20 LIP 17:30Alit 1 — 7 Wisła P.Puchar Polski
90' |
14 SIE 17:00Limanovia 0 — 0 Wierna3 liga
59' 60' Bartosz Malinowski |
14 SIE 17:00Alit 1 — 2 Czarni4 liga
|
21 SIE 17:00GKS Nowiny 0 — 2 Alit4 liga
|
21 SIE 17:00Wierna 2 — 0 Janina3 liga
66' 67' Jakub Hajduk |
24 SIE 17:00Beskid 2 — 1 Wierna3 liga
54' 55' Jakub Hajduk |
24 SIE 17:00Alit 6 — 2 Hetman4 liga
|
27 SIE 16:00Wierna 0 — 0 Dalin3 liga
27' 64' Michał Pałgan |
28 SIE 17:00Sparta 2 — 1 Alit4 liga
|
3 WRZ 16:00Górnik W. 1 — 3 Wierna3 liga
66' 67' Jakub Hajduk |
4 WRZ 17:00Alit 4 — 0 ŁKS Łagów4 liga
|
7 WRZ 17:00Wierna 0 — 4 Szreniawa3 liga
90' |
11 WRZ 16:00Piaskowianka 1 — 1 Alit4 liga
|
11 WRZ 16:30Orlicz 2 — 1 Wierna3 liga
45' 46' Jakub Hajduk |
18 WRZ 16:00Alit 0 — 0 Lubrzanka4 liga
|
18 WRZ 16:00Wierna 1 — 1 Juventa3 liga
45' 46' Tomasz Foksa |
24 WRZ 16:00Pogoń 2 — 1 Alit4 liga
|
25 WRZ 15:00Naprzód 2 — 2 Wierna3 liga
90'
|
2 PAŹ 15:00Alit 2 — 1 Sokół4 liga
|
2 PAŹ 15:00Wierna 0 — 4 Przebój3 liga
45' 46' Tomasz Foksa |
8 PAŹ 15:00Unia 1 — 1 Wierna3 liga
90' |
9 PAŹ 12:00Unia 2 — 1 Alit4 liga
|
16 PAŹ 14:00Wierna 1 — 0 Łysica3 liga
90'
|
16 PAŹ 15:00Alit 1 — 0 TS 1946 Nida4 liga
|
19 PAŹ 15:00Łysica II 4 — 2 AlitPuchar okr.
|
19 PAŹ 15:00Skała 1 — 5 WiernaPuchar okr.
|
22 PAŹ 14:00Poprad 2 — 0 Wierna3 liga
56' 57' Tomasz Foksa |
23 PAŹ 14:00Partyzant 2 — 2 Alit4 liga
|
29 PAŹ 13:00Alit 0 — 1 Wisła S.4 liga
|
30 PAŹ 13:00Granat 1 — 0 Wierna3 liga
67' 68' Bartosz Malinowski |
6 LIS 11:00Wierna 1 — 1 Lubań3 liga
23' 68' Bartosz Malinowski |
6 LIS 13:00Alit 2 — 1 Spartakus4 liga
|
11 LIS 11:00Wierna 1 — 1 Limanovia3 liga
|
11 LIS 12:00Orlęta 1 — 3 Alit4 liga
|
20 LIS 12:00Orlęta 3 — 1 WiernaPuchar okr.
|
17 MAR 15:00Janina 0 — 0 Wierna3 liga
|
18 MAR 14:00Czarni 3 — 2 Alit4 liga
|
25 MAR 14:00Alit 3 — 1 GKS Nowiny4 liga
|
25 MAR 15:00Wierna 0 — 0 Beskid3 liga
|
31 MAR 16:00Dalin 1 — 2 Wierna3 liga
|
1 KWI 15:00Hetman 0 — 2 Alit4 liga
|
7 KWI 12:00Wierna 0 — 0 Górnik W.3 liga
|
7 KWI 13:00Alit 3 — 4 Sparta K. W.4 liga
|
14 KWI 16:00Szreniawa 0 — 4 Wierna3 liga
|
15 KWI 16:00ŁKS Łagów 3 — 0 Alit4 liga
|
22 KWI 16:00Wierna 3 — 0 Orlicz3 liga
|
22 KWI 16:00Alit 2 — 2 Piaskowianka4 liga
|
29 KWI 16:00Lubrzanka 2 — 3 Alit4 liga
|
29 KWI 17:00Juventa 1 — 2 Wierna3 liga
|
2 MAJ 17:00Wierna 1 — 0 Naprzód3 liga
|
3 MAJ 17:00Alit 1 — 2 Pogoń4 liga
|
5 MAJ 17:00Przebój 2 — 0 Wierna3 liga
|
6 MAJ 17:00Sokół R. 2 — 1 Alit4 liga
90'
|
13 MAJ 17:00Wierna 1 — 1 Unia3 liga
|
13 MAJ 17:00Alit 5 — 3 Unia4 liga
90'
|
16 MAJ 17:30TS 1946 Nida 1 — 1 Alit4 liga
90'
|
19 MAJ 14:30Łysica 0 — 0 Wierna3 liga
|
20 MAJ 17:00Alit 2 — 1 Partyzant4 liga
4' 5' Patryk Ożóg |
26 MAJ 15:00Wierna 0 — 0 Poprad3 liga
|
27 MAJ 17:00Wisła S. 3 — 0 Alit4 liga
71' 72' Patryk Ożóg |
2 CZE 11:00Wierna 1 — 2 Granat3 liga
|
3 CZE 17:00Spartakus 3 — 2 Alit4 liga
|
6 CZE 18:00Lubań 1 — 3 Wierna3 liga
|
7 CZE 17:30Alit 2 — 3 Orlęta4 liga
90'
|