Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 39

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 60,164
· Najnowszy użytkownik: msszkoleniaze245
Statystyki
statystyka
 Strażak Bidziny
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Strażak Bidziny
Adres koresp.: Bidziny 1
27-532 Wojciechowice
Historia pierwszego zespołu
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/11
klasa B
POZ: 10/11
5 – 0 – 15
2011/12
klasa B
POZ: 11/14
4 – 3 – 15
2012/13
klasa B
POZ: 5/11
10 – 2 – 8
2013/14
klasa B
POZ: 8/11
5 – 3 – 12
2014/15
klasa B
POZ: 10/12
5 – 4 – 13
2015/16
klasa B
POZ: 9/13
7 – 5 – 12
2016/17
klasa B
POZ: 1/14
17 – 2 – 5
2017/18
klasa A
POZ: 5/12
10 – 3 – 9
  Seniorzy
Terminarz:
Sb20 KWI12:00
 
  2 — 1  GKS Górnoklasa A
Nd28 KWI15:00
 
  0 — 2  Zryw Zbigniewiceklasa A
NdMAJ15:00
 
  1 — 1  Piast Osiekklasa A
Nd12 MAJ15:00
 
  1 — 5  Zorza Tempo Pacanówklasa A
Nd19 MAJ15:00
 
  0 — 1  UKS Baćkowiceklasa A
Nd26 MAJ16:00
 
  2 — 2  Ester Wojciechowiceklasa A
NdCZE15:00
 
  1 — 0  Agricola Łoniówklasa A
SbCZE16:45
 
  0 — 8  Baszta Rytwianyklasa A
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
Terminarz:
Śr19 WRZ16:00
 
  0 — 3  Agricola Łoniówkl. okręg.
Sb29 WRZ11:00
 
  1 — 1  Agricola Łoniówkl. okręg.
SbPAŹ15:00
 
  5 — 3  Arka Koprzywnicakl. okręg.
WtPAŹ15:30
 
  0 — 3  Alit Ożarówkl. okręg.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
Terminarz:
Nd21 PAŹ12:00
 
  1 — 5  Marol Jacentówkl. okręg.
Śr24 PAŹ17:00
 
  0 — 3  Świt Ćmielówkl. okręg.
Pt26 PAŹ15:00
 
  0 — 9  Alit Ożarówkl. okręg.
SbLIS10:00
 
  2 — 1  KS Tarłówkl. okręg.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2020 (wiosna)
bramkarze
O. Lipka (18)
pozostali
J. Bińczak (31)T. Bińczak (33)
M. Burakowski (32)J. Cieszkowski (18)
K. Dawiec (19)P. Domurat (43)
B. Duda (17)D. Jędrzejewski (37)
P. Kubacki (26)B. Marchewka (17)
M. Markiewicz (19)B. Maruniak (18)
S. Mazur (17)P. Misiński (21)
J. Piątek (19)D. Przysucha (25)
K. Przysucha (17)P. Przysucha (26)
G. Sitarski (19)P. Stępień (17)
J. Tonder (17)D. Witkowski (27)
K. Witkowski (18)D. Zając (26)
T. Zygmunt (31)