–34
4.   Stal 10 15 31–42
5.   GKS Rudki 10 8 24–47
6.   Instal 10 0 10–94


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
Kolejka 11
Czarni Połaniec  3 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Łukasz Maj — Rafał Barański.
AP Champions Końskie  0 — 4  KKP Korona Kielce21 PAŹ10:00
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Grzegorz Kądziela — Michał Kostucha, Michał Stachura.
Star Starachowice  0 — 4  Wisła Junior Sandomierz22 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Jacek Świtoń — Damian Dziedzic.
KKP Korona II Kielce  0 — 3  Korona Kielce22 PAŹ12:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Michał Kulik, Bartosz Lewandowski — Cezary Ruszkowski, Paweł Toboła.

22 bramekFranciszek Grad (KKP Korona)
21 bramekWiktor Pakuła (Korona)
17 bramekAdam Wulczyński (Star)
12 bramekAdam Kózka (KKP Korona)
9 bramekJan Dudek (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
1.   KKP Korona Kielce 14 40 96–10 13 1
2.   Korona Kielce 14 37 69–12 12 1 1
3.   KKP Korona II Kielce 14 24 29–31 8 6
4.   Wisła Junior Sandomierz 14 20 32–44 6 2 6
5.   Star Starachowice 14 19 28–31 6 1 7
6.   AP Champions Końskie 14 10 20–55 3 1 10
7.   Czarni Połaniec 14 8 15–62 2 2 10
8.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 14 6 16–60 2 12


Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. I
Kolejka 8
PAS Skarżysko-KamiennaFootball Academy Jędrzejów21 PAŹ10:00
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego 
Moravia Morawica  9 — 0  DAP Kielce21 PAŹ10:00
Bilcza 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
Trenerzy: Piotr Stachura, Ernest Jopkiewicz — .
Orlęta Kielce  6 — 2  GKS Nowiny21 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
6 — 1
 
 
6 — 2
Trenerzy: Tomasz Pabjan — Bartłomiej Strzębski, Paweł Tomczyk.

13 bramekJan Kulesza (PAS)
11 bramekBorys Brzózka (PAS), Filip Mendak (PAS)
9 bramekKsawery Janduła (Orlęta)
8 bramekWiktor Kowal (PAS), Igor Strycharski (PAS), Emil Tkacz (Moravia), Aleksander Stąporek (7 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. II
Kolejka 6
Arka Pawłów15 — 7  AKS 1947 Busko-Zdrój21 PAŹ10:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
 
4 — 2
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
 
8 — 3
9 — 3
 
10 — 3
 
 
10 — 4
11 — 4
 
 
11 — 5
 
11 — 6
 
11 — 7
12 — 7
 
13 — 7
 
14 — 7
 
15 — 7
 
Trenerzy: Mirosław Kalista — Tomasz Batorski.
Baszta Rytwiany  2 — 6  OKS Opatów22 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
 
2 — 5
 
2 — 6
Trenerzy: Piotr Sojda — Artur Waszczyk.

21 bramekFilip Niedziela (Arka)
18 bramekNorbert Ożóg (OKS Opatów)
11 bramekWiktor Maliński (Arka)
7 bramekPiotr Molisak (OKS Opatów)
6 bramekBartosz Walasek (AKS 1947)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. I
1.   PAS 9 25 78–  5
2.   Orlęta 9 20 47–  9
3.   Moravia 8 13 37–19
4.   DAP Kielce 8 4   8–34
5.   GKS Nowiny 8 1   7–63
6.   Football Academy 2 0   0–47
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. II
1.   OKS Opatów 6 15 38–15
2.   Arka 6 15 46–21
3.   Baszta 6 6 18–36
4.   AKS 1947 6 0 18–48
 

Młodzik starszy, gr. I
Kolejka 8
Czarnovia Kielce  1 — 6  Orlęta II Kielce21 PAŹ09:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
Trenerzy: — Tomasz Pabjan.
DAP II Kielce  1 — 5  KKP Korona III Kielce22 PAŹ09:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: — Michał Kulik, Bartosz Lewandowski.
GKS II Nowiny  1 — 3  Moravia II Morawica22 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Paweł Tomczyk, Bartłomiej Strzębski — Piotr Stachura, Ernest Jopkiewicz.

29 bramekAntoni Długosz (28 + 1 k.) (KKP Korona III)
17 bramekWojciech Pytel (Moravia II)
13 bramekOliwier Żesławski (12 + 1 k.) (KKP Korona III)
11 bramekPatryk Dzierżak (KKP Korona III)
10 bramekIgnacy Widliński (KKP Korona III)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. II
Kolejka 8
Tęcza Gowarczów  0 — 11SAR Przyjmo21 PAŹ09:30
Góral Górno13 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn21 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
Trenerzy: Adrian Wypych, Adrian Krawczyk — Marcin Śladkowski.
Radiator$ Stąporków  0 — 9  Astra Piekoszów22 PAŹ15:30

16 bramekKuba Posłuszny (Góral)
14 bramekFranciszek Gugała (SAR Przyjmo)
11 bramekJakub Rynk (10 + 1 k.) (SAR Przyjmo)
10 bramekMikołaj Frydrych (SAR Przyjmo)
8 bramekJan Boroń (7 + 1 k.) (Góral)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. III
Kolejka 8
Football Academy Pińczów  3 — 2  Nidzica Dobiesławice21 PAŹ10:00
Pińczów, ul. Targowa 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Jacek Kempkiewicz — Damian Wieczorek.
MGTS Działoszyce  4 — 1  Wisła Nowy Korczyn21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Robert Banaszek — Marcin Matuszewski.
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 2  Zenit Chmielnik22 PAŹ12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Łukasz Łakota — Marcin Hanczke.

17 bramekPiotr Kotarowski (Football Academy)
11 bramekŁukasz Nogacki (MGTS Działoszyce)
9 bramekBłażej Piotrowski (Wisła)
8 bramekMiłosz Zalewski (Football Academy), Jan Zych (Zenit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. IV
Kolejka 8
Deko Włoszczowa11 — 0  Partyzant Wodzisław21 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
Trenerzy: Włodzimierz Kosowski — .
Dąb Nagłowice  8 — 5  Nida Sobków21 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
 
4 — 2
 
4 — 3
5 — 3
 
6 — 3
 
 
6 — 4
7 — 4
 
8 — 4
 
 
8 — 5
Trenerzy: Sebastian Nowak — Hubert Pańtak.
Naprzód Jędrzejów  7 — 0  Arka Kluczewsko22 PAŹ09:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Piotr Stanek — Mariusz Ochenduszka, Łukasz Płonkiewicz.

32 bramekIgor Pilarz (Naprzód)
31 bramekKamil Sobczyk (Deko)
11 bramekKarol Tomczyk (Dąb)
9 bramekAlan Krupa (Nida), Oskar Szczepańczyk (Naprzód)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. V
Kolejka 8
UKS Baćkowice  3 — 2  Spartakus Daleszyce21 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Damian Łata — Maciej Mojecki, Andrzej Więcek.
FKS Łazy Starachowice  6 — 0  Łysica Bodzentyn21 PAŹ11:00
Starachowice, Stadion Miejski 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Michał Czarnecki — Bogusław Dąbrowski.
PAS II Skarżysko-Kamienna  2 — 1  Star II Starachowice21 PAŹ12:00
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Cezary Nowak — .

10 bramekSebastian Wieczorek (8 + 2 k.) (Łazy)
6 bramekEmil Czak (Łazy), Mikołaj Siwiec (Star II)
5 bramekJulian Tyc (Łysica), Maciej Krzywicki (4 + 1 k.) (Spartakus)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. VI
Kolejka 8
Koprzywianka Koprzywnica  2 — 4  Agricola Łoniów21 PAŹ09:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Jan Ozdoba — Paweł Kaczmarczyk.
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.  6 — 1  Piast Osiek21 PAŹ10:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
Trenerzy: Przemysław Dyjewski — Tomasz Maj.
Wisła Junior II Sandomierz  9 — 2  Baszta II Rytwiany21 PAŹ14:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
9 — 2
 
Trenerzy: Damian Dziedzic — Kamil Gałęza.

23 bramekPaweł Rutkowski (Wisła Junior II)
14 bramekGabriel Machała (Agricola)
12 bramekDawid Dziura (Agricola)
10 bramekIgor Wryk (Wisła Junior II)
9 bramekBrayan Pela (KP KSZO 1929 II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. I
1.   KKP Korona III 10 30 100–  9
2.   Moravia II 10 24 74–17
3.   GKS II Nowiny 10 15 31–58
4.   Orlęta II 9 10 25–44
5.   DAP II 9 7 23–37
6.   Czarnovia 10 0   8–96

Młodzik starszy, gr. III
1.   Football Academy 10 25 43–21
2.   Zenit 10 17 35–22
3.   MGTS Działoszyce 10 16 24–25
4.   Wisła 10 11 21–31
5.   Nidzica 10 10 15–25
6.   Victoria 2015 10 7 23–37

Młodzik starszy, gr. V
1.   Łazy 10 24 39–  8
2.   PAS II 7 15 13–  6
3.   Łysica 9 14 16–22
4.   Star II 10 13 25–24
5.   Spartakus 9 9 20–35
6.   UKS Baćkowice 9 4 13–31
Młodzik starszy, gr. II
1.   Astra 10 26 57–  6
2.   SAR Przyjmo 10 23 70–  7
3.   Góral 10 17 51–17
4.   Radiator$ 10 9 18–53
5.   Tęcza 10 9 22–65
6.   Sokół 10 3 11–81
 

Młodzik starszy, gr. IV
1.   Naprzód 10 30 90–  6
2.   Deko 10 24 84–11
3.   Dąb 9 12 27–47
4.   Arka 10 10 20–41
5.   Nida 10 9 19–50
6.   Partyzant 9 1   5–90

Młodzik starszy, gr. VI
1.   Wisła Junior II 10 30 88–11
2.   Agricola 10 21 44–35
3.   KP KSZO 1929 II 10 15 52–27
4.   Baszta II 10 10 27–54
5.   Piast 10 9 24–44
6.   Koprzywianka 10 4   7–71

Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
Kolejka 11
Korona Kielce  6 — 1  DAP Kielce21 PAŹ09:30
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
Trenerzy: Andrzej Paprocki, Maciej Pastuszka — Karol Markowski.
KKP Korona II Kielce  0 — 12Czarni Połaniec21 PAŹ14:30
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
 
0 — 1
  3' Dawid Żak
 
0 — 2
 
0 — 3
  9' Dawid Żak
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
 
0 — 11
 
0 — 12
Trenerzy: Iwo Sochacki — Maciej Witek.
KKP Korona Kielce  2 — 2  Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski22 PAŹ14:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Łukasz Gągorowski, Karol Styrcz — Krystian Kanarski.

24 bramekMark Karpenko (23 + 1 k.) (KKP Korona)
22 bramekAleks Osojca (Galacticos)
21 bramekDawid Żak (Czarni)
14 bramekFranciszek Kubik (Korona), Mikołaj Żelazowski (13 + 1 k.) (Galacticos)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych
Kolejka 8
Orlęta II Kielce10 — 3  PAS Skarżysko-Kamienna21 PAŹ13:00
Galacticos II Ostrowiec Świętokrzyski  8 — 0  Orlęta III Kielce22 PAŹ10:00
Bodzechów 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Osojca — Karol Rusiński.

10 bramekKrystian Ludew (PAS)
9 bramekFilip Janecki (Baszta), Kacper Stachuczy (Galacticos II)
7 bramekNorbert Skura (Baszta)
5 bramekAlan Adamski (Galacticos II), Julian Jaguś (Baszta), Kuba Janiszewski (Galacticos II), Tomasz Kozdęba (Galacticos II), Arkadiusz Nowak (Orlęta II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
1.   KKP Korona 14 33 80–18
2.   Galacticos 13 29 63–16
3.   Korona 14 28 68–20
4.   Czarni 14 26 62–33
5.   DAP Kielce 14 19 57–37
6.   Orlęta 14 16 41–37
7.   Hetman 13 4 17–109
8.   KKP Korona II 14 3   5–123
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych
1.   Baszta 10 22 50–30
2.   Orlęta II 10 19 37–29
3.   Galacticos II 10 18 42–22
4.   PAS 10 16 38–33
5.   Orlęta III 10 6 15–51
6.   DAP II 10 5 31–48

