Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,601
· Najnowszy użytkownik: Maloofaq10x
Statystyki
statystyka
Przemysław Krogulec (27)
Imię:Przemysław
Nazwisko:Krogulec
Data urodzenia:07 maja 1993
Wiek:27 l 58 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:ULKS Łączna

Przebieg kariery:
2009/10 Orlicz II Suchedniów  11/10/  3 1076'
2009/10 Orlicz Suchedniów     0/  0/  6     95'
2010/11 Orlicz Suchedniów    1  5/  5/  2   491'
2010/11 Orlicz II Suchedniów 1   5/  4/  1   449'
2011/12 Orlicz II Suchedniów 1   8/  8/  0   720'
2011/12 Orlicz Suchedniów     8/  6/  3   747'
2012/13 Orlicz Suchedniów    215/15/  0 1350'
2012/13 Orlicz II Suchedniów    6/  6/  0   540'
2013/14 Orlicz Suchedniów   127/26/  1 2379'
2013/14 Orlicz II Suchedniów    1/  0/  2     78'
2014/15 Orlicz Suchedniów    215/13/  0 1292'
2015/16 Orlicz Suchedniów   
2016/17 Orlicz Suchedniów   
2017/18 ULKS Łączna    2/  2/  0   180'

Analityka statystyczna:
Razem: 2 1 5103/95/18 9397'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (7) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Przemysław Krogulec.


31 MAR 11:00Ekstremalni 4 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
KWI 11:00ŁKS II Łagów 6 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
15 KWI 11:00ULKS Łączna 2 — 3 Polonia Białogonklasa B
490'  
22 KWI 15:00KS Smyków 0 — 1 ULKS Łącznaklasa B
490'  
29 KWI 11:00ULKS Łączna 4 — 1 Płomieńklasa B
 
MAJ 16:00Granat 3 — 0 ULKS Łącznaklasa B
 
12 MAJ 17:00ULKS Łączna 0 — 1 Skałaklasa B
 
20 MAJ 16:00Samson 6 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
27 MAJ 11:00ULKS Łączna 2 — 6 Czarnoviaklasa B
 
CZE 15:00KS Kamienna W. 2 — 3 ULKS Łącznaklasa B