Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Aleksander Kiciński (13)
Imił:Aleksander
Nazwisko:Kiciński
Data urodzenia:22 lipca 2008
Wiek:13 l 15 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Czarni Połaniec

Przebieg kariery:
2018/19Czarni Połaniec (młodz. mł.)  
2020/21Czarni Połaniec (trampk. mł.)    2/  2/  0   160'

Analityka statystyczna:
Razem:    2/  2/  0   160'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


29 SIE 11:00Łysica 2 — 1 Czarnikl. okręg.
 25  
WRZ 12:00Czarni 2 — 3 OKS Opatówkl. okręg.
 25  
WRZ 17:00Stal 0 — 3 Czarnikl. okręg.
   
12 WRZ 14:00Baszta 3 — 1 Czarnikl. okręg.
   
19 WRZ 11:00Czarni 0 — 0 Galacticoskl. okręg.
 25  
26 WRZ 14:30Czarni 8 — 2 Łysicakl. okręg.
 25  
PAŹ 16:00OKS Opatów 0 — 1 Czarnikl. okręg.
 25  
PAŹ 16:00Galacticos 0 — 0 Czarnikl. okręg.
 2580'  
10 PAŹ 11:00Czarni 4 — 0 Stalkl. okręg.
 25  
18 PAŹ 12:00Czarni 3 — 7 Basztakl. okręg.
 2580'  
MAJ 13:00AKS 1947 19 — 1 Czarnikl. okręg.
 14  
22 MAJ 11:00Nidzica 4 — 1 Czarnikl. okręg.
 14  
CZE 10:00Czarni 3 — 0 Wisłakl. okręg.
   
15 CZE 17:30Unia 2 — 1 Czarnikl. okręg.
 16  
19 CZE 10:00Czarni 3 — 0 Dąbkl. okręg.
   
26 CZE 09:00Czarni 1 — 4 Naprzódkl. okręg.
 16