Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Klimontowianka PBI Klimontów (trampkarz st.)
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/08
kl. okręg.
POZ: 9/10
3 – 0 – 15
2008/092009/10
kl. okręg.
POZ: 8/9
5 – 3 – 8
2010/112011/12
kl. okręg.
POZ: 8/10
6 – 4 – 8
2012/13
2013/142014/15
kl. okręg.
POZ: 4/5
2 – 1 – 5
2015/162016/172017/18
kl. okręg.
POZ: 4/5
3 – 2 – 3
2018/192019/20
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 2WtWRZ16:00
 
  0 — 3  Alit Ożarów
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 3PnWRZ16:00
 
  7 — 1  GKS Obrazów
Bartosz Zaczkiewicz 8', 24', 49', Mikołaj Bień 10', Dawid Ura 23', 46', Michał Bieniek 73'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 4Nd13 WRZ13:30
 
  0 — 11Cukrownik Włostów
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 5Śr16 WRZ16:00
 
  0 — 3  Zryw Zbigniewice
Jan Szmuc 1', 45', 67', 68', Dawid Ura 9', 69', Jakub Kunik 12', Bartosz Zaczkiewicz 14', 74', Michał Bieniek 62'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 6Sb19 WRZ12:00
 
  0 — 1  Sparta Dwikozy
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 7Śr23 WRZ16:00
 
10 — 1  Marol Jacentów
Jan Szmuc 2', 11', 55', Bartosz Zaczkiewicz 3', 19', 44', 63', Michał Bieniek 46', Bartosz Żuk 54', Dawid Ura 60'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 8Wt29 WRZ16:30
 
  7 — 1  Huragan Wilczyce
Jan Szmuc 20', 30', 44', 52', Jakub Kołodziej 42', Jakub Kunik 50', Jakub Janik 70'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 9SbPAŹ13:00
 
  3 — 3  Alit Ożarów
Michał Bieniek 34', Jan Szmuc 58', Jakub Janik 75'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 1ŚrPAŹ16:00
 
  2 — 3  Huragan Wilczyce
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 10Sb10 PAŹ13:00
 
  3 — 2  GKS Obrazów
Jan Szmuc 49', 55', 56'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 11Cz15 PAŹ16:00
 
  3 — 3  Cukrownik Włostów
Bartosz Żuk 10', Bartosz Zaczkiewicz 24', Jan Szmuc 54'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 12Sb24 PAŹ11:00
 
  1 — 0  Zryw Zbigniewice
Bartosz Zaczkiewicz 60'
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 13Wt27 PAŹ15:00
 
  0 — 4  Sparta Dwikozy
Trampkarz starszy, gr. IVKolejka 14SbLIS10:00
 
  0 — 3  Marol Jacentów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie