Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Aleksander Nowak (14)
Imił:Aleksander
Nazwisko:Nowak
Data urodzenia:19 czerwca 2007
Wiek:14 l 48 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Neptun Końskie

Przebieg kariery:
2016/17Akademia Piłkarska Końskie (młodz. mł.)  
2017/18Akademia Piłkarska Końskie (młodz. mł.) 9 19/19/  0 1140'
2018/19 Akademia Piłkarska Końskie (młodz. st.) 1 18/18/  0 1080'
2019/20Neptun Końskie (trampk. mł.) 2   7/  7/  0   560'
2020/21Neptun Końskie (trampk. st.) 3   8/  8/  0   640'

Analityka statystyczna:
Razem: 15 52/52/  0 3420'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 10:00Victoria 4 — 1 Neptunkl. okręg.
   
12 WRZ 12:30Neptun 8 — 1 Polonia Białogonkl. okręg.
 580'  
18 WRZ 19:00Kieł 1 — 12 Neptunkl. okręg.
 580'  
26 WRZ 10:00Neptun 22 — 0 Tęczakl. okręg.
 580'  
15' 22'
17 PAŹ 09:00Polonia Białogon 4 — 2 Neptunkl. okręg.
   
31 PAŹ 09:00Tęcza 0 — 6 Neptunkl. okręg.
 580'  
58'
LIS 12:30Neptun 10 — 2 Victoriakl. okręg.
 580'  
MAJ 12:00GKS Nowiny 9 — 0 NeptunŚLTS
580'  
15 MAJ 10:00Neptun 4 — 0 AlitŚLTS
5  
22 MAJ 14:00Neptun 0 — 10 Korona IIŚLTS
580'  
29 MAJ 10:00KP KSZO 1929 8 — 0 NeptunŚLTS
580'  
CZE 18:00Neptun 4 — 3 NaprzódŚLTS
 
CZE 18:30Neptun 0 — 3 GranatŚLTS
 
12 CZE 10:30ŁKS Łagów 0 — 2 NeptunŚLTS
16