Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
 AP Champions Stąporków (młodzik mł.)
Historia
2002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/09
2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/16
2016/172017/182018/192019/202020/212021/222022/23
ŚLMM2
POZ: 3/8
6 – 5 – 3
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 2PtWRZ17:00
 
  2 — 3  PAS II Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Aleksander Łagowski 18', Błażej Adamczyk 33'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 3Sb16 WRZ09:30
 
  7 — 1  Granat Borki (Stąporków)
Kornel Zych 23', Błażej Adamczyk 35', 56', Franciszek Kowalczyk 52', 71', Aleksander Łagowski 60', Tymon Jedynak 62'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 4Sb23 WRZ09:30
 
  8 — 1  KS Smyków (Stąporków)
Franciszek Kowalczyk 3', 33', 37', 62', 65', 69', Kacper Rut 6', Aleksander Łagowski 14'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 5Sb30 WRZ12:30
 
13 — 0  Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Piotr Bogucki 1', 11', 20', Tymon Jedynak 5', Jan Młodawski 7', 9', 59', 62', Jakub Kołodziejczyk 49', 75', Patryk Polakowski 55', Franciszek Kowalczyk 64', Kornel Zych 66'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 6NdPAŹ13:00
 
  5 — 5  AP Champions Końskie (Końskie)
Franciszek Kowalczyk 2', 9', 15', 47', Piotr Bogucki 4'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 1Cz12 PAŹ16:00
 
  2 — 5  AP Champions Końskie (Końskie)
Jan Młodawski 2', Franciszek Kowalczyk 62'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 7Sb14 PAŹ12:00
 
15 — 0  PAS II Skarżysko-Kamienna (Stąporków)
Jan Młodawski 9', 11', 50', 53', 55', 69', Franciszek Kowalczyk 15', 21', 37', 44', 76', Błażej Adamczyk 23', 57', 71', Tymon Jedynak 53'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 8Sb21 PAŹ11:00
 
  4 — 1  Granat Borki
Piotr Bogucki 40', Błażej Adamczyk 65', 77', Franciszek Kowalczyk 73'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 9Wt31 PAŹ16:30
 
  5 — 2  KS Smyków
Jan Młodawski 35', Piotr Bogucki 61', Franciszek Kowalczyk 70', 74', 80'
Młodzik młodszy, gr. VKolejka 10SbLIS13:00
 
  4 — 1  Neptun Końskie (Stąporków)
Franciszek Kowalczyk 11', 29', Piotr Bogucki 17', Jan Młodawski 74'
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 1SbKWI11:00
 
12 — 0  PAS II Skarżysko-Kamienna (Stąporków)
Błażej Adamczyk 1', Franciszek Kowalczyk 6', 35', Aleksander Łagowski 11', 65', Jan Młodawski 15', 30', 45', 50', 58', 60', Piotr Bogucki 53'
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 2Sb13 KWI10:00
 
  0 — 2  Granat Borki
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 3ŚrMAJ16:45
 
  4 — 2  KS Smyków (Stąporków)
Patryk Polakowski 17', Piotr Bogucki 56', Jan Młodawski 67', 70'
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 6Sb11 MAJ09:00
 
  0 — 6  PAS II Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 7Sb18 MAJ10:00
 
  3 — 2  Granat Borki (Stąporków)
Patryk Polakowski 23', Błażej Adamczyk 32', Franciszek Kowalczyk 67'
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 8Cz23 MAJ17:00
 
13 — 3  KS Smyków
Jan Młodawski 2', 3', 15', 25', 28', 42', 43', 57', 59', 60', Piotr Bogucki 5', 47', Franciszek Kowalczyk 36'
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 5ŚrCZE17:00
 
   —   Neptun Końskie (Stąporków)
Młodzik młodszy, gr. XIKolejka 10Śr12 CZE18:00
 
   —   Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie