Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,850
· Najnowszy użytkownik: Misti64722
 MKS Polonia Warszawa
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Data założenia: 2005-12-22
Historia pierwszego zespołu
2002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/09
2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/16
2016/172017/182018/192019/202020/212021/222022/23
      Seniorzy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior starszy
Terminarz:
Sb13 KWI15:00
 
  1 — 3  Zagłębie LubinCLJ
Sb20 KWI14:00
 
  2 — 2  Korona Kielce SACLJ
Sb27 KWI12:00
 
  1 — 2  Jagiellonia BiałystokCLJ
CzMAJ11:00
 
  2 — 2  Legia WarszawaCLJ
Sb11 MAJ12:00
 
  3 — 1  Pogoń SzczecinCLJ
Nd19 MAJ14:00
 
  1 — 2  Górnik ZabrzeCLJ
Sb25 MAJ15:00
 
  3 — 2  Widzew ŁódźCLJ
Cz30 MAJ14:00
 
  2 — 4  Sandecja Nowy SączCLJ
  Junior młodszy
Terminarz:
CzMAJ12:00
 
  4 — 0  Sandecja Nowy SączCLJ
Sb11 MAJ15:00
 
  4 — 0  Escola Varsovia WarszawaCLJ
Sb18 MAJ16:00
 
  1 — 3  Legia WarszawaCLJ
Nd26 MAJ13:00
 
  3 — 1  AKS SMS ŁódźCLJ
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Nd12 MAJ17:00
 
  3 — 0  Łódzka AF ŁódźCLJ
Sb18 MAJ10:00
 
  4 — 1  Escola Varsovia WarszawaCLJ
Pt24 MAJ18:00
 
  2 — 2  Legia WarszawaCLJ
Wt28 MAJ19:00
 
  4 — 1  Varsovia WarszawaCLJ
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra junior starszy 2025 (wiosna)
pozostali
M. Adamczyk (18)W. Ambroziak (19)
S. Baranowski (17)O. Drobniewski (19)
B. Falbierski (18)P. Flisek (18)
A. GawareckiP. Jarnicki (19)
M. JaworskiM. Kircun
K. Kodym (19)K. Kołakowski (16)
P. KosmalskiM. Kotko (18)
R. Kudzin (18)P. Kuśmider (18)
K. Kwiatkowski (18)D. Łącki (19)
I. Melchior (17)A. Melnychuk
A. Nerek (18)W. Nowak (19)
R. Ntiege (19)P. Pakieła (17)
M. Paradowski (19)M. Pękała (19)
F. RydelekK. Sankiewicz (18)
I. SawickiB. Stańdo
D. Szambor (18)B. Tłaczała
B. Wójcik (17)M. Zarzecki (17)
Kadra junior młodszy 2025 (wiosna)
S. Baranowski (17)B. Bąkiewicz (17)
K. Borowski (17)F. Ciara (17)
A. Fodymski (16)A. Gawarecki
N. Gimel (17)S. Graczyk (17)
M. Grudziecki (17)O. Khan (17)
K. Kołakowski (16)A. Langiewicz (17)
B. MąkosaW. Nadstawny
K. Nowak (16)M. Pająk
P. Pakieła (17)K. Pasik
P. Piekutowski (17)D. Radomski (17)
S. Słowik (16)M. Szurgut
B. Świerczewski (17)B. Tłaczała
A. Wasiak-Libiszowski (17)B. Więcławiak (17)
A. WilińskiA. Witkowski (17)
M. Zarzecki (17)