Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Puchar Polski
Okręgowy PP
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 56
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Resovia Rzeszów () Historia 2002/03 | 2003/04 | 2004/05 | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 CLJ POZ: 3/10 11 – 1 – 4 |
-
- Resovia, seniorzy
- Resovia II, seniorzy
- Resovia, junior st.
- Resovia, junior mł.
- Resovia, trampkarz st.
- Resovia, trampkarz mł.
- Resovia, młodzik st.
- Resovia, młodzik mł.
- Resovia, seniorki
- Resovia II, seniorki
- Resovia, seniorki
- Resovia, juniorki
- Resovia,
- Resovia,
- Resovia,
- Resovia,
- Wszystkie zespoły
| CLJ U-16, kobiety | Kolejka 1 | Nd | 20 SIE | 16:00 | | 1 — 2 | Beniaminek Krosno | Amelia Cedzidło 33' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 1 | Nd | 27 SIE | 15:00 | | 1 — 1 | KSP Kielce | Gabriela Kusior 38' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 2 | Nd | 27 SIE | 17:30 | | 2 — 0 | Górnik Łęczna | Kaja Mołczan 5', 44' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 3 | Wt | 5 WRZ | 18:30 | | 3 — 3 | AZS UJ Kraków (Stadion Miejski im. W. Kawuli, Kraków) | Beata Pietrzyk 24' (k.), 58', Anita Mulka 36' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 2 | Śr | 6 WRZ | 17:15 | | 3 — 0 | Czarni Sosnowiec | Gabriela Kusior 19', Lena Szydło 47', Maja Ostaszewska 81' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 3 | Sb | 16 WRZ | 16:00 | | 1 — 0 | Śląsk Wrocław | Gabriela Kusior 29' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 4 | Nd | 17 WRZ | 17:00 | | 6 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | Martyna Mroczkowska 6', Beata Pietrzyk 27', 33', Amelia Cedzidło 40', Kaja Mołczan 66', 72' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 4 | Pt | 22 WRZ | 14:00 | | 0 — 3 | Górnik Łęczna | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 5 | Sb | 30 WRZ | 16:30 | | 3 — 1 | Football Success Academy Kraków | Gabriela Kusior 4', Oliwia Szlęzak 13', Beata Pietrzyk 84' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 5 | Śr | 11 PAŹ | 14:00 | | 1 — 2 | TS Iskra Tarnów (Boisko Wolanii, Wola Rzędzińska) | Laura Krasny 28' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 9 | Śr | 11 PAŹ | 15:30 | | 4 — 1 | UKS 3 Staszkówka-Jelna (Stadion Gminny, Sienna) | Gabriela Kusior 11', 44', Martyna Jasłowska 13', Alicja Lemko 75' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 6 | Śr | 18 PAŹ | 15:00 | | 4 — 2 | Rekord Bielsko-Biała | Gabriela Kusior 10', Aleksandra Mik 12', 30', Martyna Jasłowska 29' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 7 | Nd | 22 PAŹ | 17:00 | | 6 — 2 | UKS Wisła Kraków (Stadion AWF, Kraków) | Martyna Mroczkowska 26', Beata Pietrzyk 31', 54', 59', Kaja Mołczan 50', Nikola Gomuła 63' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 6 | Śr | 25 PAŹ | 16:00 | | 0 — 1 | Football Success Academy Kraków | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 7 | Nd | 29 PAŹ | 12:00 | | 15 — 0 | SWD Wodzisław Śląski (Stadion Odry, Wodzisław Śl.) | Martyna Jasłowska 11', 25', 35', 45', Aleksandra Mik 14', Gabriela Kusior 25', Iga Zdeb 39', Martyna Szczur 53', Maja Ostaszewska 55', 85', Wiktoria Frydrych 67', 81', Kamila Mikuszewska 68', 78', Alicja Lemko 80' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 8 | Sb | 4 LIS | 17:00 | | 1 — 1 | Ślęza Wrocław | Wiktoria Frydrych 8' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 10 | Pt | 1 MAR | 19:15 | | 2 — 1 | KSP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) | Gabriela Kusior 24', Wiktoria Frydrych 90' (k.) | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 8 | Nd | 10 MAR | 14:00 | | 1 — 0 | Beniaminek Krosno (Stadion Przełęczy, Dukla) | Kaja Mołczan 80' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 11 | Nd | 10 MAR | 14:00 | | 1 — 1 | Czarni Sosnowiec | Oliwia Szlęzak 78' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 12 | Sb | 23 MAR | 18:00 | | 1 — 0 | Śląsk Wrocław (Centrum Piłkarskie Kłokoczyce, Wrocław) | Gabriela Kusior 60' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 9 | Nd | 24 MAR | 12:00 | | 1 — 4 | Górnik Łęczna | Beata Pietrzyk 42' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 10 | Nd | 7 KWI | 15:30 | | 4 — 2 | AZS UJ Kraków | Martyna Mroczkowska 1', Kaja Mołczan 28', Amelia Cedzidło 67', Beata Pietrzyk 80' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 13 | Nd | 14 KWI | 20:00 | | 3 — 0 | Górnik Łęczna | Oliwia Szlęzak 16', 62', Wiktoria Frydrych 55' | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 11 | Sb | 20 KWI | | | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 14 | Śr | 24 KWI | 17:30 | | 0 — 0 | Football Success Academy Kraków (Kraków, ul. Ptaszyckiego) | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 12 | Sb | 27 KWI | 10:00 | | 1 — 2 | TS Iskra Tarnów | Kaja Mołczan 20' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 16 | Nd | 12 MAJ | 16:00 | | 3 — 0 | Legionistki Warszawa | Wiktoria Frydrych 2', Kaja Mołczan 50', Maja Ostaszewska 66' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 15 | Śr | 15 MAJ | 13:30 | | 0 — 4 | Rekord Bielsko-Biała | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 13 | Śr | 15 MAJ | 17:30 | | 5 — 1 | Football Success Academy Kraków (Kraków, ul. Ptaszyckiego) | Beata Pietrzyk 21' (k.), 26', 55', 56', Aleksandra Cząstka 78' | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 17 | Nd | 19 MAJ | 17:30 | | 0 — 1 | Ślęza Wrocław | | CLJ U-16, kobiety | Kolejka 14 | Nd | 19 MAJ | 18:00 | | 10 — 0 | UKS Wisła Kraków | Nikola Gomuła 2', 14', 23', Aleksandra Cząstka 18', Martyna Mroczkowska 37', 57', 70', Anita Mulka 49', 77', Anna Zborowska 64' (sam.) | | CLJ U-18, kobiety | Kolejka 18 | Sb | 25 MAJ | 14:00 | | 1 — 1 | UKS 3 Staszkówka-Jelna | Martyna Jasłowska 23' | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|