Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 53
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Arkadiusz Skubida (19) Imię: | Arkadiusz | Nazwisko: | Skubida | Data urodzenia: | 15 sierpnia 2005 | Wiek: | 18 l 297 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Sparta Dwikozy |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
1 WRZ 10:00Czarni 4 — 1 Spartakl. okręg.
| 5 WRZ 17:00Ester 1 — 4 Spartakl. okręg.
| 8 WRZ 13:00Sparta 3 — 3 OKS Opatówkl. okręg.
| 16 WRZ 09:30Pogoń 4 — 2 Spartakl. okręg.
| 22 WRZ 13:00Sparta 0 — 6 GKS Rudkikl. okręg.
| 29 WRZ 13:00Sparta 2 — 8 Czarnikl. okręg.
| 6 PAŹ 13:00Sparta 4 — 0 Esterkl. okręg.
1070'
| 13 PAŹ 10:00OKS Opatów 0 — 0 Spartakl. okręg.
2070'
| 21 PAŹ 13:00Sparta 4 — 1 Pogońkl. okręg.
2070'
| 27 PAŹ 10:00GKS Rudki 3 — 4 Spartakl. okręg.
| 6 KWI 13:00GKS Rudki 0 — 0 Spartakl. okręg.
| 13 KWI 13:00Nidzianka 3 — 0 Spartakl. okręg.
| 27 KWI 15:30Sparta 1 — 3 Kamiennakl. okręg.
| 11 MAJ 15:30Sparta 0 — 3 Granatkl. okręg.
| 18 MAJ 13:00ŁKS Łagów 9 — 0 Spartakl. okręg.
| 25 MAJ 15:30Sparta 1 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
|
|