Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Dariusz Naharnowicz (33)
Imił:Dariusz
Nazwisko:Naharnowicz
Data urodzenia:20 czerwca 1988
Wiek:33 l 42 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Naprzód Jędrzejów

Przebieg kariery:
2007/08Piast Cieszyn  
2008/09 Sandecja Nowy Sącz  
2008/09Piast Cieszyn  
2009/10 Naprzód Jędrzejów   1  2/  2/  0   180'

Analityka statystyczna:
Razem:   1  2/  2/  0   180'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


SIE 15:00Hutnik 5 — 1 Naprzód3 liga
 
12 SIE 18:00Orlicz 2 — 0 Naprzód3 liga
 
16 SIE 17:00Naprzód 1 — 1 MZKS Alwernia3 liga
 90'  
23 SIE 17:00Lubrzanka 0 — 7 Naprzód3 liga
 90'  
26 SIE 17:00Naprzód 1 — 1 Kmita3 liga
 
30 SIE 17:00Nida 0 — 3 Naprzód3 liga
 
WRZ 17:00Naprzód 0 — 1 Unia3 liga
 
12 WRZ 17:00Górnik 5 — 1 Naprzód3 liga
 
20 WRZ 16:00Naprzód 1 — 2 Wierna3 liga
 
26 WRZ 15:00Glinik/Karpatia 0 — 1 Naprzód3 liga
 
PAŹ 15:00Naprzód 0 — 1 Beskid3 liga
 
PAŹ 15:00Gród W. 1 — 3 NaprzódPuchar okr.
   
11 PAŹ 15:00Juventa 2 — 0 Naprzód3 liga
 
25 PAŹ 14:00Czarni 4 — 1 Naprzód3 liga
 
31 PAŹ 13:00Naprzód 1 — 3 Garbarnia3 liga
 
LIS 13:00Puszcza 7 — 1 Naprzód3 liga
 
11 LIS 13:00Naprzód 3 — 3 Dalin3 liga
 
15 LIS 13:00Naprzód 1 — 0 Hetman3 liga
 
22 LIS 12:00Orlęta 1 — 2 NaprzódPuchar okr.