Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.

2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,874
· Najnowszy użytkownik: Soder288
Terminarz IV ligi
IV liga
1.   AKS 1947 Busko-Zdrój 0   – 
  Alit Ożarów 0   – 
  Arka Pawłów 0   – 
  GKS Nowiny 0   – 
  GKS Rudki 0   – 
  Granat Skarżysko-Kamienna 0   – 
  Hetman Włoszczowa 0   – 
  Klimontowianka Klimontów 0   – 
  ŁKS Łagów 0   – 
  Łysica Bodzentyn 0   – 
  Moravia Morawica 0   – 
  Naprzód Jędrzejów 0   – 
  Neptun Końskie 0   – 
  Olimpia Pogoń Staszów 0   – 
  Orlęta Kielce 0   – 
  Sparta Kazimierza Wielka 0   – 
  Spartakus Daleszyce 0   – 
  Wierna Małogoszcz 0   – 


Kolejka 1
Wierna Małogoszcz   —   Alit OżarówSb10 SIE 17:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Orlęta KielceNd11 SIE 17:00 
Arka Pawłów   —   Olimpia Pogoń StaszówNd11 SIE 17:00 
Neptun Końskie   —   Naprzód JędrzejówNd11 SIE 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd11 SIE 17:00 
Spartakus Daleszyce   —   GKS NowinyNd11 SIE 17:00 
GKS Rudki   —   Klimontowianka KlimontówNd11 SIE 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Łysica BodzentynNd11 SIE 17:00 
ŁKS Łagów   —   Moravia MorawicaNd11 SIE 17:00 
Kolejka 2
Alit Ożarów   —   GKS RudkiCz15 SIE 11:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Sparta Kazimierza WielkaCz15 SIE 16:00 
Łysica Bodzentyn   —   Spartakus DaleszyceCz15 SIE 17:00 
Orlęta Kielce   —   Hetman WłoszczowaCz15 SIE 17:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Klimontowianka KlimontówCz15 SIE 17:00 
Arka Pawłów   —   Neptun KońskieCz15 SIE 17:00 
Moravia Morawica   —   AKS 1947 Busko-ZdrójCz15 SIE 17:00 
Naprzód Jędrzejów   —   ŁKS ŁagówCz15 SIE 17:00 
GKS Nowiny   —   Wierna MałogoszczCz15 SIE 17:00 
Kolejka 3
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Naprzód JędrzejówNd18 SIE 17:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Alit OżarówNd18 SIE 17:00 
Wierna Małogoszcz   —   Łysica BodzentynNd18 SIE 17:00 
Neptun Końskie   —   Olimpia Pogoń StaszówNd18 SIE 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Moravia MorawicaNd18 SIE 17:00 
Spartakus Daleszyce   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd18 SIE 17:00 
GKS Rudki   —   GKS NowinyNd18 SIE 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Orlęta KielceNd18 SIE 17:00 
ŁKS Łagów   —   Arka PawłówNd18 SIE 17:00 
Kolejka 4
Moravia Morawica   —   Sparta Kazimierza WielkaSb24 SIE 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Wierna MałogoszczNd25 SIE 16:00 
Łysica Bodzentyn   —   GKS RudkiNd25 SIE 17:00 
Orlęta Kielce   —   Spartakus DaleszyceNd25 SIE 17:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Alit OżarówNd25 SIE 17:00 
Arka Pawłów   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNd25 SIE 17:00 
Neptun Końskie   —   ŁKS ŁagówNd25 SIE 17:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Hetman WłoszczowaNd25 SIE 17:00 
GKS Nowiny   —   Klimontowianka KlimontówNd25 SIE 17:00 
Kolejka 5
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Neptun KońskieŚr28 SIE 17:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Łysica BodzentynŚr28 SIE 17:00 
Wierna Małogoszcz   —   Orlęta KielceŚr28 SIE 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Arka PawłówŚr28 SIE 17:00 
Spartakus Daleszyce   —   Moravia MorawicaŚr28 SIE 17:00 
GKS Rudki   —   Granat Skarżysko-KamiennaŚr28 SIE 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Naprzód JędrzejówŚr28 SIE 17:00 
ŁKS Łagów   —   Olimpia Pogoń StaszówŚr28 SIE 17:00 
Alit Ożarów   —   GKS NowinyŚr28 SIE 17:00 
