Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 43

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,969
· Najnowszy użytkownik: plu329za
Statystyki
statystyka
 UKS Baćkowice
Historia
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/11
2011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 4/11
9 – 6 – 5
2014/15
klasa B
POZ: 2/12
16 – 3 – 3
2015/16
klasa A
POZ: 8/14
9 – 4 – 13
2016/17
klasa A
POZ: 15/16
5 – 7 – 18
2017/18
klasa A
POZ: 9/12
6 – 8 – 8
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Pt24 SIE17:00
 
  1 — 4   Star/Juventa Starachowice
Łukasz Prokop 66'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Pt24 SIE17:00
 
  1 — 4   Star/Juventa Starachowice
Łukasz Prokop 66'
Klasa A, gr. IIIKolejka 1Sb25 SIE17:00
 
  0 — 1  GKS Górno
Klasa A, gr. IIIKolejka 2SbWRZ17:00
 
  4 — 2  Ester Wojciechowice
Dawid Czaja 48', Patryk Papaj 61', 65', Szczepan Fit 79'
Klasa A, gr. IIIKolejka 3NdWRZ15:00
 
  1 — 4  Agricola Łoniów
Dawid Czaja 90' (k.)
Klasa A, gr. IIIKolejka 4Sb15 WRZ17:00
 
  1 — 2  Baszta Rytwiany
Damian Placha 33'
Klasa A, gr. IIIKolejka 5Nd23 WRZ15:00
 
  1 — 2  Spartakus II Daleszyce
Bartosz Siwoń 88'
Klasa A, gr. IIIKolejka 6Sb29 WRZ15:00
 
  2 — 2  Arka Pawłów
Bartosz Siwoń 53' (k.), Damian Placha 66'
Klasa A, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ11:00
 
  2 — 6  Wisła II Sandomierz
Bartosz Siwoń 55', 78' (k.)
Klasa A, gr. IIIKolejka 8Nd14 PAŹ14:00
 
  1 — 1  Strażak Bidziny
Bartosz Siwoń 54'
Klasa A, gr. IIIKolejka 9Nd21 PAŹ14:00
 
  0 — 1  Zryw Zbigniewice
Klasa A, gr. IIIKolejka 10Sb27 PAŹ13:00
 
  3 — 3  Piast Osiek
Kamil Niekurzak 5' (sam.), Dawid Czaja 56', Patryk Papaj 64'
Klasa A, gr. IIIKolejka 11NdLIS13:00
 
  1 — 7  Zorza Tempo Pacanów
Patryk Papaj 76'
SparingiNdMAR
 
  2 — 3   KS Tarłów
Klasa A, gr. IIIKolejka 12Nd31 MAR15:00
 
  0 — 2  GKS Górno (Bodzentyn)
Klasa A, gr. IIIKolejka 13NdKWI13:00
 
  0 — 0  Ester Wojciechowice
Klasa A, gr. IIIKolejka 14Nd14 KWI15:00
 
  2 — 0  Agricola Łoniów
Damian Łata 46', Marcin Rusiecki 59'
Klasa A, gr. IIIKolejka 15Sb20 KWI11:00
 
  3 — 4  Baszta Rytwiany
Patryk Papaj 34', 48', Damian Łata 61'
Klasa A, gr. IIIKolejka 16Nd28 KWI15:00
 
  2 — 2  Spartakus II Daleszyce
Damian Łata 50', Marcin Rusiecki 52'
Klasa A, gr. IIIKolejka 17NdMAJ15:00
 
  3 — 2  Arka Pawłów
Patryk Papaj 45', Damian Łata 73', 88'
Klasa A, gr. IIIKolejka 18Nd12 MAJ15:00
 
  6 — 0  Wisła II Sandomierz
Damian Łata 3', 38', Patryk Papaj 28', 62', 87', Krzysztof Prokop 49'
Klasa A, gr. IIIKolejka 19Nd19 MAJ15:00
 
  1 — 0  Strażak Bidziny
Damian Kozłowski 43'
Klasa A, gr. IIIKolejka 21NdCZE15:00
 
  1 — 0  Piast Osiek
Patryk Papaj 18'
Klasa A, gr. IIIKolejka 20ŚrCZE17:30
 
  1 — 1  Zryw Zbigniewice
Damian Łata 41'
Klasa A, gr. IIIKolejka 22NdCZE15:00
 
  2 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Damian Kozłowski 17', 35'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie