Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KALP
Terminarz i tabela

Nowińska LF
Terminarz i tabela

Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2014/2015
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A

Junior starszy:
 CLJ
.

2013/2014
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga [B]
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I [B]
Klasa A, gr. II [B]
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Puchar Polski

Junior starszy:
 CLJ
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
MAKRO, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3;
 gr.: A (finał), B, C.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,574
· Najnowszy użytkownik: Albert30
Ostatnio Widziani
· adik6600:18:58
· przemek63100:47:36
· kamil112101:17:35
· bbb01:25:42
· zooni2201:39:12
· ghs02:47:08
· Ryba05:45:20
· Angel17:15:01
· Liban22:25:18
· marekon22:44:23
Statystyki
statystyka
 Powiśle Zawichost
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Klub Sportowy Powiśle w Zawichoście
Adres koresp.: Nadwiślańska 1
27-630 Zawichost
Historia pierwszego zespołu
2004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 3/11
11 – 4 – 5
  Seniorzy
Terminarz:
Sb19 KWI13:00
 
  1 — 1  Ester Wojciechowiceklasa B
Nd27 KWI11:00
 
  2 — 3  KS Tarłówklasa B
CzMAJ15:00
 
  1 — 0  UKS Baćkowiceklasa B
NdMAJ11:00
 
  1 — 1  Arka Pawłówklasa B
Nd11 MAJ11:00
 
  0 — 1  Huragan Wilczyceklasa B
Śr28 MAJ17:00
 
  3 — 2  Strażak Bidzinyklasa B
NdCZE11:00
 
  1 — 0  Alit II Ożarówklasa B
NdCZE11:00
 
  2 — 1  Sokół Jachimowiceklasa B
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużyna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra 2013 (jesień)
bramkarze
B. Barszcz (20)K. Pławiak (17)
obrońcy/pomocnicy
P. Jabłoński (25)G. Maziarz (18)
B. Niedobit (16)J. Pietrusiński (17)
pomocnicy
M. Maziarz (23)P. Maziarz (20)
pomocnicy/napastnicy
J. Dutkiewicz (17)K. Goliński (18)
Ł. Skorek (17)K. Taraszkiewicz (18)
M. Taraszkiewicz (16)
pozostali
M. Chmielewski (23)K. Cichoń (24)
J. Kaptur (20)Ł. Kędziora (28)
K. Krawczyński (30)K. Krzemiński (20)
R. Leptuch (31)P. Oskroba (30)
H. Przewłocki (25)S. Sobczyk (24)
A. Szymański (20)M. Tomaszewski (20)
P. Wiśniewski (37)