Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Victoria 2015 Skalbmierz (młodzik st.)
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
kl. okręg.
POZ: 8/9
2 – 1 – 13
2013/142014/152015/16
kl. okręg.
POZ: 2/6
7 – 0 – 3
2016/172017/182018/192019/20
kl. okręg.
POZ: 5/6
3 – 1 – 6
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 1Sb29 SIE11:00
 
  3 — 0  Sparta Dwikozy
Mateusz Labi¶ 33', 44', Kamil Kotorz 50'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 2PtWRZ16:30
 
  1 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Kapcer Włosowicz 35'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 3Nd13 WRZ11:00
 
10 — 1  GKS Iwaniska
Szymon Galus 2', 44', 49', Mateusz Labi¶ 6', Filip Pudo 7', Kamil Kotorz 15', 52', Bartosz Sorkowicz 51', Kapcer Włosowicz 56', 60'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 4Wt15 WRZ16:00
 
  7 — 1  Gród Wi¶lica
Kapcer Włosowicz 21', Kamil Kotorz 27', 35', 52', Oskar B±tkowski 32', Szymon Galus 47', Michał Tytko 60'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 5Sb19 WRZ11:00
 
  8 — 3  Football Academy Pińczów
Szymon Galus 12', 35', Michał Labi¶ 18', Kapcer Włosowicz 27', 47', 56', Mateusz Labi¶ 28', Gabriel Gajda 60' (sam.)
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 6Sb26 WRZ10:00
 
  6 — 0  Sparta Dwikozy
Kamil Kotorz 5', 8', 34', Szymon Galus 27', 58', Mateusz Labi¶ 54'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 7NdPA¬11:00
 
  1 — 0  Zorza Tempo Pacanów
Kamil Kotorz 58'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 8Sb10 PA¬10:00
 
  3 — 1  GKS Iwaniska
Szymon Galus 40', Kamil Kotorz 47', Julia Borek 60'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 10Sb24 PA¬09:00
 
  4 — 2  Football Academy Pińczów
Kamil Kotorz 17', Szymon Galus 27', Michał Tytko 45', Krzysztof Pierchała 55'
Młodzik starszy, gr. IVKolejka 9Sb31 PA¬08:30
 
  7 — 1  Gród Wi¶lica
Michał Tytko 13', 56', Kapcer Włosowicz 22', 24', Michał Labi¶ 45', 59', Julia Borek 53'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie