Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Puchar Polski
Okręgowy PP
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 74
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
KKP Korona III Kielce (młodzik mł.) Historia
-
- KKP Korona, junior st.
- KKP Korona II, junior st.
- KKP Korona II, junior mł.
- KKP Korona III, junior mł.
- KKP Korona, junior mł.
- KKP Korona, junior mł.
- KKP Korona, trampkarz st.
- KKP Korona, trampkarz st.
- KKP Korona IV, trampkarz st.
- KKP Korona III, trampkarz st.
- KKP Korona II, trampkarz st.
- KKP Korona, trampkarz mł.
- KKP Korona, trampkarz mł.
- KKP Korona II, trampkarz mł.
- KKP Korona II, trampkarz mł.
- KKP Korona III, trampkarz mł.
- KKP Korona II, młodzik st.
- KKP Korona II, młodzik st.
- KKP Korona III, młodzik st.
- KKP Korona, młodzik st.
- KKP Korona, młodzik st.
- KKP Korona III, młodzik mł.
- KKP Korona V, młodzik mł.
- KKP Korona IV, młodzik mł.
- KKP Korona II, młodzik mł.
- KKP Korona II, młodzik mł.
- KKP Korona, młodzik mł.
- KKP Korona, młodzik mł.
- KKP Korona, orlik st.
- KKP Korona II, orlik st.
- KKP Korona, orlik mł.
- KKP Korona II, orlik mł.
- KKP Korona, seniorki
- Wszystkie zespoły
| Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 2 | Sb | 6 KWI | 13:00 | | 3 — 0 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 1 | Wt | 9 KWI | 16:00 | | 10 — 1 | Spartakus Daleszyce | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 3 | Sb | 13 KWI | 17:30 | | 6 — 2 | Celsium Skarżysko-Kamienna | Marcin Gawęcki 4', 33', 58', Dawid Zegadło 29', Igor Witkowski 40', Michał Ciężarkiewicz 54' | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 5 | Wt | 23 KWI | 11:00 | | 5 — 0 | Łysica Bodzentyn | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 6 | Sb | 27 KWI | 10:00 | | 2 — 5 | Orlęta Kielce | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 7 | Wt | 30 KWI | 17:00 | | 4 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 8 | Wt | 7 MAJ | 17:30 | | 6 — 2 | Spartakus Daleszyce | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 9 | Nd | 12 MAJ | 09:00 | | 4 — 0 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 12 | Sb | 25 MAJ | 09:30 | | 3 — 0 | Łysica Bodzentyn | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 13 | Nd | 2 CZE | 14:30 | | 1 — 3 | Orlęta Kielce | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 10 | Wt | 4 CZE | 18:00 | | 2 — 0 | Celsium Skarżysko-Kamienna | Dawid Suliga 29', Marcin Gawęcki 39' | | Młodzik młodszy, gr. B | Kolejka 14 | Sb | 8 CZE | 12:00 | | 3 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|