Kolejka 6
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Klimontowianka KlimontówSb31 SIE 16:00 
Łysica Bodzentyn   —   Alit OżarówNdWRZ 16:00 
Orlęta Kielce   —   GKS RudkiNdWRZ 16:00 
Arka Pawłów   —   Sparta Kazimierza WielkaNdWRZ 16:00 
Neptun Końskie   —   Hetman WłoszczowaNdWRZ 16:00 
Moravia Morawica   —   Wierna MałogoszczNdWRZ 16:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Spartakus DaleszyceNdWRZ 16:00 
GKS Nowiny   —   Olimpia Pogoń StaszówNdWRZ 16:00 
ŁKS Łagów   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNdWRZ 16:00 
Kolejka 7
Wierna Małogoszcz   —   Naprzód JędrzejówSbWRZ 16:00 
Alit Ożarów   —   Granat Skarżysko-KamiennaSbWRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Orlęta KielceNdWRZ 16:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNdWRZ 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   ŁKS ŁagówNdWRZ 16:00 
Spartakus Daleszyce   —   Arka PawłówNdWRZ 16:00 
GKS Rudki   —   Moravia MorawicaNdWRZ 16:00 
GKS Nowiny   —   Łysica BodzentynNdWRZ 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Neptun KońskieNdWRZ 16:00 
Kolejka 8
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Hetman WłoszczowaNd15 WRZ 16:00 
Orlęta Kielce   —   Alit OżarówNd15 WRZ 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   GKS NowinyNd15 WRZ 16:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Łysica BodzentynNd15 WRZ 16:00 
Arka Pawłów   —   Wierna MałogoszczNd15 WRZ 16:00 
Neptun Końskie   —   Spartakus DaleszyceNd15 WRZ 16:00 
Moravia Morawica   —   Klimontowianka KlimontówNd15 WRZ 16:00 
Naprzód Jędrzejów   —   GKS RudkiNd15 WRZ 16:00 
ŁKS Łagów   —   Sparta Kazimierza WielkaNd15 WRZ 16:00 
Kolejka 9
Wierna Małogoszcz   —   Neptun KońskieSb21 WRZ 16:00 
Łysica Bodzentyn   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd22 WRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Naprzód JędrzejówNd22 WRZ 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   Olimpia Pogoń StaszówNd22 WRZ 16:00 
Spartakus Daleszyce   —   ŁKS ŁagówNd22 WRZ 16:00 
GKS Rudki   —   Arka PawłówNd22 WRZ 16:00 
GKS Nowiny   —   Orlęta KielceNd22 WRZ 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNd22 WRZ 16:00 
Alit Ożarów   —   Moravia MorawicaNd22 WRZ 16:00 
Kolejka 10
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Spartakus DaleszyceNd29 WRZ 15:00 
Orlęta Kielce   —   Łysica BodzentynNd29 WRZ 15:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd29 WRZ 15:00 
Arka Pawłów   —   Klimontowianka KlimontówNd29 WRZ 15:00 
Neptun Końskie   —   GKS RudkiNd29 WRZ 15:00 
Moravia Morawica   —   GKS NowinyNd29 WRZ 15:00 
Hetman Włoszczowa   —   Sparta Kazimierza WielkaNd29 WRZ 15:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Alit OżarówNd29 WRZ 15:00 
ŁKS Łagów   —   Wierna MałogoszczNd29 WRZ 15:00 
Kolejka 11
Wierna Małogoszcz   —   AKS 1947 Busko-ZdrójSbPAŹ 15:00 
Alit Ożarów   —   Arka PawłówSbPAŹ 15:00 
Łysica Bodzentyn   —   Moravia MorawicaNdPAŹ 15:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Neptun KońskieNdPAŹ 15:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Orlęta KielceNdPAŹ 15:00 
Spartakus Daleszyce   —   Hetman WłoszczowaNdPAŹ 15:00 
GKS Rudki   —   ŁKS ŁagówNdPAŹ 15:00 
GKS Nowiny   —   Naprzód JędrzejówNdPAŹ 15:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Olimpia Pogoń StaszówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 12
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   GKS RudkiNd13 PAŹ 15:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Orlęta KielceNd13 PAŹ 15:00 
Arka Pawłów   —   GKS NowinyNd13 PAŹ 15:00 
Neptun Końskie   —   Alit OżarówNd13 PAŹ 15:00 
Moravia Morawica   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd13 PAŹ 15:00 
Hetman Włoszczowa   —   Wierna MałogoszczNd13 PAŹ 15:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Łysica BodzentynNd13 PAŹ 15:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Spartakus DaleszyceNd13 PAŹ 15:00 
ŁKS Łagów   —   Klimontowianka KlimontówNd13 PAŹ 15:00 
Kolejka 13
Wierna Małogoszcz   —   Sparta Kazimierza WielkaSb19 PAŹ 14:00 
Alit Ożarów   —   ŁKS ŁagówSb19 PAŹ 14:00 
Łysica Bodzentyn   —   Arka PawłówNd20 PAŹ 14:00 
Orlęta Kielce   —   Moravia MorawicaNd20 PAŹ 14:00 
Klimontowianka Klimontów   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNd20 PAŹ 14:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Naprzód JędrzejówNd20 PAŹ 14:00 
Spartakus Daleszyce   —   Olimpia Pogoń StaszówNd20 PAŹ 14:00 
GKS Rudki   —   Hetman WłoszczowaNd20 PAŹ 14:00 
GKS Nowiny   —   Neptun KońskieNd20 PAŹ 14:00 
Kolejka 14
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Alit OżarówNd27 PAŹ 13:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Moravia MorawicaNd27 PAŹ 13:00 
Arka Pawłów   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd27 PAŹ 13:00 
Neptun Końskie   —   Łysica BodzentynNd27 PAŹ 13:00 
Hetman Włoszczowa   —   Klimontowianka KlimontówNd27 PAŹ 13:00 
Spartakus Daleszyce   —   Wierna MałogoszczNd27 PAŹ 13:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Orlęta KielceNd27 PAŹ 13:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   GKS RudkiNd27 PAŹ 13:00 
ŁKS Łagów   —   GKS NowinyNd27 PAŹ 13:00 
Kolejka 15
Alit Ożarów   —   Hetman WłoszczowaSbLIS 13:00 
Łysica Bodzentyn   —   ŁKS ŁagówNdLIS 13:00 
Orlęta Kielce   —   Arka PawłówNdLIS 13:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Sparta Kazimierza WielkaNdLIS 13:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Neptun KońskieNdLIS 13:00 
Wierna Małogoszcz   —   Olimpia Pogoń StaszówNdLIS 13:00 
Moravia Morawica   —   Naprzód JędrzejówNdLIS 13:00 
GKS Rudki   —   Spartakus DaleszyceNdLIS 13:00 
GKS Nowiny   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNdLIS 13:00 
Kolejka 16
Wierna Małogoszcz   —   GKS RudkiSbLIS 13:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój   —   Łysica BodzentynNd10 LIS 13:00 
Olimpia Pogoń Staszów   —   Naprzód JędrzejówNd10 LIS 13:00 
Arka Pawłów   —   Moravia MorawicaNd10 LIS 13:00 
Neptun Końskie   —   Orlęta KielceNd10 LIS 13:00 
Hetman Włoszczowa   —   GKS NowinyNd10 LIS 13:00 
Spartakus Daleszyce   —   Klimontowianka KlimontówNd10 LIS 13:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Alit OżarówNd10 LIS 13:00 
ŁKS Łagów   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd10 LIS 13:00 
Kolejka 17
Alit Ożarów   —   Spartakus DaleszyceSb16 LIS 12:00 
Łysica Bodzentyn   —   Hetman WłoszczowaNd17 LIS 12:00 
Orlęta Kielce   —   ŁKS ŁagówNd17 LIS 12:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Wierna MałogoszczNd17 LIS 12:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   AKS 1947 Busko-ZdrójNd17 LIS 12:00 
Moravia Morawica   —   Neptun KońskieNd17 LIS 12:00 
GKS Rudki   —   Olimpia Pogoń StaszówNd17 LIS 12:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Arka PawłówNd17 LIS 12:00 
GKS Nowiny   —   Sparta Kazimierza WielkaNd17 LIS 12:00 
Komentarze
#1 | kibic dnia lipca 05 2024 09:10:08
Ale jaja świętokrzyski związek zapomniał o tym śmiesznym klubie z Jędrzejowa
#2 | Thebille dnia lipca 05 2024 09:27:29
A gdzie Naprzód?
