Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Zagłębie Lubin
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
1999/002000/01
I liga
POZ: 5/16
14 – 4 – 12
2001/022002/03
I liga
POZ: 12/16
8 – 8 – 14
2003/04
II liga
POZ: 3/18
18 – 7 – 5
2004/05
Ekstraklasa
POZ: 12/14
6 – 10 – 10
2005/06
Ekstraklasa
POZ: 3/16
14 – 7 – 9
2006/07
Ekstraklasa
POZ: 1/16
18 – 8 – 4
2007/08
Ekstraklasa
POZ: 5/16
15 – 7 – 8
2008/09
1 liga
POZ: 2/18
21 – 6 – 7
2009/10
Ekstraklasa
POZ: 10/16
8 – 11 – 11
2010/11
Ekstraklasa
POZ: 11/16
10 – 9 – 11
2011/12
Ekstraklasa
POZ: 11/16
10 – 7 – 13
2012/13
Ekstraklasa
POZ: 9/16
11 – 7 – 12
2013/14
Ekstraklasa
POZ: 15/16
9 – 9 – 19
2014/15
I liga
POZ: 1/18
23 – 8 – 3
2015/16
Ekstraklasa
POZ: 4/16
16 – 9 – 12
2016/17
Ekstraklasa
POZ: 5/16
14 – 11 – 9
2017/18
Ekstraklasa
POZ: 8/16
10 – 13 – 7
2018/19
Ekstraklasa
POZ: 5/16
14 – 5 – 11
2019/20
Ekstraklasa
POZ: 11/16
9 – 6 – 11
  Seniorzy
Terminarz:
Nd14 MAR15:00
 
  0 — 2  Górnik ZabrzeEkstraklasa
Nd21 MAR17:30
 
  0 — 4  Legia WarszawaEkstraklasa
PnKWI20:00
 
  1 — 3  Lechia GdańskEkstraklasa
Nd11 KWI15:00
 
  2 — 1  Podbeskidzie Bielsko-BiałaEkstraklasa
Nd18 KWI12:30
 
   —   Stal MielecEkstraklasa
Śr21 KWI18:00
 
   —   Wisła KrakówEkstraklasa
Sb24 KWI17:30
 
   —   Piast GliwiceEkstraklasa
Pt30 KWI20:30
 
   —   Śląsk WrocławEkstraklasa
      Seniorzy Zagłębie II Lubin
Terminarz:
ŚrSIE17:00
 
  0 — 3  Skalnik GraczePuchar Polski
Sb19 LIP19:00
 
  1 — 3  Chrobry GłogówPuchar Polski
Wt24 WRZ16:00
 
  2 — 2  
k. 1–3
Miedź LegnicaPuchar Polski
Sb15 SIE16:00
 
  0 — 1  Unia JanikowoPuchar Polski
  Junior starszy
Terminarz:
CzKWI12:00
 
   —   Arka GdyniaCLJ
Śr14 KWI
 
   —   Lech PoznańCLJ
Pn19 KWI11:00
 
   —   Korona Kielce SACLJ
Nd25 KWI12:00
 
   —   Górnik ZabrzeCLJ
  Junior młodszy
Terminarz:
Śr14 KWI
 
   —   Rozwój KatowiceCLJ
Sb17 KWI12:00
 
   —   Śląsk WrocławCLJ
Sb24 KWI12:00
 
   —   Ruch ChorzówCLJ
NdMAJ15:00
 
   —   Lechia Zielona GóraCLJ
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Śr14 KWI
 
   —   GKS KatowiceCLJ
Sb17 KWI12:30
 
   —   TS Przylep Zielona GóraCLJ
Sb24 KWI12:00
 
   —   Miedź LegnicaCLJ
SbMAJ12:00
 
   —   Śląsk WrocławCLJ
      Array
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
Kadra junior starszy 2022 (wiosna)
pozostali
J. Bielak (15)M. Chmarek (17)
H. Czerwiński (18)D. Dudziński (19)
R. Dzidek (17)K. Fura (16)
K. Gadomski (17)M. Górski (19)
D. Hanc (18)S. Karasiński (17)
M. Kizyma (18)B. Kłudka (18)
F. Kocaba (16)J. Kolan (16)
O. Kozdroń (16)P. Kruszelnicki (18)
P. Kusztal (18)J. Łoboda (16)
K. Masiak (16)B. Matuła (18)
M. Nagrodzki (18)M. Nowak (16)
S. Panasiuk (15)T. Pieńko (17)
K. Pochyra (18)M. Posmyk (19)
D. Radziński (16)J. Rogalski (19)
J. Siga (19)O. Sławiński (16)
K. Sobczak (18)K. Sochań (17)
A. Steffen (17)O. Sygieniewicz (16)
W. Szafranek (17)S. Weirauch (17)
K. Zając (18)