Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 40

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 48,794
· Najnowszy użytkownik: ymotrky
Statystyki
statystyka
Tomasz Nowak (36)
ImięTomasz
Nazwisko:Nowak
Data urodzenia:11 pa�dziernika 1982
Wiek:36 l 59 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:GKS Szydłów
Przebieg kariery:
(1) (From PZPN 03/2012)  
(2) (From PZPN 03/2012)  
2011/12 GKS Szydłów 1   9/  5/  1   724'
2012/13 GKS Szydłów 1   6/  5/  0   514'
2012/13 ¬ródło Solec-Zdrój  

Analityka statystyczna:
Razem: 2 15/10/  1 1238'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkañ, w których bra³ udzia³ Tomasz Nowak.


15 SIE 17:00GKS Szydłów 1 — 2 Piast O.Puchar okr.
   
15 SIE 17:00¬ródło 0 — 7 Wisła N. K.Puchar okr.
   
WRZ 11:00Nidzica 4 — 2 ¬ródłoklasa B
 
WRZ 16:00GKS Szydłów 2 — 2 GTS Rakówklasa B
 90'  
WRZ 11:00Nidzica 5 — 2 GKS Szydłówklasa B
 90'  
WRZ 11:00¬ródło — Jawornikklasa B
 
16 WRZ 16:00GKS Szydłów 3 — 4 ¬ródłoklasa B
 90'  
18' 38'
23 WRZ 11:00¬ródło 2 — 0 Victoria 2009klasa B
 
23 WRZ 16:00GKS Szydłów 1 — 5 Piast IIklasa B
 64'  
65' Radosław Kogut
30 WRZ 11:00Piast II 3 — 1 ¬ródłoklasa B
 
PA¬ 11:00¬ródło 1 — 6 Zorza Tempoklasa B
 
PA¬ 14:00GKS Szydłów 0 — 6 MKS Zdrój IIklasa B
 90'  
21 PA¬ 11:00¬ródło 1 — 3 GTS Rakówklasa B
 
21 PA¬ 14:00GKS Szydłów 0 — 0 Victoria 2009klasa B
 90'  
LIS 10:30MKS Zdrój II 3 — 1 ¬ródłoklasa B
 
LIS 11:00Zorza Tempo 9 — 2 GKS Szydłówklasa B
 
21 KWI 14:00GKS Szydłów 0 — 4 Nidzicaklasa B
 
28 KWI 11:00¬ródło 3 — 2 GKS Szydłówklasa B
 
MAJ 11:00Piast II 1 — 1 GKS Szydłówklasa B
 
12 MAJ 11:00GTS Raków 4 — 3 GKS Szydłówklasa B
 
18 MAJ 13:00MKS Zdrój II 3 — 0 GKS Szydłówklasa B
 
CZE 11:00Victoria 2009 2 — 2 GKS Szydłówklasa B
 
CZE 11:00GKS Szydłów 1 — 6 Zorza Tempoklasa B