Wicher Miedziana Góra 9:1 Jawornik Gorzków

7:1 Turczak (74)
8:1 Wesołowski (80)
9:1 Wesołowski (90)

Wicher: Żak - Siedlarz, Micigolski, M. Wałek, Barucha - Łukasiewicz (60. Wesołowski), Spyra, Sobczyk, B. Koza (60. J. Wałek) - Foderowicz, S. Koza (60. Małkowski).

Rekordowe zwycięstwo odnieśli podopieczni Jacka Wójcika. Już w początkowych minutach meczu było jasne, ktora drużyna jest lepsza. Wynik w 1 minucie meczu otworzył Foderowicz. Na 2:0 w 4 minucie podwyższył Łukasiewicz. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zryw Łopuszno 2:0 Zryw Skroniów

1:0 Cegieła (44)
2:0 Urbańczyk (88)

Łopuszno: Chojnecki - Barański, Stępiński, Syska, Serafin (65. Kot) - Słoń, Jamrozik, Wilk, Krzepkowski (60. Doroszko) - Rówiński, Cegieła (75. Urbańczyk).

Dobrą formę utrzymuje lider z Łopuszna. Tym razem podopieczni Roberta Sobońa w pokonanym polu pozostawili drużynę Zrywu Skroniów. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył niezawodny Cegieła. Na 2:0 w końcówce meczu podwyższył młody napastnik z Łopuszna - Damian Urbańczyk

Samson Samsonów 3:1 Dąb Nagłowice

1:0 Piwowarczyk (6)
1:1 Dębiński (46)
2:1 Dulęba (70)
3:1 Dulęba (78)

Samson: Gorzowski - Stęplewski, Włodarczyk (46. Ł. Rynk), Jędrzejczyk, Wójcik - Gębsk, Kołodziejski, Dulęba, Czarnomski (46. M. Rynk) - Kondrak (46. Strzelecki), Piwowarczyk (79. Olesiński).

Ważną wygraną odniósł Samson Samsonów. Wynik meczu otworzył dobrze dysponowany Piwowarczyk. Po zmianie stron niespodziewanie gola zdobyli goście. Autorem bramki Dębiński. Samson zaciekle atakował, co przyniosło efekt bramkowy. Dwa gole zdobył Dulęba i dzięki tym trafieniom ekipa Jarosława Szczurka wygrała to spotkania. Perspektywa awansu drużyny z Samsonowa coraz bliżej.

Polanie Pierzchnica 2:2 LKS Bolmin

0:1 Sz. Hajduk (16)
0:2 Nowak (27)
1:2 Łopaciński (84)
2:2 P. Ramiączek (90)

Polanie: Dygas - B.Ramiączek, P.Ramiączek, Baran, Kmiecik (76. M.Ramiączek) - Marszałek, Ogłoza, Lipa (46. Łopaciński), Kwaśniewski - Żak, Kubicki (68. Gardian)

Mecz obfitował w wiele sytuacji strzeleckich. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gości. Najlepszy strzelec drużyny z Bolmina zdobył swoją 10 bramkę w tym sezonie i dał prowadzenie podopiecznym Mariana Haczkiewicza. Kilka minut później na 2:0 na korzyść Bolmina podwyższył Nowak. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części meczu Bolmin mógł podwyższyć na 3:0, jednak brakowało skuteczności. Polanie zagrali z wielką determinacją, co dało im dwie bramki pod koniec tego spotkania. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Po końcowym gwizdku sędziego goście z Bolmina mieli wiele pretensji co do pracy trójki sędziowskiej. Zdaniem wielu bezstronnych obserwatorów pretensje były uzasadnione. Jak powiedział nam jeden z zawodników drużyny z Bolmina: "Sędziowie w tym meczu ukradli nam 3 punkty!"

Tęcza Gowarczów 2:3 Astra Piekoszów

1:0 Lisiewicz (16)
1:1 Mularczyk (20)
1:2 Jaroszenko (54)
2:2 Cieślik (55)
2:3 Opara (84)

Kolejne zwycięstwo odniosła Astra Piekoszów. Drużyna Marcina Zychalskiego w trwającym sezonie nie gra już praktycznie o żadne cele. Utrzymanie jest już pewne, a i awans Astrze nie grozi. Tym większe gratulację za ambicję i uczciwą walkę w końcówce sezonu.

Czarnovia Kielce 2:2 Partyzant Wodzisław

1:0 Żelazny (47)
1:1 Januszewski (52)
1:2 Nocoń (73)
2:2 samobójcza (80)

W meczu drużyn walczących o utrzymanie padł remis. Po tym spotkaniu Partyzant zajmuje 10 miejsce z 17 punktami, a Czarnovia spadła na ostatnią 14 lokatę i ma na swoim koncie 15 oczek. Walka o utrzymanie z pewnością będzie trwała do ostatniej kolejki tego sezonu.

GKS Kluczewsko 2:5 Politechnika Kielce

Dla Kluczewska: Ł. Prokop (60), S. Olczyk (75)

Kluczewsko: Suliga - Dębowski, Pura (20. Wojciechowski), Nowak, Wójcik, Owsikowski, Sobczyk, Fiecek, Kowalczyk (65. Włódzik), Prokop

Niespodziewane wyjazdowe zwycięstwo odniosła Politechnika Kielce. Podopieczni Tomasza Kulety pewnie pokonali GKS Kluczewsko. Po spotkaniu wiele pretensji co do pracy sędziego mieli gospodarze.
Autor: Kamil - Kielecka Piłka