Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Nowińska LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Mateusz Wróbel (21)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Wróbel
Data urodzenia:02 maja 2002
Wiek:20 l 209 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Świt Ćmielów

Przebieg kariery:
2012/13MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (młodz. mł.)  
2012/13 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. mł.)  
2013/14MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (młodz. mł.)  
2014/15MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (trampk. st.)  
2014/15MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (młodz. st.)  
2015/16KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (trampk. st.) 1   3/  3/  0   240'
2016/17 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.)  
2016/17KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (trampk. st.)    3/  3/  0   240'
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.)    0/  0/  2     22'
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.) 2   1/  1/18   513'
2018/19 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.) 4  322/13/  0 1467'
2018/19 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.    1/  0/  2     51'
2019/20 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.    0/  0/  1     30'
2019/20 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.) 1   7/  6/  0   605'
2020/21 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  
2020/21 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.)   415/14/  0 1339'
2020/21 OKS Opatów   112/  8/  2 1050'
2021/22 Świt Ćmielów    3/  0/  2   280'
2022/23 Świt Ćmielów   112/  4/  5   910'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 8  979/52/32 6747'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


14 SIE 17:00Świt 2 — 1 Hetmankl. okręg.
203'  
88' Piotr Frańczak
21 SIE 17:00OKS Opatów 0 — 1 Świtkl. okręg.
2045'  
46' Adrian Żyła
27 SIE 11:00Świt 2 — 2 Wicherkl. okręg.
1645'  
46' Ksawery Foremniak
31 SIE 16:30UKS Baćkowice 2 — 3 ŚwitPuchar okr.
2045'  
46' Ksawery Foremniak
WRZ 16:00Świt 0 — 0 Zenitkl. okręg.
2057'  
58' Daniel Czuba
WRZ 17:00Świt 4 — 0 Naprzódkl. okręg.
2011'  
80' Sebastian Mazur
18 WRZ 16:00Victoria 2015 0 — 2 Świtkl. okręg.
2090'  
21 WRZ 16:00Marol 0 — 1 ŚwitPuchar okr.
2045'  
46' Michał Dyl
25 WRZ 16:00Świt 3 — 0 Łysicakl. okręg.
2079'  
80' Robert Kmera
PAŹ 15:00Świt 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
2069'  
66' 70' Robert Kmera
PAŹ 15:15Świt 0 — 5 StarPuchar okr.
 
PAŹ 15:00Polonia Białogon 3 — 1 Świtkl. okręg.
2090'  
16 PAŹ 15:00Świt 1 — 2 Gród .kl. okręg.
2045'  
46' Daniel Czuba
23 PAŹ 14:00Arka 0 — 0 Świtkl. okręg.
2016'  
75' Ksawery Foremniak
29 PAŹ 14:00Świt 0 — 0 Piast S.kl. okręg.
2045'  
46' Ksawery Foremniak
LIS 13:00Piaskowianka 3 — 1 Świtkl. okręg.
2090'  
12 LIS 11:00Świt 0 — 2 Sparta D.kl. okręg.
2045'  
46' Tomasz Sobolewski
20 LIS 12:00Unia 3 — 1 Świtkl. okręg.
2090'