4 WRZ 11:00Baszta 3 — 0 KKP Korona IIIŚLMM1
2060'
|
4 WRZ 11:15Juventa 6 — 1 KKP KoronaŚLMS1
|
7 WRZ 17:00Orlęta 0 — 9 KKP KoronaŚLMS1
1560'
|
8 WRZ 18:00AP Champions 0 — 4 KKP Korona IIIŚLMM1
16 44' |
11 WRZ 15:00SOAP Kadet 3 — 1 KKP Korona IIIŚLMM1
|
12 WRZ 10:00KKP Korona 10 — 0 WiernaŚLMS1
15
|
14 WRZ 17:00Piast 3 — 7 KKP Korona IIIŚLMM1
|
18 WRZ 14:00Hetman 2 — 3 KKP Korona IIIŚLMM1
1560'
|
18 WRZ 16:30KP KSZO 1929 3 — 1 KKP KoronaŚLMS1
|
21 WRZ 18:00AP SKS Star 0 — 4 KKP Korona IIIŚLMM1
1560'
|
26 WRZ 14:00KKP Korona 6 — 1 AP ChampionsŚLMS1
15
|
26 WRZ 16:00KKP Korona III 1 — 1 PiastŚLMM1
|
2 PAŹ 11:00KKP Korona 3 — 1 OrlętaŚLMS1
|
2 PAŹ 13:00KKP Korona II 2 — 0 KKP Korona IIIŚLMM1
|
4 PAŹ 16:00KKP Korona III 1 — 0 KKP Korona IIŚLMM1
|
9 PAŹ 11:00KKP Korona 0 — 2 JuventaŚLMS1
|
9 PAŹ 13:00KKP Korona III 2 — 3 BasztaŚLMM1
1560'
|
16 PAŹ 09:00Wierna 0 — 1 KKP KoronaŚLMS1
|
16 PAŹ 15:00KKP Korona III 3 — 0 AP ChampionsŚLMM1
1560'
|
23 PAŹ 13:00KKP Korona III 5 — 0 SOAP KadetŚLMM1
1560'
|
23 PAŹ 15:00KKP Korona 1 — 2 KP KSZO 1929ŚLMS1
|
30 PAŹ 10:00KKP Korona III 5 — 1 HetmanŚLMM1
|
30 PAŹ 13:00AP Champions 4 — 0 KKP KoronaŚLMS1
1560'
|
7 LIS 10:00KKP Korona III 2 — 2 AP SKS StarŚLMM1
1560'
