Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ŚLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Marcin Radziejewski (22) Imię: | Marcin | Nazwisko: | Radziejewski | Data urodzenia: | 05 maja 2002 | Wiek: | 21 l 329 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Naprzód Jędrzejów |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
11 SIE 17:30Naprzód 1 — 1 Partyzant4 liga
75' 86' Jarosław Owczarek | 15 SIE 17:00Spartakus 2 — 1 Naprzód4 liga
790'
| 18 SIE 17:00Naprzód 2 — 2 Pogoń4 liga
752' 53' Bartosz Celary | 25 SIE 17:00Orlicz 1 — 0 Naprzód4 liga
711' 80' Karol Piechota | 28 SIE 17:00GKS Rudki 1 — 3 Naprzód4 liga
7
| 31 SIE 11:00Naprzód 4 — 2 Czarni4 liga
711' 80' Jakub Tekiel | 7 WRZ 11:15Naprzód 5 — 3 Partyzantkl. okręg.
| 8 WRZ 16:00Naprzód 2 — 0 MKS Zdrój4 liga
731' 60' Jakub Foremnik | 14 WRZ 15:30Deko 0 — 6 Naprzódkl. okręg.
| 15 WRZ 16:00Naprzód 0 — 4 Star4 liga
716' 75' Jakub Tekiel | 22 WRZ 15:00Neptun 2 — 1 Naprzód4 liga
716' 75' Łukasz Olszewski | 25 WRZ 15:45Piast 0 — 2 NaprzódPuchar okr.
790'
| 28 WRZ 15:30Moravia 4 — 2 Naprzódkl. okręg.
| 29 WRZ 15:00Naprzód 0 — 4 Alit4 liga
790'
| 2 PAŹ 16:00Naprzód 5 — 1 Lechiakl. okręg.
| 5 PAŹ 13:00Naprzód 11 — 1 Nidakl. okręg.
| 6 PAŹ 15:00ŁKS Łagów 6 — 0 Naprzód4 liga
790'
| 8 PAŹ 16:00Sparta 6 — 3 Naprzódkl. okręg.
| 13 PAŹ 14:00Sokół 1 — 7 Naprzódkl. okręg.
| 13 PAŹ 15:00Naprzód 6 — 0 TS 1946 Nida4 liga
7
| 16 PAŹ 15:00Naprzód 1 — 4 Korona IIPuchar okr.
790'
| 19 PAŹ 12:00Granat S. 1 — 0 Naprzód4 liga
751' 40' Krystian Równicki | 20 PAŹ 10:30Naprzód 5 — 0 Zenitkl. okręg.
| 24 PAŹ 17:30Rodzina 1 — 3 Naprzódkl. okręg.
| 27 PAŹ 13:00Naprzód 0 — 0 Lubrzanka4 liga
790'
| 2 LIS 11:00Wierna 3 — 2 Naprzód4 liga
790'
| 9 LIS 11:30Gród 4 — 2 Naprzódkl. okręg.
| 10 LIS 13:00Naprzód 2 — 6 GKS Nowiny4 liga
790'
| 16 LIS 13:00Łysica 2 — 1 Naprzód4 liga
790'
| 8 MAR 14:00Partyzant 0 — 0 Naprzód4 liga
1890'
|
|