#3 | Ksn dnia lipca 05 2024 09:36:45
Chciałbyś aby Twoj klub byl tak prowadzony jak Naprzód. Ale nigdy tak się nie stanie bo okręgówka lub klasa A to maks.
#4 | Kibic dnia lipca 05 2024 09:37:52
Neptuna tez nie ma.
#5 | Kss dnia lipca 05 2024 09:40:51
Czyli Naprzód pierwszy mecz gra z Neptunem a drugi wyjazd do Łagowie. Można sobie samemu ustalić.
#6 | Do 3 dnia lipca 05 2024 09:47:03
A cóż w tym naprzodzie jest tak rewelacyjnie prowadzone?
#7 | Do 3 dnia lipca 05 2024 09:48:00
A cóż w tym naprzodzie jest tak rewelacyjnie prowadzone?
#8 | Zbxbxb dnia lipca 05 2024 09:48:29
Na szpn jest podany terminarz gdzie widnieje naprzód
#9 | ghs dnia lipca 05 2024 10:41:00
Przepraszam, omyłkowo podałem zeszłoroczny terminarz.
#10 | HKS dnia lipca 05 2024 11:22:39
Naprzód teraz czołówka 4 ligi
#11 | ghs dnia lipca 05 2024 11:23:04
Przepraszam, omyłkowo podałem zeszłoroczny terminarz.
#12 | Typer dnia lipca 05 2024 12:11:32
1. Alit
2. Łysica
3. Arka
#13 | liga dnia lipca 05 2024 12:29:52
Czołówka Alit Orlęta Naprzód Konskie
Walka o utrzymanie :Hetman Wierna Staszow Rudki
#14 | Kibic dnia lipca 05 2024 12:48:18
Dajcie sobie spokój z Naprzodem w czołówce ligi. Miejsce w dziesiątce będzie sukcesem. A o awansie nie ma co myśleć.
#15 | Małogost Małogoski dnia lipca 05 2024 12:51:13
Wierna Małogoszcz walka o spadek,pewne info
#16 | Kibic dnia lipca 05 2024 12:57:53
Tak się szczycicie tą 4 ligą, śmiechu wartę. Podkarpacka 4 liga by zjadła te śmieszną świętokrzyską. Klima, alit, reszta badziewia....
#17 | do 16 dnia lipca 05 2024 13:17:59
bo jest gigantyczna przepaść środowiskowa, na Podkarpaciu jest ponad 500 klubów piłkarskich, klub na nieco poniżej 4000 mieszkańców!
a na betonowej pustyni ŚZPN ledwo 100 klubów, i jeden klub na ponad 11000 mieszkańców! w powiecie Ostrowieckim gdzie mieszka 100 tysięcy ludzi są 3 kluby - a u was każdy powiat ma A i B klase...
