Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 GKS Obrazów (młodzik st.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
kl. okręg.
POZ: 4/5
3 – 0 – 5
2014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 2SbWRZ17:00
 
  1 — 1  Marol Jacentów
Jakub Drab 12'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 3Pt10 WRZ16:30
 
  0 — 0  Sparta Dwikozy
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 1Wt14 WRZ17:00
 
  0 — 2  Piast Osiek
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 5Sb25 WRZ10:00
 
  0 — 1  Huragan Wilczyce
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 4Śr29 WRZ15:45
 
  0 — 7  KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. (Święcica)
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 6SbPAŹ11:00
 
  2 — 4  Piast Osiek
Piotr Chuchnowski 2', Kamil Drab 59'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ10:00
 
  0 — 4  Marol Jacentów
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 8Śr13 PAŹ15:30
 
  1 — 5  Sparta Dwikozy
Jakub Saja 14'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 9Sb23 PAŹ10:00
 
  2 — 4  KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne))
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 10Sb30 PAŹ
 
   —   Huragan Wilczyce
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie