Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Stal Stalowa Wola
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
2001/02
III liga
POZ: 1/18
20 – 10 – 4
2002/03
II liga
POZ: 14/18
9 – 11 – 14
2003/04
III liga
POZ: 9/16
9 – 8 – 10
2004/05
III liga
POZ: 13/16
7 – 10 – 13
2005/06
III liga
POZ: 2/16
18 – 8 – 4
2006/07
2 liga
POZ: 15/18
8 – 13 – 13
2007/08
2 liga
POZ: 11/18
11 – 7 – 16
2008/09
1 liga
POZ: 12/18
11 – 10 – 13
2009/10
1 liga
POZ: 17/18
5 – 10 – 19
2010/11
II liga
POZ: 7/18
13 – 11 – 10
2011/12
II liga
POZ: 7/17
11 – 6 – 13
2012/13
II liga
POZ: 10/18
12 – 9 – 13
2013/14
II liga
POZ: 5/18
14 – 10 – 10
2014/15
II liga
POZ: 7/18
15 – 9 – 10
2015/16
II liga
POZ: 15/18
9 – 10 – 15
2016/17
II liga
POZ: 10/19
10 – 12 – 12
2017/18
II liga
POZ: 11/18
11 – 11 – 12
2018/19
II liga
POZ: 7/18
15 – 6 – 13
2019/20
II liga
POZ: 15/18
13 – 7 – 14
2020/21
3 liga
POZ: 4/21
22 – 7 – 11
2021/22
3 liga
POZ: 7/18
15 – 6 – 13
  Seniorzy
Terminarz:
Sb19 LIS13:30
 
  3 — 1  Lublinianka Lublin3 liga
SbMAR14:00
 
  1 — 0  Cracovia II Kraków3 liga
Nd12 MAR14:00
 
  1 — 1  KS Wiązownica3 liga
Sb18 MAR15:00
 
  2 — 2  Unia Tarnów3 liga
Sb25 MAR15:30
 
   —   Chełmianka Chełm3 liga
SbKWI16:00
 
   —   Wieczysta Kraków3 liga
SbKWI15:30
 
   —   Wisłoka Dębica3 liga
Sb15 KWI16:00
 
   —   Korona II Kielce3 liga
  Seniorzy Stal II Stalowa Wola
Terminarz:
Nd11 CZE
 
  0 — 1  Orzeł Rudnikkl. okręg.
Nd18 CZE
 
  1 — 2  Czarni Lipakl. okręg.
Nd25 CZE
 
  7 — 1  OKS Opatówkl. okręg.
Sb11 LUT11:00
 
  1 — 6  Wisła Sandomierzsparing
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Juniorki
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Juniorki
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2022 (jesie?)
pomocnicy
P. Marut (20)
napastnicy
K. Iwao (25)
pozostali
W. Chorolśkyj (28)S. Duda (33)
A. FilipczukS. Grabarz (19)
B. Grasza (22)M. Hudzik (22)
M. Kitliński (28). Konefał (22)
J. KowalskiP. Kucharczyk (25)
J. Lebioda (20)K. Myszogląd (20)
B. Olszewski (27)B. Pikuła
B. PioterczakM. Smyłek (28)
. SoszyńskiP. Stelmach (26)
W. Stępniowski (21)F. Szifer (22)
M. Szuszkiewicz (31)T. Wietecha (45)
M. Wojtak (19)A. Ziarko (19)