Malinoski won, i musi ktoś przyjść i sadzić kluby za wszelką cenę, w Kielcach 2 boiska stoją puste, w Bogorii puste, w Bodzechowie puste, w Kajetanowskie puste, w Ostrowcu powstaje lekkoatletyczny i też na 99% zostanie pusty
#18 | es dnia lipca 05 2024 13:20:37
http://www.90minut.pl/ligireg.php?id_sezon=103&id_okreg=8
w okręgówce tyle klubów co u nas w całym województwie
#19 | Kibic dnia lipca 05 2024 14:53:55
Czołówka to Moravia, Aks Busko, Alit. I tyle
#20 | Normalny kibic dnia lipca 05 2024 14:55:16
Czołówkę ligi to boisko zweryfikuje i tyle. Ogolnie zapowiada sie wyrownany sezon
#21 | :) dnia lipca 05 2024 14:55:46
To się zdziwisz i to bardzo skoro twierdzisz że Hetman będzie walczył o utrzymanie
#22 | Aks dnia lipca 05 2024 18:49:38
Jakieś będą wzmocnienia w Busku
#23 | Prorok dnia lipca 05 2024 18:58:40
Z Trzeciej ligi spadną (Korona 2 i Star ) czwarta liga będzie ciekawa z spadkami z awansem ? nie ma kandydata
#24 | asamiwiecie dnia lipca 05 2024 19:12:28
szykuje się i tak bardzo dobry rok dla śżpn Smile
Granat Skarżysko potwierdził już start rezerw w B klasie
Spartakus Daleszyce i Piast Stopnica podobno wystawiają
Unia Małogoszcz i LZS Czarnocin wracają do rozgrywek po rocznej przerwie
A przed nami pewnie jeszcze ze 2-3 tygodnie wyglądania po niespodzianki
#25 | Aaaa dnia lipca 05 2024 20:49:00
Ta klimkntowianka jak oni na środek tabeli max
#26 | Kibic Nowin dnia lipca 06 2024 11:00:55
Nowiny w tym sezonie będą w gronie drużyn broniących się przed spadkiem,co roku gorszy wynik a pieniądze z Gminy coraz większe infrastruktura sportowa bardzo dobra, kontaktu z kibicami z Nowin tragedia , pro junior tragedia choć jest liceum sportowe mieli ogrywać młodzież.Zarzad w klubie tragedia zamknięty krąg w dojeniu kasy zero perspektyw na przyszłość może nowa władza w gminie zrobi z nimi porządek bo niedługo klub sięgnie dna z takimi darmozjadami z zarządu !!!
#27 | Gościu dnia lipca 06 2024 12:46:14
W tym sezonie to raczej Staszów już się nie utrzyma i będzie spadek.
#28 | gość dnia lipca 06 2024 12:58:05
Do 26. Aj jaka gmina Nowiny.
#29 | Do 26 dnia lipca 06 2024 13:09:41
To samo zrobią co w Małogoszczy,zmieniła się władza w gminie i ta przestanie utrzymać klubowych darmozjadów
#30 | kibic dnia lipca 06 2024 13:56:36
Nowiny z taką bazą to powinna byc w czołówce 3 ligi nie oszukujmy się
Boiska hala basen siłownia wszystko jest na miejscu do tego szkoła sportowa która po selekcji powinna dostarczać zawodników do tego klubu
#31 | Transfer dnia lipca 06 2024 18:07:32
Gaj Z Orlat w Spartakusie Daleszyce
#32 | Ksn dnia lipca 06 2024 18:12:40
A jakie transfery w Naprzodzie?
#33 | Dallas dnia lipca 06 2024 18:42:01
Jeszcze 3-4 beda nowy zarzad i trener chca podniesc jakosc druzyny. Bedzie potrzebne kilka miesiecy na zgranie ale mysle ze zaskoczy
#34 | liga dnia lipca 06 2024 20:02:43
A w lagowie co taka cisza nawet nie informują o odejściach zawodników?
#35 | liga dnia lipca 06 2024 20:03:27
W Dallas kolejnych dwóch już podpisanych
#36 | Do ghs dnia lipca 06 2024 23:29:51
Szacun że robisz co robisz ale to że trzymasz z,.......,..
#37 | Ghs dnia lipca 06 2024 23:32:22
Zielona to na e jest dobry wybór i ci kolesie
Za rok wybory i niech wypie.......
#38 | łagów dnia lipca 07 2024 12:51:51
Z Łagowa odeszli jak narazie Ostrowski, Górecki, Malec, Wróblewski, Blicharski. Mieli się wzmacniać a się osłabiają
#39 | Do 38 dnia lipca 07 2024 13:07:15
Żeby sie wzmacniac to trzeba mieć pieniądze
#40 | Do 24 dnia lipca 07 2024 15:36:54
Z tego co piszesz to w B klasie grupie 2 będzie 12 zespołów . Ciekawa perspektywa
#41 | Zmija dnia lipca 07 2024 15:42:12
Dawid Drachal zawodnikiem Granaru
#42 | Zmija dnia lipca 07 2024 15:42:38
Dawid Drachal zawodnikiem Granatu
#43 | CK dnia lipca 07 2024 16:25:04
#42 kto to jest Draska? Czy Drachal? Granat to już swoje najlepsze lata ma dawno dawno za sobą teraz równa pochyła w dół najpierw niech boisko zaorać i trybuny zburzyć bo skansen
#44 | Obserwator do #40 dnia lipca 07 2024 18:01:31
Jeśli Daleszyce zgłasza rezerwy to będą w 1 grubie B klasy
#45 | Do 38 dnia lipca 07 2024 19:49:17
Spokojna twoja brudna nieuczesana. Jak byli liderem III ligi to o nic nie pytałeś co tam w Łagowie. Teraz cie nagle Łagów interesuje. Nie wiesz kto przychodzi na ich miejsce a już gdaczesz że się osłabiają. Echhhh ludzie ludzie
#46 | do 44 dnia lipca 07 2024 20:43:16
nie byłbym taki pewien, Czarnocin i Stopnica 2 do grupy 2, dla równowagi Unie Małogoszcz do 1 (jak planowane było w 23/24) - i chyba związek się przychyli by dać Granat 2 Skarżysko do 1 grupy. Wtedy Spartakusowi zostają wyjazdy pod Sandomierz
#47 | Obserwator do #46 dnia lipca 07 2024 21:20:24
Wątpię żeby Daleszyce wrzucił do 3 grupy ze względu na możliwość zgłoszenia Łagowa II
#48 | do 47 dnia lipca 07 2024 21:47:54
o proszę, o tym jeszcze nie słyszałem, bardzo miła informacja Smile
#49 | Do 45 dnia lipca 07 2024 23:04:41
Widziałeś kogo Łagów ściągnął na ich miejsce że taki jesteś wyrywny do komentowania? Bo ja widziałem. Zatrzymałeś się chyba w czasach 3 ligi gdzie kaska była z kopalnii, świadczy to jedynie o tym że odzywa się kolejny uciśniony obrońca Łagowa
#50 | Do 47 dnia lipca 07 2024 23:05:17
Łagów ledwo co ma ludzi na 4 ligę, a z czym do ludzi w kwestii drugiej drużyny
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Neptun – Korona II
SKRÓT MECZU: Neptun
Czarni – Star
TRANSMISJA WIDEO: ŚZPN
Star – Wieczysta
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – Wieczysta
SKRÓT MECZU: STAR1926
Star – Wieczysta
ARTYKUŁ: starachowicki.eu
Lechia – KS Smyków
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Wierna – Spartakus
SKRÓT MECZU: Wierna Małogoszcz
GKS Rudki – Moravia
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
Start – Strzelec
WIDEO
Wisłoka – Star
ZDJĘCIA: BAZA Foto Sport
GKS Nowiny – Spartakus
SKRÓT MECZU: GKSNowinyTV
ULKS Łączna – Płomień
SKRÓT MECZU: PłomieńTV


Dziś urodziny mają
Filip Góra (13 lat, Baszta)
Franciszek Zięba (14 lat, KP KSZO 1929)
Aleksander Kozakowski (14 lat, DAP Kielce)
Anotni Krzeszowski (14 lat, Piast)
Bartosz Szczerba (14 lat, Unia)
Miłosz Dziewięcki (14 lat, Moravia II)
Piotr Więcławek (15 lat, Partyzant)
