Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ¦LJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 33

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 28,301
· Najnowszy użytkownik: Giggeraq8s
Statystyki
statystyka
 Kielecka Liga Futsalu, 2017/18
Nadchodz�ce spotkania
Kielecka Liga Futsalu
MMW Szalunki   —   TrofexPON19:20
URB Plus   —   AZS UJKPON20:00
Instal-Luk   —   AZS P¦KPON20:40
Detan   —   P¦K Fabet KonstrukcjePON21:20
Tabela rozgrywek
Kielecka Liga Futsalu
1.   AZS UJK Kielce 2 6 10–  3 2
2.   URB Plus 2 6   4–  2 2
3.   Bang Futsal Team 3 6   9–  9 2 1
4.   Detan Kielce 2 4   7–  4 1 1
5.   Quickpack 3 4   8–10 1 1 1
6.   AZS Ekoplon Politechnika ¦w. 2 3   8–  3 1 1
7.   Instal-Luk 2 3   5–  1 1 1
8.   Trofex 2 0   4–  9 2
9.   P¦K Fabet Konstrukcje 2 0   3–  9 2
10.   MMW Szalunki Kielce 2 0   1–  9 2
 

Najlepsi strzelcy
5 bramekNorbert Wołczyk (AZS UJK)
4 bramkiBartosz Malinowski (Bang), Jakub Olearczyk (Detan)
3 bramkiKrzysztof Stańczyk (Quickpack)
2 bramkiGrzegorz Jaworski (Bang), Karol Lurzyński (URB Plus), Emil Lurzyński (URB Plus), Karol Nieszporek (AZS UJK), Artur Skowron (Trofex), Jakub Tekiel (AZS P¦K)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  6 — 0  QuickpackPtGRU 20:00 
P¦K Fabet Konstrukcje  1 — 6  AZS UJK KielcePtGRU 20:40 
Instal-Luk  0 — 1  URB Plus NdGRU 18:00 
Detan Kielce  4 — 1  MMW Szalunki KielceNdGRU 18:40 
Trofex  2 — 5  Bang Futsal TeamNdGRU 19:20 
Kolejka 2
Bang Futsal Team  3 — 2  P¦K Fabet KonstrukcjeNd10 GRU 18:00 
URB Plus   3 — 2  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Nd10 GRU 18:40 
AZS UJK Kielce  4 — 2  TrofexNd10 GRU 19:20 
Quickpack  3 — 3  Detan KielceNd10 GRU 20:00 
MMW Szalunki Kielce  0 — 5  Instal-LukNd10 GRU 20:40 
Kolejka 3
Bang Futsal Team  1 — 5  QuickpackPt15 GRU 20:30 
MMW Szalunki Kielce   —   TrofexPn18 GRU 19:20 
URB Plus    —   AZS UJK KielcePn18 GRU 20:00 
Instal-Luk   —   AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Pn18 GRU 20:40 
Detan Kielce   —   P¦K Fabet KonstrukcjePn18 GRU 21:20