Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,670
· Najnowszy użytkownik: locks835gl
Statystyki
statystyka
 Cukrownik Włostów
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Ludowy Zespół Sportowy Cukrownik Włostów
Data założenia: 1913
Adres koresp.: ul. Chmielna 45
27-545 Włostów
Telefon: (15) 869 12 10
Faks: (15) 832 36 64
Historia pierwszego zespołu
1998/99
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 7 – 11
1999/00
kl. okręg.
POZ: 10/16
11 – 1 – 16
2000/01
4 liga
POZ: 18/18
1 – 5 – 28
2001/02
kl. okręg.
POZ: 10/15
10 – 5 – 13
2002/03
kl. okręg.
POZ: 16/16
4 – 5 – 21
2003/04
klasa A
POZ: 4/14
15 – 3 – 8
2004/05
klasa A
POZ: 7/14
13 – 3 – 10
2005/06
klasa A
POZ: 12/12
3 – 3 – 16
2006/07
klasa A
POZ: 10/12
2 – 7 – 13
2007/08
klasa A
POZ: 11/11
2 – 5 – 13
2008/092009/10
klasa B
POZ: 8/13
10 – 3 – 11
2010/11
klasa B
POZ: 8/11
7 – 2 – 11
2011/12
klasa B
POZ: 13/14
0 – 0 – 0
2012/132013/142014/15
klasa B
POZ: 9/12
8 – 1 – 13
2015/16
klasa B
POZ: 6/13
12 – 3 – 9
2016/17
klasa B
POZ: 12/14
5 – 4 – 15
2017/18
klasa B
POZ: 4/12
13 – 5 – 4
2018/19
klasa B
POZ: 9/12
6 – 6 – 10
  Seniorzy
Terminarz:
Nd17 MAJ11:00
 
   —   Marol Jacentówklasa B
Nd24 MAJ11:00
 
   —   GKS Świniaryklasa B
 
   —   GKS Świniaryklasa B
Nd31 MAJ11:00
 
   —   GTS Rakówklasa B
NdCZE11:00
 
   —   Stal II Kunówklasa B
Nd21 CZE16:00
 
  3 — 4  UKS Baćkowicesparing
Nd28 CZE16:00
 
  1 — 3  LZS Samborzecsparing
NdLIP11:00
 
  5 — 3  Huragan Wilczycesparing
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.