Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Stowarzyszenie Klub Piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Adres koresp.: ul. Świętokrzyska 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
kszo1929@kszo1929ostrowiec.pl
Telefon: (41) 248 01 22
Historia pierwszego zespołu
2001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/08
2008/09
klasa B
POZ: 1/7
10 – 0 – 2
2009/10
klasa A
POZ: 2/14
17 – 5 – 4
2010/11
kl. okręg.
POZ: 4/16
15 – 6 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 1/16
24 – 5 – 1
2012/13
4 liga
POZ: 1/16
21 – 5 – 4
2013/14
3 liga
POZ: 11/18
11 – 10 – 13
2014/15
3 liga
POZ: 5/18
17 – 7 – 10
2015/16
3 liga
POZ: 2/18
20 – 5 – 7
2016/17
3 liga
POZ: 4/18
18 – 7 – 7
2017/18
3 liga
POZ: 3/18
18 – 10 – 6
2018/19
3 liga
POZ: 6/18
14 – 9 – 11
2019/20
3 liga
POZ: 13/18
6 – 6 – 7
2020/21
3 liga
POZ: 9/21
19 – 4 – 17
2021/22
3 liga
POZ: 8/18
14 – 9 – 11
  Seniorzy
Terminarz:
Śr17 MAJ17:00
 
  6 — 0  Klimontowianka KlimontówPuchar okr.
Sb20 MAJ16:00
 
  2 — 1  Stal Stalowa Wola3 liga
Śr24 MAJ17:00
 
  1 — 0  Lublinianka Lublin3 liga
Sb27 MAJ17:00
 
  4 — 0  Cracovia II Kraków3 liga
NdCZE17:30
 
   —   KS Wiązownica3 liga
PtCZE18:00
 
   —   Unia Tarnów3 liga
Śr14 CZE18:00
 
   —   Star StarachowicePuchar okr.
Sb17 CZE17:00
 
   —   Chełmianka Chełm3 liga
  Seniorzy KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior starszy
Terminarz:
Pn15 MAJ14:30
 
  1 — 2  Stal Rzeszówmakro
Nd21 MAJ12:00
 
  2 — 6  Sandecja Nowy Sączmakro
Nd28 MAJ12:00
 
  2 — 8  Karpaty Krosnomakro
NdCZE12:00
 
   —   Hutnik Nowa Huta Krakówmakro
  Junior młodszy
Terminarz:
Pt26 MAJ17:00
 
  3 — 2  Góral GórnoŚLJM
 
  3 — 0  Spartakus DaleszyceŚLJM
NdCZE11:00
 
   —   Nidzica DobiesławiceŚLJM
Sb17 CZE
 
   —   Baszta RytwianyŚLJM
  Junior młodszy KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Trampkarz młodszy
Terminarz:
Pt19 MAJ17:30
 
  1 — 3  KKP Korona KielceŚLTM1
Sb27 MAJ12:00
 
  0 — 4  Korona KielceŚLTM1
SbCZE14:00
 
   —   KKP Korona II KielceŚLTM1
ŚrCZE18:00
 
   —   Star StarachowiceŚLTM1
  Trampkarz młodszy KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Terminarz:
Sb20 MAJ13:00
 
  2 — 4  UKS BaćkowiceŚLTM2
Sb27 MAJ11:00
 
  0 — 1  AKS 1947 Busko-ZdrójŚLTM2
Śr31 MAJ18:00
 
   —   Star II StarachowiceŚLTM2
SbCZE11:00
 
  3 — 0  Skała TumlinŚLTM2
  Młodzik starszy
Terminarz:
Sb20 MAJ10:00
 
  3 — 6  Korona KielceŚLMS1
Nd28 MAJ12:00
 
  2 — 2  KKP Korona III KielceŚLMS1
SbCZE
 
   —   KKP Korona II KielceŚLMS1
Sb10 CZE10:00
 
   —   Baszta RytwianyŚLMS1
  Młodzik starszy KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Terminarz:
Sb20 MAJ10:00
 
  0 — 1  GKS NowinyŚLMS2
Sb27 MAJ10:00
 
  0 — 1  DAP KielceŚLMS2
PtCZE18:00
 
   —   Football Academy PińczówŚLMS2
WtCZE18:30
 
   —   AP SKS Star StarachowiceŚLMS2
  Młodzik starszy KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.
Terminarz:
Sb13 MAJ11:00
 
  1 — 2  Alit Ożarówkl. okręg.
Sb27 MAJ10:00
 
10 — 1  GKS Rudkikl. okręg.
SbCZE11:00
 
   —   Stal Kunówkl. okręg.
Sb10 CZE
 
   —   Świt Ćmielówkl. okręg.
      Młodzik młodszy
Terminarz:
Sb20 MAJ10:00
 
10 — 0  Football Academy JędrzejówŚLMM2
Sb27 MAJ10:00
 
  4 — 0  Moravia MorawicaŚLMM2
SbCZE10:00
 
   —   DAP KielceŚLMM2
WtCZE16:00
 
   —   KKP Korona II KielceŚLMM2
  Młodzik młodszy KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Terminarz:
Pt19 MAJ18:00
 
  5 — 3  Baszta II Rytwianykl. okręg.
Wt23 MAJ17:00
 
  0 — 6  UKS Baćkowicekl. okręg.
PtCZE17:00
 
   —   Piast Osiekkl. okręg.
CzCZE19:15
 
   —   Wisła Junior II Sandomierzkl. okręg.
  Młodzik młodszy KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Seniorki
Terminarz:
Sb20 MAJ12:00
 
  5 — 0  Iskra BrzezinkaIII liga k.
Sb27 MAJ13:00
 
  2 — 1  Naprzód SobolówIII liga k.
SbCZE12:00
 
   —   Football Success Academy KrakówIII liga k.
Nd11 CZE17:00
 
   —   MOSiR LubartówIII liga k.
  Juniorki
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Fotogalerie
Kadra seniorzy 2024 (wiosna)
bramkarze
J. Burek (20)
obrońcy
M. Jarzynka (24)
pomocnicy
J. Mażysz (28)
pozostali
K. Bełczowski (26)D. Brągiel (29)
J. Burek (20)F. Burzyński (26)
J. Cukrowski (20)K. Czernij (30)
P. Domagała (20)A. Dumaniuk (26)
A. Dziubiński (30)F. Janaszek (19)
B. Kafel (19)M. Kosik (19)
K. Lenard (17)F. Lipka (18)
O. Majdanewycz (31). Mazurek (31)
D. Mężyk (26)M. Nawrot (32)
J. Pawlik (20)T. Persona (35)
P. Potocki (16)M. Stachurski (19)
R. Sylwestrzak (30)I. Tymoszenko (24)
P. Zdyb (18)W. Zięba (16)
B. Zimnicki (17)B. Ziółko (20)
K. Żebrowski (18)
Kadra junior starszy 2024 (wiosna)
K. Firmanty (18)
K. Gilewski (17)J. Gulba (16)
J. Kiełbasa (18)M. Kosik (19)
I. Krzepkowski (16)K. Lenard (17)
A. Lipicki (19)F. Lipka (18)
K. Pająk (18)W. Post (16)
P. Potocki (16)A. Sadłos (17)
O. Siwiec (17)S. Skorupa (16)
M. Stachurski (19)J. Szczęsny (16)
W. Śmieszek (17)J. Wierzbicki
D. Witczak (18)P. Zdyb (18)
W. Zięba (16)B. Zimnicki (17)
K. Żebrowski (18)
Kadra junior młodszy 2024 (wiosna)
A. Barański (13)
P. Czekaj (15)G. Dobrin (15)
A. Elmaadalawi (15)F. Kaczorowski (15)
O. Krawczyk (14)F. Krzemiński (16)
A. Machula (14)K. Marzec (15)
K. Mazur (14)A. Niezgoda (16)
K. Osuch (15)K. Paluch (15)
I. Rogowski (16)D. Romański (16)
D. Sendrowicz (15)M. Słowiński (13)
O. Sochacki (14)K. Stefański (14)
K. Tokarski (14)B. Tomala (14)
O. WawszczykF. Wtorek (14)
Kadra trampkarz młodszy 2024 (wiosna)
M. Banasik (14)A. Barański (13)
J. BatugowskiM. Bednarski (14)
P. Czajkowski (14)M. Dukielski (13)
M. Jagieła (13)M. Kamiński (13)
K. Kwaśniak (13)G. Lach (13)
A. Pater (14)J. Rożek (14)
J. Sejdziński (13)M. Słowiński (13)
M. Wesołowski (13)H. Wisowski (13)
S. Wiśniewski (14)B. Woźniak (14)
A. Zdybski (12)
Kadra KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. trampkarz młodszy 2024 (wiosna)
M. Banasik (14)
J. BatugowskiW. Bernard
F. Czubak (14)M. Dukielski (13)
J. Góra (13)M. Jagieła (13)
M. Kamiński (13)D. Król (13)
G. Lach (13)F. Maj (14)
M. Osojca (13)J. Pronobis (13)
J. Rożek (14)K. Tobisz (14)
F. Turek (13)H. Wisowski (13)
T. Wojtas (14)A. Zdybski (12)
J. Zima (13)K. Żelazowski (13)
Kadra młodzik starszy 2024 (wiosna)
K. BuszkiewiczF. Gębusia (13)
F. Grajcar (12)S. Grys (13)
A. Grzesik (12)M. Jakubowski (13)
F. Kamiński (13)E. Kaniowski
K. Konat (13)A. Osojca (11)
M. Osojca (13)F. Pietrzykowski (13)
A. SieradzkiM. Starachowski
W. Wiatrowski (12)G. Wrona (12)
A. Zdybski (12)M. Zieliński (12)
F. Zięba (12)
Kadra KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. młodzik starszy 2024 (wiosna)
K. Buszkiewicz
F. Gębusia (13)F. Grajcar (12)
S. Grys (13)A. Kaczmarski
F. Kamiński (13)E. Kaniowski
O. KrzciukA. Małaczek (13)
A. Osojca (11)F. Skwarliński (11)
G. Wrona (12)S. Zdyb
M. Zieliński (12)F. Zięba (12)
Kadra KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św. młodzik starszy 2024 (wiosna)
M. BogdańskiS. Burda
K. BuszkiewiczK. Chodorek (12)
K. DrzazgaF. Fortuna (13)
K. GodzinaF. Grajcar (12)
A. Gruszka (12)I. Kaczmarski
A. KrawczykA. Małaczek (13)
I. OrzechowskiD. Snop
A. StrzelczykB. Swat
B. Szczepański (13)S. Tomaszewski
E. WesołowskiS. Zdyb
Kadra młodzik młodszy 2024 (wiosna)
M. BudzeńJ. Cudo (12)
W. CzeremchaK. Dwojak
A. Gruszka (12)D. Kłos
M. KubikJ. Lipiński
A. ŁatkowskiK. Mierzejewski
K. MroczekM. Nowak (12)
O. ReszkaF. Skwarliński (11)
D. SnopA. Witkowski
P. Woźniak
Kadra KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. młodzik młodszy 2024 (wiosna)
M. Budzeń
J. Cudo (12)W. Czeremcha
M. DziewięckiJ. Kaczmarczyk
P. KaźmierakD. Kłos
W. KocznurK. Kowalski
A. ŁatkowskiW. Mazur
K. MroczekI. Nowak
M. Nowak (12)F. Religa
O. ReszkaD. Snop
S. StankiewiczF. Świstak
K. Świstak (12)P. Tutak
I. WęgorkiewiczA. Witkowski
P. WoźniakP. Wykrota
M. Żabicki
Kadra seniorki 2024 (wiosna)
N. Andrachiewicz (18)
A. Bień (17)S. Ćwik (16)
A. Dębowska (31)J. Dziekańska (19)
W. Jurecka (21)M. Kowalska (17)
W. Krawczyk (15)W. Latała (20)
W. Naglarska (21)A. Olszewska (19)
S. PapierzM. Rutkowska (26)
P. Szymańska (17)P. Tymowska (21)
M. Zakrzewska (26)Z. Zawadzka (18)
M. Zawolik (16)W. Zienkowska (18)