Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KALP
Terminarz i tabela


Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2013/2014
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Puchar Polski

Junior starszy:
 CLJ
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
MAKRO, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3;
 gr.: A (finał), B, C.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.


2012/2013
Puchar Polski
Ekstraklasa (MESA)
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, grupa I
Klasa A, grupa II
Klasa B, grupa I
Klasa B, grupa II
Klasa B, grupa III
Klasa B, grupa IV
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
 MAKRO
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
 MAKRO
, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2.
Orlik starszy:
 gr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,574
· Najnowszy użytkownik: Albert30
Ostatnio Widziani
· ghs03:11:37
· plomienwolka...03:49:53
· marekon06:21:22
· adik6606:28:21
· kamil112107:40:18
· Angel08:39:42
· Ryba13:13:44
· mistrzunio10 2 dni
· bros186 3 dni
· BziQ76 4 dni
Statystyki
statystyka
 Powiśle Zawichost
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Klub Sportowy Powiśle w Zawichoście
Adres koresp.: Nadwiślańska 1
27-630 Zawichost
Historia pierwszego zespołu
2003/042004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
  Seniorzy
Terminarz:
Nd23 MAR
 
  3 — 1  KS Tarłówsparing
NdKWI15:00
 
  2 — 1  Marol Jacentówklasa B
Nd13 KWI11:00
 
  1 — 1  GKS Obrazówklasa B
Wt15 KWI
 
  5 — 3  Sparta Dwikozysparing
Sb19 KWI13:00
 
   —   Ester Wojciechowiceklasa B
Nd27 KWI11:00
 
   —   KS Tarłówklasa B
CzMAJ15:00
 
   —   UKS Baćkowiceklasa B
NdMAJ11:00
 
   —   Arka Pawłówklasa B
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużyna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra 2013 (jesień)
bramkarze
B. Barszcz (20)K. Pławiak (16)
obrońcy/pomocnicy
P. Jabłoński (24)G. Maziarz (17)
B. Niedobit (16)J. Pietrusiński (16)
pomocnicy
M. Maziarz (23)P. Maziarz (20)
pomocnicy/napastnicy
J. Dutkiewicz (17)K. Goliński (18)
Ł. Skorek (17)K. Taraszkiewicz (17)
M. Taraszkiewicz (16)
pozostali
M. Chmielewski (23)K. Cichoń (24)
J. Kaptur (20)Ł. Kędziora (27)
K. Krawczyński (29)K. Krzemiński (20)
R. Leptuch (30)P. Oskroba (30)
H. Przewłocki (25)S. Sobczyk (24)
A. Szymański (20)M. Tomaszewski (19)
P. Wiśniewski (37)