Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Busko-Zdrój
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Rodzina Kielce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
9Maciej Betka 1  5/  5/  1   481'  4 paź 200318brak danychZenit Chmielnik
2.Tymon Bober27 paź 200417Rodzina Kielcewychowanek
3.Maksymilian Cedzyński25 sty 200319Rodzina Kielcewychowanek
18Maciej Cholewiński 1  1/  1/  3   202'17 paź 200417Skała Tumlin
7Jakub Czech 1 1  2/  0/  3   193'18 sie 200318wychowanek
19Patryk Gądek  3 mar 200318Moravia Morawica
7.Daniel Grzesik14 sty 200319brak danych
8.Bartosz Iwan28 lis 200516Rodzina Kielcewychowanek
1Piotr Jaszcza  9/  7/  0   753'15 sty 200319Czarnovia Kielce
16Mateusz Jeruzalski 1  1/  1/  1   135'20 sie 200318brak danychLubrzanka Kajetanów
16Jakub Jończyk 411/11/  0   990'29 gru 200318brak danychSamson Samsonów
2Paweł Kaleta 3 111/10/  0   974'27 lis 200417GKS GórnoGóral Górno
10Jakub Kasprzyk  0/  0/  4   119'  4 gru 200417Czarnovia Kielce
6Jakub Klamka 1  7/  7/  0   630'wychowanek
15.Aleksander Kostecki16 kwi 200417GKS Nowiny
12Michał Koszyka  2/  2/  2   237'wychowanek
4Adam Kuśpak  9/  8/  0   789'  8 lip 200318Czarnovia Kielce
18.Michał Łyżwa25 lut 200318Rodzina Kielcewychowanek
14Jakub Maciejewski  1/  1/  2   128'wychowanek
20Jakub Malarczyk 3 1  9/  9/  0   810'21 sty 200319GKS Nowiny
11Damian Molenda  3/  1/  1   234'28 sie 200318Lubrzanka Kajetanów
22.Jakub Nyk24 sty 200319Rodzina Kielcewychowanek
18Piotr Olesiński  5/  2/  1   379'22 lip 200318brak danychLubrzanka Kajetanów
24.Mikołaj Pieraswychowanek
25.Sebastian Pochopień  1 cze 200417Spartakus DaleszyceSpartakus Aureus Daleszyce
20Michal Podsiadło  4/  2/  1   315'22 paź 200318brak danychWierna Małogoszcz
27.Mikołaj Rabajczyk14 sty 200616Rodzina Kielcewychowanek
11Dawid Radek 6  3/  1/  2   328'16 wrz 200318wychowanek
7Krystian Sójka  4/  1/  1   270'15 gru 200417wychowanek
28Jakub Stachurski  2/  2/  0   180'  9 mar 200417Rodzina Kielcewychowanek
13Antoni Stąpór 2 1  6/  4/  1   496'  9 paź 200318Lubrzanka Kajetanów
32.Dominik Stępień13 cze 200417Nida Sobków
12Szymon Stępieńwychowanek
34.Kacper Szarawara21 maj 200318Polonia Białogon KielcePolonia Białogon II Kielce
2Bartłomiej Szymański12/12/  0 1080'17 wrz 200318Polonia Białogon Kielce
5Oliwier Toporek  3/  0/  4   291'12 lut 200417Polonia Białogon KielcePolonia Białogon II Kielce
3Kuba Urbański  3/  2/  3   278'28 lip 200318Czarnovia Kielce
38.Karol Węgrzyn21 sie 200318Rodzina Kielcewychowanek
39.Mikołaj Woźniak  4 kwi 200615Rodzina Kielcewychowanek
40.Kacper Wójcicki  8 sty 200418Nida Sobków
21Grzegorz Zagórski 2  3/  0/  4   247'wychowanek
9Maciej Zieliński 612/  8/  0 1040'wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)