Młodzik młodszy, gr. I
Kolejka 8
Bucovia Bukowa10 — 1  Naprzód II Jędrzejów21 PAŹ10:00
Łopuszno 
Kacper Bakalarski, Błażej Cudzik 4, Jan Tomczyk, Piotr Wolski 4brak danych
KKP Korona III Kielce  3 — 2  Piast Chęciny22 PAŹ16:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
 
0 — 1
  3' Maksymilian Owsiany (sam.)
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Iwo Sochacki — Marcin Maliszewski.
KSP Kielce  1 — 5  Deko Włoszczowa22 PAŹ18:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Adrianna Majecka — Włodzimierz Kosowski.

15 bramekBłażej Cudzik (Bucovia)
11 bramekGabriel Skrobek (Piast)
10 bramekAlan Margas (Deko)
7 bramekOlaf Jaworski (Piast), Bartosz Krzysztofik (Piast), Piotr Wolski (Bucovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. II
Kolejka 8
FKS Łazy Starachowice  1 — 2  Sokół Skarżysko-Kamienna21 PAŹ09:00
Starachowice, Stadion Miejski 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Michał Czarnecki — Arkadiusz Snopek.
Wicher Miedziana Góra  3 — 1  Orlicz Suchedniów 21 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
  5' Emil Król
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Mariusz Ludwinek — Jacek Gembski, Rajmund Kabała.

15 bramekKrzysztof Zalewski (Sokół)
11 bramekPatryk Malkowski (Wicher)
10 bramekAntoni Dziób (Orlicz), Szymon Trojanowski (Wicher)
9 bramekFranciszek Ołub (Orlicz)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. III
Kolejka 8
Zryw Skroniów  0 — 1  Football Academy Jędrzejów21 PAŹ10:00
Piaskowianka Piaski  0 — 1  Football Academy Pińczów21 PAŹ15:00
 
0 — 1
Trenerzy: Rafał Koprowski — Paweł Bochniak.
Naprzód Jędrzejów  3 — 7  Unia Sędziszów22 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
 
3 — 3
 
3 — 4
 
3 — 5
 
3 — 6
 
3 — 7
Trenerzy: Tomasz Kwiatkowski — Zbignniew Krupa.

26 bramekTomasz Sobczyk (Football Academy P.)
19 bramekWojciech Sygut (Zryw)
11 bramekJakub Ośka (Piaskowianka), Artur Supernat (Zryw)
10 bramekBłażej Powęski (Football Academy P.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. IV
Kolejka 8
GKS Solec-Zdrój  3 — 5  AKS 1947 Busko-Zdrój20 PAŹ15:40
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
50' Mateusz Baran (sam.)
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
2 — 5
 
3 — 5
 
Trenerzy: Przemysław Gruchała — Oskar Gwóźdź.
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 1  Olimpia Pogoń Staszów21 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Marcin Szlembarski — Jacek Słomka.
Piast Stopnica  2 — 1  Zenit Chmielnik21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Sławomir Skiba — Sebastian Srokosz.

10 bramekGabriel Gwóźdź (AKS 1947)
9 bramekOskar Stawiarski (AKS 1947)
8 bramekOliwier Więcek (AKS 1947)
7 bramekBartosz Jamioł (Pogoń)
6 bramekBartosz Zych (GKS Solec-Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. V
Kolejka 8
Granat Borki  1 — 4  AP Champions Stąporków21 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Krystian Jas — Marcin Janus.

21 bramekFranciszek Kowalczyk (AP Champions S.)
13 bramekJan Młodawski (AP Champions S.)
12 bramekWojciech Winiarski (11 + 1 k.) (Granat)
11 bramekJakub Słapek (KS Smyków)
9 bramekMaxymilian Brzeziński (AP Champions K.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. VI
Kolejka 8
Klimontowianka Klimontów  0 — 5  Stal Kunów21 PAŹ09:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Damian Pietrasik — Jarosław Jałocha.
Marol Jacentów  2 — 4  Galacticos III Ostrowiec Świętokrzyski21 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Mateusz Koterbski, Dariusz Klimkowski — Tomasz Osojca.
GKS Iwaniska  1 — 4  Alit Ożarów22 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Grzegorz Starba — Emil Urban.