Gracjan Różycki (15 lat, Orlęta)
Dariusz Jędras (16 lat, Strażak)
Bartosz Dumania (16 lat, Marol)
Karol Brożyna (16 lat, Czarni)
Diego Kwapis (16 lat, Czarni)
Michał Kozłowski (16 lat, Pogoń)
Maciej Ksel (16 lat, KKP Korona II)
Maksymilian Masłowski (16 lat, Czarni)
Gabriel Chrzan (17 lat, Neptun)
Dominik Sendrowicz (17 lat, KP KSZO 1929)
Łukasz Sadłocha (17 lat, Pogoń)
Igor Komisarek (17 lat, OKS Opatów)
Krzysztof Smardz (17 lat, GKS Obrazów)
Dawid Wróbel (17 lat, Hetman)
Franciszek Nowacki (17 lat, KKP Korona)
Marcel Jaroszek (17 lat, Czarnovia)
Bartłomiej Satro (17 lat, Nidzianka)
Michał Misiuna (18 lat, Orlęta)
Bartłomiej Kaczmarczyk (18 lat, Naprzód II)
Igor Szloser (18 lat, Marol)
Kacper Gaj (19 lat, Arka)
Eryk Mazur (19 lat, Czarni)
Artem Janiuk (19 lat, Łysica)
Paweł Bańburski (20 lat, Partyzant)
Marcin Osuch (20 lat, Celsium)
Mateusz Więckowski (20 lat, Orlicz)
Mikołaj Jakubowski (21 lat, Victoria 2015)
Bartosz Piasecki (21 lat, Wisła)
Julia Matysek (21 lat, Łysica)
Bartek Sołtyk (21 lat, Piast)
Robert Żelazowski (21 lat, Instal)
Kacper Zapała (22 lata, Arka)
Kacper Reczek (22 lata, Granat)
Michał Kamiński (22 lata, Piast)
Piotr Lis (22 lata, AP SKS Star)
Radosław Szymkiewicz (23 lata, Astra)
Grzegorz Biesiada (23 lata, Pogoń)
Dawid Krzysiek (23 lata, Nidzianka)
Mateusz Kowalski (23 lata, GKS Imielno)
Kamil Mazur (24 lata, Bucovia)
Bartłomiej Pastucha (24 lata, Skała)
Maciej Olas (24 lata, Huragan)
Arkadiusz Gudowski (24 lata, Victoria 2015)
Patryk Warchałowski (24 lata, Baszta)
Michał Masłowski (25 lat, GKS Solec-Zdrój)
Jan Wychowaniec (25 lat, Lechia)
Kamil Rybus (25 lat, Marol)
Fryderyk Stasiak (25 lat, Wisła)
Krzysztof Stąporek (26 lat, Ester)
Sebastian Librowski (26 lat, OKS Opatów)
Gabriel Pietrzyk (26 lat, Piast)
Kamil Wójcik (27 lat, Start)
Tomasz Zawrzykraj (27 lat, Partyzant)
Mateusz Kowalik (27 lat, Granat)
Tomasz Sadko (27 lat, Astra)
Mohamed Elfatih Taha (27 lat, Polonia Białogon)
Tomasz Kamiński (28 lat, Piaskowianka)
Mirosław Kmiotek (28 lat, Wisła)
Hubert Kowalski (29 lat, LZS Samborzec)
Dawid Szcześniak (29 lat, Lubrzanka)
Filip Gosztyła (29 lat, Czarni)
Magdalena Gabiga (29 lat, Wisła)
Łukasz Jaworski (29 lat, Zenit)
Dawid Smolarczyk (30 lat, Granat)
Jakub Jaśkiewicz (30 lat, Orlęta)
Patryk Czerwonka (30 lat, Marol)
Michał Suma (30 lat, Zryw)
Krzysztof Lato (30 lat, Naprzód)
Tomasz Główka (30 lat, GKS Iwaniska)
Mikołaj Kwapisz (30 lat, Bucovia)
Dawid Pierzchnica (30 lat, Hetman)
Karol Iwański (31 lat, Astra)
Dawid Wieczorek (31 lat, Bucovia)
Łukasz Krakowiak (31 lat, Deko)
Bartłomiej Studnicki (31 lat, Deko)
Krystian Jarosz (32 lata, LZS Samborzec)
Radosław Grot (32 lata, GKS Kluczewsko)
Patryk Fortuna (32 lata, Piast)
Mateusz Sokołowski (33 lata, KS Kamienna W.)
Krzysztof Lipiec (34 lata, Huragan)
Piotr Cempura (35 lat, Partyzant)
Kamil Haraźny (40 lat, Stal)
Marcin Badoń (40 lat, Nidzica)
Artur Łodej (53 lata, Zieleń)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."