Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,669
· Najnowszy użytkownik: locks152qg
Statystyki
statystyka
Albert Gieroń (19)
Imię:Albert
Nazwisko:Gieroń
Data urodzenia:30 marca 2001
Wiek:19 l 97 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Hetman Włoszczowa

Przebieg kariery:
2011/12Hetman Włoszczowa    2/  1/  5   397'
2012/13Hetman Włoszczowa  
2013/14Hetman Włoszczowa    9/  9/  0   630'
2014/15Hetman Włoszczowa    3/  3/  2   313'
2015/16Hetman Włoszczowa  21/21/  0 1680'
2015/16 Hetman Włoszczowa    1/  1/  1   143'
2016/17 Hetman Włoszczowa    1/  1/  0     90'
2016/17 Hetman Włoszczowa    8/  5/  1   652'
2017/18 Hetman Włoszczowa    2/  1/  1   180'
2017/18 Hetman Włoszczowa  13/10/  0 1091'
2017/18 Hetman Włoszczowa  
2018/19 Hetman Włoszczowa  15/14/  2 1438'
2018/19 Hetman Włoszczowa    8/  8/  0   720'
2019/20 Hetman Włoszczowa  15/15/  0 1350'
2019/20 Hetman Włoszczowa  

Analityka statystyczna:
Razem:  98/89/12 8684'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:00Hetman 2 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
3390'  
18 SIE 17:00Moravia 4 — 1 Hetmankl. okręg.
3390'  
25 SIE 17:00Hetman 6 — 2 Wicherkl. okręg.
3390'  
31 SIE 11:00Juventa 10 — 0 HetmanŚLJS2
 
WRZ 17:00Stal 1 — 0 Hetmankl. okręg.
3390'  
WRZ 16:00Hetman 2 — 1 Uniakl. okręg.
3390'  
10 WRZ 17:00GKS Nowiny 7 — 1 HetmanŚLJS2
 
15 WRZ 16:00Hetman 3 — 1 Victoria 2015kl. okręg.
3390'  
21 WRZ 12:00KP KSZO 1929 3 — 0 HetmanŚLJS2
 
22 WRZ 15:00OKS Opatów 2 — 0 Hetmankl. okręg.
3390'  
25 WRZ 15:45Hetman 4 — 1 AstraPuchar okr.
   
28 WRZ 11:00Hetman 1 — 9 JuventaŚLJS2
 
29 WRZ 13:00Hetman 5 — 0 Piastkl. okręg.
3390'  
PAŹ 15:00Zenit 0 — 2 Hetmankl. okręg.
3390'  
PAŹ 15:00Hetman 1 — 3 PartyzantPuchar okr.
 33  
12 PAŹ 13:00Hetman 0 — 2 GKS NowinyŚLJS2
 
13 PAŹ 12:30Hetman 2 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
3390'  
20 PAŹ 14:00Świt 1 — 4 Hetmankl. okręg.
3390'  
26 PAŹ 13:00Hetman 0 — 1 KP KSZO 1929ŚLJS2
 
27 PAŹ 13:00Hetman 1 — 0 Sparta D.kl. okręg.
3390'  
LIS 14:00Kamienna 1 — 2 Hetmankl. okręg.
3390'  
10 LIS 13:00Hetman 3 — 0 Sparta K. W.kl. okręg.
3390'  
16 LIS 13:30Klimontowianka 0 — 3 Hetmankl. okręg.
3390'