Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 1
Heyingse6

· Łącznie użytkowników: 41,368
· Najnowszy użytkownik: Heyingse6
Statystyki
statystyka
Sylwester Łata (41)
ImięSylwester
Nazwisko:Łata
Data urodzenia:12 lipca 1977
Wiek:41 l 5 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:ŁKS Georyt II Łagów
Przebieg kariery:
2011/12 ŁKS Georyt II Łagów    7/  4/  2   635'
2012/13 ŁKS Georyt II Łagów    1/  0/10   281'
2013/14 ŁKS Georyt II Łagów    4/  1/  7   436'
2014/15 ŁKS Georyt II Łagów  
2016/17 ŁKS Georyt II Łagów   1  0/  0/  2     62'
2017/18 ŁKS Georyt II Łagów 1   1/  0/  3   140'

Analityka statystyczna:
Razem: 1  113/  5/24 1554'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 11:00ŁKS II 2 — 3 SokółPuchar okr.
 417'  
74' Patryk Kaczmarczyk
26 SIE 17:00ULKS Łączna 2 — 4 ŁKS IIklasa B
 
WRZ 11:00ŁKS II 10 — 0 KS Smykówklasa B
 
WRZ 16:00Granat 6 — 1 ŁKS IIklasa B
 
17 WRZ 11:00ŁKS II 3 — 2 Samsonklasa B
 
23 WRZ 15:00KS Kamienna W. 1 — 7 ŁKS IIklasa B
 
PAŹ 11:00ŁKS II 2 — 0 Ekstremalniklasa B
 
PAŹ 15:00Polonia Białogon 2 — 0 ŁKS IIklasa B
 
15 PAŹ 11:00ŁKS II 4 — 0 Płomieńklasa B
21  
22 PAŹ 11:00Skała 0 — 1 ŁKS IIklasa B
 
19 LIS 11:00ŁKS II 3 — 2 Czarnoviaklasa B
 
KWI 11:00ŁKS II 6 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
15 KWI 11:00KS Smyków 0 — 5 ŁKS IIklasa B
1559'  
29' 60' Daniel Piątek
22 KWI 11:00ŁKS II 0 — 3 Granatklasa B
15  
28 KWI 16:00Samson 6 — 0 ŁKS IIklasa B
1519'  
72' Michał Poniewierski
MAJ 11:00ŁKS II 4 — 1 KS Kamienna W.klasa B
 
13 MAJ 11:00Ekstremalni 2 — 2 ŁKS IIklasa B
5  
20 MAJ 11:00ŁKS II 1 — 2 Polonia Białogonklasa B
5  
27 MAJ 11:00Płomień 0 — 2 ŁKS IIklasa B
 
CZE 11:00ŁKS II 0 — 4 Skałaklasa B
1745'  
46' Daniel Piątek
10 CZE 11:00Czarnovia 4 — 5 ŁKS IIklasa B