Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Hutnik Nowa Huta Kraków (junior mł.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
makroregion
POZ: 1/8
9 – 1 – 4
2014/152015/162016/172017/182018/192019/20
CLJ
POZ: 8/8
0 – 0 – 1
2020/21
CLJ
POZ: 6/8
5 – 2 – 7
CLJ U-17, gr. AKolejka 1Sb13 SIE16:00
 
   —   AKS SMS Łódź
CLJ U-17, gr. AKolejka 2Sb20 SIE12:00
 
   —   Motor Lublin
CLJ U-17, gr. AKolejka 3Nd28 SIE13:00
 
   —   Stal Rzeszów
CLJ U-17, gr. AKolejka 4SbWRZ
 
   —   Wisła Kraków
CLJ U-17, gr. AKolejka 5Sb10 WRZ
 
   —   Legia Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 6Sb17 WRZ12:00
 
   —   SSM Wisła Płock
CLJ U-17, gr. AKolejka 7Sb24 WRZ
 
   —   Korona Kielce SA
CLJ U-17, gr. AKolejka 8SbPAŹ12:00
 
   —   Łódzki KS
CLJ U-17, gr. AKolejka 9SbPAŹ
 
   —   Escola Varsovia Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 10Sb15 PAŹ12:00
 
   —   Jagiellonia Białystok
CLJ U-17, gr. AKolejka 11Sb22 PAŹ
 
   —   SMS Resovia Rzeszów
CLJ U-17, gr. AKolejka 12Sb29 PAŹ12:00
 
   —   Cracovia Kraków
CLJ U-17, gr. AKolejka 13SbLIS
 
   —   MKS Polonia Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 14Sb12 LIS
 
   —   Podlasie Biała Podlaska
CLJ U-17, gr. AKolejka 15Sb19 LIS12:00
 
   —   Widzew Łódź
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie