Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 54,849
· Najnowszy użytkownik: delastof100x
Statystyki
statystyka
Kamil Bednarek (22)
Imię:Kamil
Nazwisko:Bednarek
Data urodzenia:26 marca 1997
Wiek:22 l 30 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Czarni Połaniec

Przebieg kariery:
2011/12 Czarni Połaniec  
2011/12 Czarni Połaniec  
2012/13 Czarni Połaniec  
2012/13 Czarni Połaniec  
2013/14 Czarni Połaniec 4   8/  6/  1   616'
2013/14 Czarni Połaniec   1  0/  0/  1     21'
2014/15 Czarni Połaniec 3  1  6/  6/  8   816'
2015/16 Koprzywianka Koprzywnica    0/  0/  5     54'
2016/17 Czarni Połaniec  

Analityka statystyczna:
Razem: 7  214/12/15 1507'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


16 SIE 17:00Zenit 4 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
 
23 SIE 17:00Koprzywianka 2 — 0 Orlętakl. okręg.
93'  
88' Jarosław Witkowski
WRZ 16:30LZS Samborzec 5 — 2 KoprzywiankaPuchar okr.
   
WRZ 16:00Koprzywianka 0 — 3 Moraviakl. okręg.
13  
13 WRZ 16:00Wisła N. K. 2 — 3 Koprzywiankakl. okręg.
 
20 WRZ 16:00Koprzywianka 1 — 1 Piast S.kl. okręg.
1312'  
79' Wiktor Nasternak
23 WRZ 15:30Świt 3 — 0 KoprzywiankaPuchar okr.
   
26 WRZ 15:00GKS Nowiny 2 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
820'  
71' Adrian Drzazga
PAŹ 15:00Koprzywianka 3 — 2 Sparta D.kl. okręg.
83'  
88' Jarosław Witkowski
PAŹ 16:00Polanie 2 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
 
11 PAŹ 15:00Gród 0 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
 
18 PAŹ 14:00Koprzywianka 0 — 4 Wicherkl. okręg.
 
24 PAŹ 13:00Star 7 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
 
31 PAŹ 13:00Koprzywianka 4 — 1 Stalkl. okręg.
 
LIS 13:00Orlicz 4 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
 
11 LIS 12:00Koprzywianka 1 — 5 Granatkl. okręg.
1316'  
75' Krystian Jarosz
15 LIS 12:00Zieleń 2 — 3 Koprzywiankakl. okręg.
 
20 MAR 15:00Koprzywianka Arka 0 — 3 Zenitkl. okręg.
 
26 MAR 15:00Orlęta 3 — 1 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
KWI 16:00Koprzywianka Arka 1 — 7 Polaniekl. okręg.
 
10 KWI 16:00Moravia 10 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
17 KWI 16:00Koprzywianka Arka 0 — 7 Wisła N. K.kl. okręg.
 
23 KWI 16:00Piast S. 1 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
30 KWI 17:00Koprzywianka Arka 0 — 4 GKS Nowinykl. okręg.
 
MAJ 17:00Sparta D. 6 — 1 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
MAJ 17:00Koprzywianka Arka 0 — 7 Gródkl. okręg.
 
15 MAJ 17:00Wicher 4 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
22 MAJ 17:00Koprzywianka Arka 0 — 2 Starkl. okręg.
 
26 MAJ 17:00Stal 4 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
29 MAJ 17:00Koprzywianka Arka 0 — 2 Orliczkl. okręg.
 
CZE 17:00Granat 11 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
11 CZE 17:00Koprzywianka Arka 2 — 5 Zieleńkl. okręg.