21 SIE 11:00Moravia II 2 — 0 Jawornikklasa A
|
25 SIE 17:00Moravia II 3 — 0 NidziankaPuchar okr.
|
8 WRZ 16:30Zieleń 6 — 1 Moravia IIklasa A
|
11 WRZ 11:00Sparta 3 — 1 MoraviaŚLJM
|
12 WRZ 15:00Astra 7 — 0 Moravia IIklasa A
|
18 WRZ 11:00Moravia 1 — 0 PogońŚLJM
|
19 WRZ 11:00Moravia II 0 — 3 Piast C.klasa A
|
21 WRZ 16:00Korona SA 7 — 0 MoraviaŚLJM
|
22 WRZ 16:00Moravia II 0 — 1 Skałaklasa A
|
25 WRZ 11:00KSZO-Junior 5 — 1 MoraviaŚLJM
|
26 WRZ 15:00Moravia II 3 — 2 Dąbklasa A
|
29 WRZ 15:30Moravia II 7 — 5 MoraviaPuchar okr.
|
2 PAŹ 15:00Moravia 1 — 0 NaprzódŚLJM
|
3 PAŹ 15:00Sparta Z. 3 — 0 Moravia IIklasa A
|
9 PAŹ 11:30Polonia Białogon 1 — 3 MoraviaŚLJM
|
9 PAŹ 14:00Moravia II 3 — 2 Krasocin/Buc.klasa A
|
12 PAŹ 15:30Moravia 1 — 3 TS 1946 NidaŚLJM
|
16 PAŹ 15:00LKS Bolmin 7 — 2 Moravia IIklasa A
|
20 PAŹ 15:00Moravia II 2 — 3 SpartakusPuchar okr.
|
23 PAŹ 11:00Moravia 3 — 4 GranatŚLJM
|
23 PAŹ 13:00Moravia II 1 — 1 Samsonklasa A
|
30 PAŹ 13:00Gród 2 — 0 Moravia IIklasa A
|
6 LIS 11:00Moravia II 1 — 1 Polanieklasa A
|
6 LIS 13:30Moravia 1 — 5 KKP KoronaŚLJM
|
14 LIS 13:30Łysica II 6 — 1 Moravia IIklasa A
|
20 MAR 14:00OKS Opatów 0 — 0 Moraviakl. okręg.
|
27 MAR 15:00Moravia 0 — 3 Victoria S.kl. okręg.
|
3 KWI 15:00Sokół 7 — 2 Moraviakl. okręg.
|
3 KWI 15:00Jawornik 1 — 4 Moravia IIklasa A
|
9 KWI 11:00Moravia 3 — 2 Spartakl. okręg.
|
9 KWI 16:00Moravia 0 — 9 Korona SAŚLJM
|
10 KWI 15:00Moravia II 3 — 1 Zieleńklasa A
|
16 KWI 11:00TS 1946 Nida 3 — 0 MoraviaŚLJM
|
17 KWI 15:00Skała 2 — 1 Moravia IIklasa A
|
17 KWI 16:00Wicher 1 — 2 Moraviakl. okręg.
|
23 KWI 11:00Moravia II 1 — 2 Astraklasa A
|
23 KWI 13:00Klimontowianka 4 — 2 Moraviakl. okręg.
|
Moravia 3 — 0 SpartaŚLJM
|
30 KWI 11:00Moravia 3 — 0 Jandarkl. okręg.
|
1 MAJ 15:00Piast C. 6 — 0 Moravia IIklasa A
|
3 MAJ 17:00GKS Rudki 2 — 2 Moraviakl. okręg.
|
4 MAJ 16:00Pogoń 4 — 1 MoraviaŚLJM
|
7 MAJ 12:00Moravia 0 — 6 KSZO-JuniorŚLJM
|
7 MAJ 17:00Moravia 1 — 1 Uniakl. okręg.
|
8 MAJ 15:00Dąb 2 — 3 Moravia IIklasa A
|
14 MAJ 11:00Moravia II 2 — 0 Sparta Z.klasa A
|
14 MAJ 11:00Naprzód 6 — 2 MoraviaŚLJM
|
14 MAJ 15:30Astra 1 — 0 Moraviakl. okręg.
|
Moravia 3 — 0 Polonia BiałogonŚLJM
|
22 MAJ 15:00Krasocin/Buc. 0 — 3 Moravia IIklasa A
|
22 MAJ 17:00Moravia 0 — 1 Nidziankakl. okręg.
|
28 MAJ 10:00KKP Korona 14 — 2 MoraviaŚLJM
|
29 MAJ 10:30LZS Samborzec 3 — 5 Moraviakl. okręg.
|
29 MAJ 15:00Moravia II 3 — 4 LKS Bolminklasa A
|
4 CZE 11:00Granat 5 — 1 MoraviaŚLJM
|
4 CZE 11:00Moravia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
|
5 CZE 15:00Samson 3 — 1 Moravia IIklasa A
|
12 CZE 15:00Moravia II 2 — 3 Gródklasa A
|
12 CZE 17:00Koprzywianka 2 — 1 Moraviakl. okręg.
|
19 CZE 15:00Polanie 5 — 0 Moravia IIklasa A
|
19 CZE 17:00Moravia 4 — 0 Zryw Ł.kl. okręg.
|
23 CZE 15:00Moravia II 4 — 2 Łysica IIklasa A
|