|
26 MAR 09:00KKP Korona II 3 — 5 JuventaŚLMS1
|
26 MAR 10:00Star 0 — 8 KKP Korona IIŚLTM1
|
26 MAR 11:00KKP Korona III 7 — 0 AP SKS StarŚLMM1
15
|
29 MAR 17:30KKP Korona II 4 — 1 KKP KoronaŚLTM1
|
9 KWI 09:00KKP Korona II 9 — 0 UKS BaćkowiceŚLMS1
|
9 KWI 10:00Baszta 1 — 7 KKP Korona IIIŚLMM1
15
|
10 KWI 10:00Korona 3 — 3 KKP Korona IIŚLTM1
|
14 KWI 10:00KKP Korona III 3 — 1 KP KSZO 1929ŚLMM1
15
|
14 KWI 14:00KKP Korona 2 — 2 KKP Korona IIŚLMS1
|
14 KWI 14:00KKP Korona II 11 — 0 KP KSZO 1929ŚLTM1
|
19 KWI 10:00KKP Korona III 12 — 0 JuventaŚLMM1
15
|
19 KWI 17:00Spartakus 0 — 3 KKP Korona IIŚLMS1
|
23 KWI 09:00KKP Korona II 8 — 0 OrlętaŚLMS1
|
24 KWI 09:00KKP Korona II 1 — 1 KKP Korona IIIŚLMM1
|
24 KWI 10:00Neptun 0 — 1 KKP Korona IIŚLTM1
|
24 KWI 12:00KKP Korona V 4 — 1 DAP Kielcekl. okręg.
|
30 KWI 09:00KKP Korona II 9 — 0 AP ChampionsŚLMS1
|
30 KWI 10:00Wicher 0 — 11 KKP Korona IIŚLTM1
|
30 KWI 11:00KKP Korona IV 1 — 6 KKP Korona Vkl. okręg.
|
30 KWI 13:00KKP Korona III 4 — 0 HetmanŚLMM1
15
|
3 MAJ 12:00KKP Korona II 7 — 0 Wisła JuniorŚLTM1
|
3 MAJ 17:30SOAP Kadet 0 — 3 KKP Korona IIIŚLMM1
15
|
7 MAJ 10:00KKP Korona II 8 — 0 StarŚLTM1
|
7 MAJ 10:00AP SKS Star 0 — 7 KKP Korona IIIŚLMM1
15 50' |
7 MAJ 12:00KKP Korona V 17 — 0 Nidziankakl. okręg.
|
8 MAJ 10:00Juventa 2 — 1 KKP Korona IIŚLMS1
|
11 MAJ 17:45Korona 0 — 2 KKP Korona Vkl. okręg.
15
|
14 MAJ 09:00KKP Korona II 0 — 5 KKP KoronaŚLMS1
|
15 MAJ 15:00KKP Korona V 6 — 0 Koronakl. okręg.
15
|
21 MAJ 11:30KKP Korona V 18 — 0 MSS-Klonówkakl. okręg.
|
21 MAJ 13:30KKP Korona III 8 — 0 BasztaŚLMM1
15
|
22 MAJ 11:30KKP Korona II 4 — 0 KoronaŚLTM1
|
22 MAJ 12:00UKS Baćkowice 1 — 4 KKP Korona IIŚLMS1
|
24 MAJ 17:30KKP Korona 1 — 5 KKP Korona IIŚLTM1
|
24 MAJ 18:00KP KSZO 1929 2 — 1 KKP Korona IIŚLMS1
|
25 MAJ 17:30KP KSZO 1929 1 — 3 KKP Korona IIIŚLMM1
15
|
28 MAJ 09:00KKP Korona II 4 — 1 SpartakusŚLMS1
|
28 MAJ 16:00KP KSZO 1929 0 — 7 KKP Korona IIŚLTM1
|
29 MAJ 09:00DAP Kielce 0 — 4 KKP Korona Vkl. okręg.
|
29 MAJ 10:00Juventa 0 — 5 KKP Korona IIIŚLMM1
|
31 MAJ 16:10KKP Korona V 11 — 1 Nidziankakl. okręg.
|
31 MAJ 18:00Hetman 1 — 4 KKP Korona IIIŚLMM1
|
1 CZE 18:00AP Champions 1 — 1 KKP Korona IIŚLMS1
|
4 CZE 10:00Orlęta 0 — 4 KKP Korona IIŚLMS1
|
4 CZE 14:00KKP Korona II 12 — 0 NeptunŚLTM1
|
5 CZE 10:30KKP Korona V 7 — 0 KKP Korona IVkl. okręg.
|
7 CZE 16:45MSS-Klonówka 0 — 16 KKP Korona Vkl. okręg.
|
9 CZE 16:00KKP Korona II 1 — 3 KP KSZO 1929ŚLMS1
|
11 CZE 11:00KKP Korona II 6 — 0 WicherŚLTM1
|
14 CZE 16:00KKP Korona III 0 — 1 KKP Korona IIŚLMM1
|
18 CZE 12:00Wisła Junior 0 — 8 KKP Korona IIŚLTM1
|
19 CZE 11:00KKP Korona III 4 — 0 SOAP KadetŚLMM1
15
|
22 CZE 16:00KKP Korona V 5 — 1 Moraviabaraż
|
25 CZE 10:00Moravia 1 — 2 KKP Korona Vbaraż
|