Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/news.php on line 21

Hutnik Kraków 5:0 Neptun Końskie

Czajka (15), Gil (33), Kiwacki (66), Tarasek (69), Chylaszek (81)

Hutnik: Brzeziańśki - Jagła, Pasionek, Czajka, Niechciał - Dziadzio (60' Białkowski), Tabak, Świątek (66' Tarasek), Pyciak - Gil (68' Chylaszek), Kiwacki (80' Jarosz).

Neptun: Herda - Skoczylas, Czaban, Gałązka, Ołtuszyk, Brzoza, Wojna, Majewski, Kluska, Kasynycz, Banachowicz.

Hutnik nie miał kłopotu z pokonaniem okupującego osttaniemiejsce w ligowej tabeli Neptuna Końskie. Zwycięstwo Krakowian mogło byc okazalsze jednak rzutów karnych nie wykorzystali Tarasek i Pasionek.

Od 7 minuty Neptun grał w oslabieniu, gdyż czerwoną kartkę ujrzał bramkarz Neptuna Herda (za zagranie ręką poza polem karnym czerwoną).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Korona II Kielce 2:0 Lubrzanka Kajetanów

Popławski (84), Nowak (87 karny)

Korona II: Misztal – Pydych, Kiercz, Hernani, Kal - Lenart (54. Tracz), Nowak, Wilk (89. Strzębski), Kozubek – Jędryka (70. Jamróz), Popławski (89. Milcarz).

Lubrzanka: Przybył – Górecki, Siwek, Borowiec, Woszczycki – Jagodzki (56. Franus), Mosiołek (74. Szczepanik), Bracha, Cedro, Treter – Staszewski.

Bardzo wyrówany mecz. Goście do ostatnich minut dzielnie stawiali opó faworyzowanemu zespołowi Korony II. Kielczanie dopiero w samej końcowce udowodnili swoją wyższośc nad rywalem "zza miedzy".

Pogoń 1945 Staszów 2:2 Dalin Myślenice

Lesiak (82), Rzepa (88) - Cygal (65), Marchiński (72)

Pogoń: Król - Krakowiak, Starba, Dutka, Lesiak, Walasek, Matyja, Batóg, Rzepa, Koronkiewicz, Sadłocha.

Dalin: Kipek - Cygal, Marchwiński, Pilch, Mysków, Nowak, J.Górecki, Muniak, Rojek, M.Górecki, Drobny.

Prawdziwy dreszczowiec zafundowlai swoim kibicom zawodnicy Pogoni Staszów. Do 82 minuty wydawało się, że goście wywioza ze Staszowa komplet punktów, tymczasem ambitna gra do samego końca przyniosła efekt w postaci cennego punktu.

Orlicz Suchedniów 2:0 Wierna Małogoszcz

Kubiec (20 karny), Ubożak (67)

Orlicz: Shram - D. Chorab, Kubiec, Milcarz, P. Chorab, Wojtal (46. Jaros), Jaworek, Dulak, Ubożak (69. Wojtasiński), Hajduk (77. Wilk ), Ryński.

Wierna: Pedrycz - Bętkowski, Pawłowski, Gołąbek, Piotrowski, Drej, Kwaśniewski, Lniany, J.Hajduk, Miernik, Kowalski.

Przemysław Ryński, zawodnik Orlicza Suchedniów: Spotkanie było toczone w dość żywym tempie. Pierwsze 15 minut to dużo walki w środku pola z niewielką przewagą Wiernej, która w pierwszej połowie groźnie atakowała skrzydłami. My do przerwy, oprócz karnego podyktowanego za zagranie ręka, nie stworzyliśmy praktycznie sobie jakiejś klarownej sytuacji bramkowej. Myślę, że spowodowane to było po części tym, że byliśmy odrobinę usztywnieni, ponieważ w obecnej sytuacji każdy mecz gramy o "życie". Dopiero po przerwie zaczęliśmy realizowac założenia trenera i nasza gra wyglądała lepiej. Stworzyliśmy 3-4 sytuacje, po których padła jedna bramka.Teraz czeka nas mecz w Połańcu i nie wybrażam sobie żebysmy nie przywieźli punktów.

Puszcza Niepołomice 0:0 Czarni Połaniec

Puszcza: Kwedyczenko - Zajda, Lewiński, Rapacz, Orzechowski, Filipczak, M.Morawski, Bernas, P.Morawski, Zubel, Kmak.

Czarni: Daniel - Janaszek, Korona, Witek, Łukawski, Mikoda(20' Mazurkiewicz), Meszek, Szymański(87' Sobierajski), Gębalski, Obierak, Janowski

W pierwszym tegorocznym meczu o stawkę Czarni po niezłym meczu zremisowali 0:0 z Puszczą w Niepołomicach(pierwszy mecz 2:3 dla Puszczy). Mecz był zacięty, a gra toczyła się głównie w środku pola, choć okazji nie brakowało. Obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak nieskuteczność obu zespołów była rażąca.

Czarni już w pierwszej połowie(20min) stracili swojego kapitana Rafała Mikodę, którego wykluczyła kontuzja, a tuż przed końcowym gwizdkiem(87min) Mariusz Szymański zastępujący Pawła Cecota(pauzował za kartki) na lewym skrzydle po jednym ze starć nabawił się poważnego urazu barku, który wykluczy go z gry przez najbliższe 2 miesiące.

Naprzód Jędrzejów 6:0 Granat Skarżysko-Kamienna

Gil (11, 87), Gągorowski (14), Gajda (18), Fryc (25, 34)

Naprzód: Jankowski - Olszewski, Styczeń, Basąg, Ziółkowski, K.Gajda (71. Jopek), Kołodziejczyk, Ł.Gajda (46. Osiński), Gągorowski (35. Kokosza), Fryc (46. Szota), Gil.

Granat: Żyła - Derlatka, Jastrząb(14 min,czerwona kartka), Bąk, Stefański, Mojecki, Chołuj, Koniarczyk, Kołodziejczyk, Laskowski, Wereszczak.

Dzieki Internetowej Telewizji  www.itvjedrzejow.pl, która udostepniła materiał filmowy Kieleckiej Piłce, prezentujemy skrót meczu

LKS Nieciecza 2:1 Unia Tarnów

Smółka(14), M. Wolański (37 karny) - Węgrzyn (45)

Nieciecza: Bomba - Kleinschmidt, Jacek, Dzierżanowski, Cielczyk - Kędzior (59. Marzec), Skiba (86. Fijał), Prokop, Kot - Smółka (86. Budzyński), M. Wolański (58. Ryguła).

Unia: Lisak - Mikołajczyk, Jędrusiak, Sobyra, Pawlak - Radliński, Kazik (77. Kafel), Szczytyński (80. Ocłoń), Węgrzyn - Rodak (64. Drozdowicz), D. Wolański (71. Witek).