Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Raków Częstochowa
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
2001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/08
2008/092009/102010/112011/122012/13
II liga
POZ: 12/18
12 – 7 – 15
2013/14
II liga
POZ: 10/18
13 – 9 – 12
2014/15
II liga
POZ: 4/18
17 – 6 – 11
2015/16
II liga
POZ: 5/18
15 – 8 – 11
2016/17
II liga
POZ: 1/19
20 – 11 – 3
2017/18
I liga
POZ: 7/18
14 – 9 – 11
2018/19
I liga
POZ: 1/18
20 – 10 – 4
2019/20
Ekstraklasa
POZ: 10/16
16 – 5 – 16
2020/21
Ekstraklasa
POZ: 2/16
17 – 8 – 5
2021/22
Ekstraklasa
POZ: 2/18
20 – 9 – 4
  Seniorzy
Terminarz:
ŚrLIS17:30
 
  1 — 0  Pogoń SzczecinPuchar Polski
Sb12 LIS20:00
 
  2 — 1  Zagłębie LubinEkstraklasa
Sb28 STY15:00
 
  1 — 1  Warta PoznańEkstraklasa
SbLUT15:00
 
  1 — 0  Piast GliwiceEkstraklasa
Pt10 LUT18:00
 
   —   Stal MielecEkstraklasa
Sb18 LUT17:30
 
   —   Górnik ZabrzeEkstraklasa
Pt24 LUT18:00
 
   —   Jagiellonia BiałystokEkstraklasa
NdMAR
 
   —   Pogoń SzczecinEkstraklasa
  Seniorzy Raków II Częstochowa
Terminarz:
Sb12 LIS12:00
 
  3 — 0  Chrobry II Głogów3 liga
Sb19 LIS12:00
 
  2 — 0  Górnik II Zabrze3 liga
Sb25 LUT
 
   —   Korona II Kielcesparing
SbMAR
 
   —   MKS Kluczbork3 liga
  Junior starszy
Terminarz:
Sb26 LIS13:30
 
  3 — 0  Górnik ZabrzeCLJ
SbGRU12:00
 
  5 — 1  Korona Kielce SACLJ
Sb11 MAR
 
   —   Śląsk WrocławCLJ
Sb18 MAR
 
   —   Arka GdyniaCLJ
  Junior młodszy
Terminarz:
Sb26 LIS10:45
 
  3 — 1  Górnik ZabrzeCLJ
SbGRU13:00
 
  2 — 2  Śląsk WrocławCLJ
SbMAR
 
   —   Arka GdyniaCLJ
Sb11 MAR
 
   —   Lech PoznańCLJ
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Sb29 PAŹ14:00
 
  3 — 0  Zagłębie LubinCLJ
NdLIS12:00
 
  2 — 2  Chrobry GłogówCLJ
Sb12 LIS11:30
 
  5 — 0  Górnik ZabrzeCLJ
Nd20 LIS12:00
 
  4 — 0  Odra OpoleCLJ
      Seniorki
Terminarz:
PnLIS
 
10 — 0  Naprzód Jędrzejówsparing
Kadra seniorzy 2022 (jesie?)
napastnicy
I. López Álvarez (28)
Kadra junior starszy 2022 (jesie?)
pozostali
. AndrychowiczM. Babić
J. Cierpiał (18)O. Długosz (17)
F. Gacek (18)W. Gębka (17)
E. GibałaM. Głowiński
D. Górecki (18)M. Jezierski (18)
. Józefczyk (18). Kabaj (16)
N. Kitowski (17)D. Kucharczyk (19)
B. Laskowski (18)J. Łukasiewicz (17)
. Makarski (18)P. Malamis (17)
H. Muszyński (18)J. Napieraj
M. Niedziałkowski (18)D. Noweta (18)
T. Okulicki (18)M. Pałuczak (18)
J. Rajczykowski (18)M. Rogula (17)
J. Rozwadowski (18)O. Siuda (18)
T. Trzepizur (18)J. Wireński (19)
P. WoźnyA. Żółtak