13 SIE 16:00Naprzód II 1 — 6 SokółPuchar okr.
1290'
|
15 SIE 17:00Naprzód 1 — 0 Sparta K. W.kl. okręg.
12
|
19 SIE 17:00TS 1946 Nida 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
12
|
27 SIE 16:00Zieleń 3 — 3 Naprzód IIklasa B
1290' 87' |
27 SIE 17:00Naprzód 3 — 0 Góralkl. okręg.
|
30 SIE 16:45Skała 0 — 7 NaprzódPuchar okr.
|
2 WRZ 11:00Świt 0 — 4 Naprzódkl. okręg.
|
3 WRZ 11:00Naprzód II 3 — 1 Startklasa B
1290'
|
9 WRZ 11:00Jawornik 2 — 0 Naprzód IIklasa B
2364' 65' Norbert Makulski |
10 WRZ 14:00Naprzód 4 — 0 Gródkl. okręg.
|
13 WRZ 16:30Zryw 0 — 0 NaprzódPuchar okr.
|
17 WRZ 16:00Piaskowianka 1 — 1 Naprzódkl. okręg.
|
23 WRZ 13:00Naprzód 3 — 0 Orliczkl. okręg.
|
23 WRZ 15:00GKS Solec-Zdrój 5 — 1 Naprzód IIklasa B
190'
|
30 WRZ 15:00Kamienna 0 — 1 Naprzódkl. okręg.
|
1 PAŹ 10:00Naprzód II 0 — 3 MGTS Działoszyceklasa B
1290'
|
4 PAŹ 15:30Naprzód 4 — 1 WiernaPuchar okr.
12
|
8 PAŹ 15:00Naprzód 2 — 1 Partyzant W.kl. okręg.
|
8 PAŹ 15:00Strzelec 3 — 2 Naprzód IIklasa B
1290'
|
14 PAŹ 15:00ŁKS Łagów 1 — 1 Naprzódkl. okręg.
|
15 PAŹ 12:00Naprzód II — LZS Czarnocinklasa B
1290'
|
21 PAŹ 14:00Naprzód 3 — 0 Partyzant R.kl. okręg.
|
21 PAŹ 15:00Deko 2 — 0 Naprzód IIklasa B
190'
|
22 PAŹ 18:30FC Tarnów 2 — 4 KKF Caffaro GS2 futsal
140'
|
28 PAŹ 11:00Naprzód II 2 — 3 Zrywklasa B
190'
|
28 PAŹ 19:00Zaremba Futsal 4 — 4 KKF Caffaro GS2 futsal
140'
|
29 PAŹ 13:30Wicher 0 — 4 Naprzódkl. okręg.
|
5 LIS 10:00Piaskowianka II 1 — 6 Naprzód IIklasa B
190'
|
5 LIS 13:00Naprzód 2 — 0 Victoria 2015kl. okręg.
|
5 LIS 19:00KKF Caffaro GS 12 — 2 Tech-Project2 futsal
140'
|
12 LIS 13:00Naprzód 1 — 0 Uniakl. okręg.
|
18 LIS 12:00Sparta D. 1 — 2 Naprzódkl. okręg.
|
19 LIS 15:00KKF Caffaro GS 3 — 1 BSF Busko-Zdrój2 futsal
140'
|
26 LIS 18:00Stal 1 — 5 KKF Caffaro GS2 futsal
140'
|
2 GRU 18:00FC Łańcut 2 — 5 KKF Caffaro GS2 futsal
140'
|
10 GRU 15:00KKF Caffaro GS 4 — 1 Tech-Project3 futsal
140'
|
13 STY 19:00KKF Caffaro GS 2 — 7 AZS UŚ3 futsal
1
|
20 STY 20:00KKF Caffaro GS 10 — 1 FC Tarnów2 futsal
140'
|
28 STY 15:00KKF Caffaro GS 2 — 5 Zaremba Futsal2 futsal
140'
|
11 LUT 16:00Tech-Project 3 — 6 KKF Caffaro GS2 futsal
140'
|
25 LUT 19:45KKF Caffaro GS 8 — 3 FC Łańcut2 futsal
140'
|
3 MAR 18:00BSF Busko-Zdrój 4 — 7 KKF Caffaro GS2 futsal
1
|
10 MAR 15:00KKF Caffaro GS 5 — 0 Stal2 futsal
|
17 MAR 14:00Sparta K. W. 0 — 2 Naprzódkl. okręg.
|
24 MAR 15:00Naprzód 1 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
|
30 MAR 11:00Naprzód II 6 — 0 Zieleńklasa B
190'
|
30 MAR 15:00Góral 0 — 4 Naprzódkl. okręg.
|
3 KWI 16:15Naprzód 2 — 0 MoraviaPuchar okr.
|
7 KWI 11:00Start 3 — 0 Naprzód IIklasa B
190'
|
7 KWI 16:00Naprzód 4 — 1 Świtkl. okręg.
|
14 KWI 11:00Naprzód II 0 — 1 Jawornikklasa B
190'
|
14 KWI 16:00Gród 0 — 2 Naprzódkl. okręg.
|
17 KWI 16:45Naprzód 2 — 2 KP KSZO 1929Puchar okr.
|
21 KWI 16:00Naprzód 0 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
13
|
28 KWI 11:00Naprzód II 3 — 3 GKS Solec-Zdrójklasa B
190'
|
28 KWI 16:00Orlicz 1 — 2 Naprzódkl. okręg.
12
|
5 MAJ 11:00MGTS Działoszyce 6 — 4 Naprzód IIklasa B
190'
|
5 MAJ 17:00Naprzód 2 — 1 Kamiennakl. okręg.
12
|
11 MAJ 16:30Naprzód II 5 — 1 Strzelecklasa B
190'
|
12 MAJ 16:00Partyzant W. 1 — 3 Naprzódkl. okręg.
|
18 MAJ 17:00Naprzód 3 — 2 ŁKS Łagówkl. okręg.
|
22 MAJ 17:15Naprzód 1 — 3 StarPuchar okr.
|
25 MAJ 17:00Partyzant R. 0 — 4 Naprzódkl. okręg.
|
26 MAJ 11:00Naprzód II 4 — 1 Dekoklasa B
|
30 MAJ 15:00Naprzód 7 — 0 Wicherkl. okręg.
|
2 CZE 14:00Victoria 2015 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
|
2 CZE 17:00Zryw 3 — 1 Naprzód IIklasa B
190'
|