Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Dawid Kozłowski (23)
Imił:Dawid
Nazwisko:Kozłowski
Data urodzenia:22 lipca 1998
Wiek:23 l 15 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Vitalpol Solec-Zdrój

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.e)  
(2) (2014.08.e)  
2014/15 ¬ródło Solec-Zdrój (jun. mł.)    5/  5/  0   400'
2016/17 ¬ródło Solec-Zdrój (jun. st.) 1  1  9/  9/  0   810'
2016/17 Vitalpol Solec-Zdrój  

Analityka statystyczna:
Razem: 1  114/14/  0 1210'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


10 WRZ 13:00Vitalpol 0 — 0 Spartakuskl. okręg.
390'  
24 WRZ 13:00Nidzianka 11 — 0 Vitalpolkl. okręg.
590'  
PA¬ 13:00Vitalpol 1 — 3 Spartakl. okręg.
390'  
74' 21'
15 PA¬ 13:00Vitalpol 1 — 6 Stalkl. okręg.
390'  
22 PA¬ 13:00GKS Górno 2 — 0 Vitalpolkl. okręg.
390'  
29 PA¬ 13:00Vitalpol 1 — 1 Cukrownikkl. okręg.
390'  
LIS 11:00GKS Rudki 4 — 1 Vitalpolkl. okręg.
 
13 LIS 13:00Arka 11 — 1 Vitalpolkl. okręg.
1790'  
KWI 13:00Vitalpol 1 — 5 GKS Rudkikl. okręg.
390'  
KWI 11:00Vitalpol 1 — 4 Strzelecklasa B
 
KWI 14:30Spartakus 4 — 2 Vitalpolkl. okręg.
390'  
KWI 11:00Vitalpol 2 — 2 Victoria 2015klasa B
 
15 KWI 11:00Vitalpol 0 — 3 Wierna IIklasa B
 
Vitalpol 0 — 3 Nidziankakl. okręg.
 
MAJ 13:00Deko 5 — 1 Vitalpolklasa B
 
Sparta 3 — 0 Vitalpolkl. okręg.
 
Vitalpol 0 — 3 Arkakl. okręg.
 
14 MAJ 16:00LZS Czarnocin 4 — 2 Vitalpolklasa B
 
Stal 3 — 0 Vitalpolkl. okręg.
 
21 MAJ 11:00Vitalpol 1 — 2 GLKS Krasocinklasa B
 
27 MAJ 16:20GKS Kluczewsko 4 — 0 Vitalpolklasa B
 
Vitalpol 0 — 3 GKS Górnokl. okręg.
 
31 MAJ 17:30Vitalpol 0 — 5 GKS Imielnoklasa B
 
Cukrownik 3 — 0 Vitalpolkl. okręg.
 
CZE 11:00Vitalpol 1 — 6 D±bklasa B
 
11 CZE 11:00Start 12 — 2 Vitalpolklasa B