Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Cezary Mi¶kiewicz (16)
Imił:Cezary
Nazwisko:Mi¶kiewicz
Data urodzenia:11 czerwca 2005
Wiek:16 l 11 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Astra Piekoszów

Przebieg kariery:
2016/17Astra Piekoszów (młodz. mł.)    2/  2/  0   120'
2017/18Astra Piekoszów (młodz. st.)  12/12/  0   720'

Analityka statystyczna:
Razem:  14/14/  0   840'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 09:30KKP Korona 11 — 0 Astrakl. okręg.
 160'  
WRZ 14:30Moravia 7 — 3 Astrakl. okręg.
 12  
12 WRZ 18:00Orlęta 5 — 0 Astrakl. okręg.
 160'  
16 WRZ 09:30Granat 23 — 0 Astrakl. okręg.
   
23 WRZ 09:30Polanie 5 — 0 Astrakl. okręg.
 160'  
30 WRZ 09:30Astra 0 — 10 KKP Koronakl. okręg.
 160'  
PA¬ 09:30Astra 3 — 1 Moraviakl. okręg.
   
14 PA¬ 09:30Astra 1 — 3 Orlętakl. okręg.
 160'  
21 PA¬ 09:30Astra 1 — 13 Granatkl. okręg.
 160'  
LIS 12:00Polanie 5 — 0 Astrakl. okręg.
   
KWI 09:30Astra 0 — 4 Uniakl. okręg.
 1760'  
14 KWI 09:30Deko 4 — 2 Astrakl. okręg.
   
17 KWI 16:00Wierna 5 — 0 Astrakl. okręg.
   
21 KWI 09:30Astra 5 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 1360'  
29 KWI 12:00KKP Korona 21 — 0 Astrakl. okręg.
   
MAJ 09:30Astra 0 — 3 Partyzantkl. okręg.
 1460'  
19 MAJ 09:30Unia 10 — 0 Astrakl. okręg.
   
22 MAJ 16:30Astra 2 — 2 Wiernakl. okręg.
 2260'  
26 MAJ 10:00Astra 0 — 0 Dekokl. okręg.
 1460'  
30 MAJ 17:00ŁKS Łopuszno 3 — 1 Astrakl. okręg.
   
CZE 09:30Astra 0 — 12 KKP Koronakl. okręg.
   
16 CZE 10:00Partyzant 5 — 1 Astrakl. okręg.
 1460'  
17'