16 bramekWojciech Jaśkiewicz (Alit)
15 bramekWiktor Ochędurski (Klimontowianka)
9 bramekJakub Rogaliński (Galacticos III)
8 bramekEmil Cieślik (Stal), Rafał Kudelski (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. I
1.   Deko 10 27 37–  5
2.   Piast 10 24 43–14
3.   Bucovia 10 16 31–27
4.   KKP Korona III 10 12 23–35
5.   KSP Kielce 10 8 17–31
6.   Naprzód II 10 1 10–49

Młodzik młodszy, gr. III
1.   Football Academy P. 10 26 69–  8
2.   Football Academy J. 10 25 32–12
3.   Zryw 10 16 45–29
4.   Piaskowianka 10 12 24–28
5.   Unia 10 9 27–31
6.   Naprzód 10 0 15–104

Młodzik młodszy, gr. V
1.   AP Champions K. 10 26 80–24
2.   AP Champions S. 10 22 65–19
3.   PAS II 10 21 37–36
4.   Granat 10 13 33–27
5.   KS Smyków 10 3 27–42
6.   Neptun 10 3 11–105
 
Młodzik młodszy, gr. II
1.   Sokół 10 22 33–17
2.   Wicher 10 22 48–25
3.   Łazy 9 19 38–15
4.   Orlicz 10 14 41–26
5.   Spartakus 9 7 38–49
6.   Gród 10 0   8–74
 

Młodzik młodszy, gr. IV
1.   AKS 1947 10 25 53–24
2.   Sparta 10 19 17–11
3.   Pogoń 10 15 30–17
4.   GKS Solec-Zdrój 10 9 24–31
5.   Piast 10 9 13–32
6.   Zenit 10 5 17–39
 

Młodzik młodszy, gr. VI
1.   Stal 10 21 48–18
2.   Klimontowianka 10 21 44–22
3.   Alit 10 19 34–33
4.   Galacticos III 10 17 36–21
5.   Marol 10 6 23–67
6.   GKS Iwaniska 10 3 19–43
 

Komentarze
#1 | Sparta dnia październik 21 2023 12:48:54
Witam. Nie ma wprowadzonego wyniku Sparta - GKS Solec zdróĵ 3-1
#2 | Rudki dnia październik 21 2023 19:34:38
Jaki trener takie wynikiSad
#3 | ŚLJM dnia październik 22 2023 09:10:00
Nowiny-KKP II 3-2
#4 | Unia Młodzik Młodszy dnia październik 22 2023 20:17:14
Podaje wyniki Młodzik Mlodszy gr. III
14.10.2023 Unia Sędziszów - Piaskowianka Piaski 2:1
22.10.2023 Naprzód Jędrzejów - Unia Sędziszów 3:7

Prosze o uzupełnienie tabeli
#5 | Świetokrzyskq 1 liga Tram. Mlo dnia październik 23 2023 12:06:52
KKP Korona 3 Kielce-Hetman Włoszczowa,mecz zakończył sie wynikiem 1-4 dla Hetmana,wiec dlaczego na ŚZPN jest podany wynik 1-3?Sędziowie nie potrafią liczyć?czy nie potrafia sprawozdania poprawnie napisać?Na Kieleckiej Piłce widnieje taki sam wyniki ale to zrozumiałe
#6 | Gks dnia październik 23 2023 13:05:56
śljm
GKS NOWINY-KKP KORONA 3:2
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Wieczysta – Karpaty
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska
Wisłoka – Wiślanie
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska
Orlęta – Avia
ARTYKUŁ: Dziennik Wschodni
Sandecja – Star
ZDJĘCIA: fanpage Sandecji
Świt – Partyzant
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport
Świt – Partyzant
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport
Kamienna – Świt
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport
Korona II – Star
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport
Klimontowianka – Granat
ZDJĘCIA: Jakub Dyl
Kamienna – Świt
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport
Marol – OKS Opatów
SKRÓT MECZU: Tomasz Kołodziej
Lechia – MSS-Klonówka
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Granat – Neptun
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport


Wiadomości
3 grudnia
29 listopada
27 listopada
23 listopada
21 listopada
20 listopada
19 listopada
17 listopada
16 listopada
14 listopada
10 listopada
7 listopada
5 listopada
3 listopada
30 października
29 października
27 października
20 października
19 października
17 października
13 października
12 października
11 października
6 października
3 października
2 października
1 października
Dziś urodziny mają
Szymon Chrzan (11 lat, MGTS Działoszyce)
Marcel Jakuszewski (12 lat, Cukrownik)
Kamil Łach (13 lat, KKP Korona)
Paweł Michalski (13 lat, DAP Kielce)
Kamil Chodorek (13 lat, KP KSZO 1929 II)
Franciszek Biel (13 lat, Orlęta)
Adam Krawczyk (13 lat, Góral)
Bartosz Wodecki (14 lat, Zryw)
Grzegorz Trela (14 lat, Baszta)
Kacper Lodziński (14 lat, Łysica)
Karol Salwa (14 lat, Orlęta)
Jan Mijalski (14 lat, GKS Nowiny)
Albert Komada (15 lat, Sport CK)
Piotr Kucharczyk (15 lat, Start)
Maria Skowron (15 lat, KSP Kielce)
Jakub Dyk (15 lat, Łysica)
Karol Kasperczyk (16 lat, Sparta)
Wiktor Jakubowski (16 lat, KKP Korona)
Eryk Jakubowski (16 lat, KKP Korona II)
Wiktoria Sobańska (16 lat, Hetmanki)
Kacper Wojciechowski (18 lat, Naprzód)
Filip Szustkiewicz (19 lat, Czarni)
Adam Kilarski (19 lat, Klimontowianka)
Kacper Myśliwiec (19 lat, Baszta)
Olaf Ożóg (20 lat, KS Tarłów)
Wiktoria Kołodziej (20 lat, KSP Kielce)
Błażej Pietrzyk (20 lat, Deko)
Jakub Sobieraj (21 lat, Świt)
Maciej Machowski (21 lat, Alit)
Dominik Żyłowicz (21 lat, OKS Opatów)
Adrian Młodawski (21 lat, KS Kamienna W.)
Krystian Bil (22 lata, Victoria 2015)
Przemysław Kołodziejski (22 lata, Radiator$)
Jakub Reczyńki (22 lata, Skała)
Bartosz Cuper (22 lata, Deko)
Adrian Zarychta (23 lata, Czarnovia)
Radosław Rutkowski (25 lat, Huragan)
Mikołaj Skrzyński (25 lat, Bucovia)
Kamil Jarząbek (26 lat, Partyzant)
Sebastian Zawora (27 lat, TS 1946 Nida)
Wojciech Siemianowski (27 lat, Strzelec)
Marcelina Jaroszek (27 lat, AKS 1947)
Mateusz Wawrzeńczyk (28 lat, Sparta)
Aleksandra Sarnat (28 lat, Bucovia)
Konrad Szczęch (29 lat, Piaskowianka)
Michał Kosmala (29 lat, Moravia)
Bartosz Zwoiński (29 lat, Czarnovia)
Tomasz Tylko (29 lat, Hetman)
Mateusz Szczukiewicz (29 lat, MGTS Działoszyce)
Łukasz Sołtuniak (30 lat, Tęcza)
Dawid Góral (30 lat, Zorza)
Arkadiusz Konieckiewicz (30 lat, Piast)
Grzegorz Bonia (30 lat, Arka)
Mateusz Petelicki (32 lata, LKS Bolmin)
Kamil Stańczyk (33 lata, KS Tarłów)
Karol Dębniak (34 lata, Astra)
Grzegorz Juszczyk (34 lata, Zryw 2021)
Jakub Socha (34 lata, Skała)
Artur Belicki (35 lat, Piaskowianka II)
Łukasz Kaczmarek (36 lat, Wicher)
Dominik Kasprzyk (37 lat, Lechia)
Radosław Szota (37 lat, Dąb)
Grzegorz Pożoga (38 lat, Arka)
Marcin Bińkowski (38 lat, Neptun)
Wojciech Szwajkosz (52 lata, Wierna II)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."