Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 41

· Użytkowników online: 2
6avac9285eh0, Elefantaoj13hh

· Łącznie użytkowników: 43,007
· Najnowszy użytkownik: Elefantaoj13hh
Statystyki
statystyka
Kamil Rugała (23)
ImięKamil
Nazwisko:Rugała
Data urodzenia:13 czerwca 1995
Wiek:23 l 63 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Baszta Rytwiany
Przebieg kariery:
2011/12 Czarni Połaniec   1  5/  5/  0   450'
2011/12 Czarni Połaniec    0/  0/  1     36'
2012/13 Czarni Połaniec    6/  6/  0   540'
2013/14 Czarni Połaniec 2  1  7/  7/  1   675'
2014/15 Baszta Rytwiany 4   7/  5/  0   607'

Analityka statystyczna:
Razem: 6  225/23/  2 2308'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


17 SIE 17:00Gród 5 — 5 Basztaklasa A
1188'  
41' 50' 89' Dariusz Maj
24 SIE 17:00Zryw 2 — 5 Basztaklasa A
1169'  
70' Dariusz Gardyński
31 SIE 16:00Victoria 2009 1 — 5 Basztaklasa A
790'  
79'
WRZ 16:00Baszta 1 — 1 KS Tarłówklasa A
1890'  
14 WRZ 16:15Spartakus II 2 — 2 Basztaklasa A
1490'  
33'
21 WRZ 15:00Baszta 3 — 4 Świtklasa A
 
28 WRZ 15:00GKS Górno 1 — 0 Basztaklasa A
1190'  
12 PAŹ 15:00Agricola 3 — 3 Basztaklasa A
 
19 PAŹ 15:00Zorza Tempo 0 — 1 Basztaklasa A
 
26 PAŹ 13:00Baszta 0 — 2 Nidzicaklasa A
 
LIS 13:00OKS Opatów 5 — 0 Basztaklasa A
390'  
LIS 13:00Baszta 2 — 3 Polanieklasa A
 
11 LIS 12:00Baszta 0 — 1 Wisłaklasa A
 
29 MAR 15:00Baszta 1 — 0 Gródklasa A
 
Baszta 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
19 KWI 15:00KS Tarłów 1 — 1 Basztaklasa A
 
25 KWI 17:00Baszta 3 — 0 Spartakus IIklasa A
 
30 KWI 17:00Baszta 2 — 6 Zrywklasa A
 
MAJ 15:00Świt 2 — 1 Basztaklasa A
 
MAJ 17:00Baszta 1 — 1 GKS Górnoklasa A
 
17 MAJ 15:00Wisła 4 — 1 Basztaklasa A
 
23 MAJ 17:00Baszta 3 — 1 Agricolaklasa A
 
31 MAJ 13:00Baszta 2 — 2 Zorza Tempoklasa A
 
CZE 15:00Nidzica 1 — 2 Basztaklasa A
 
CZE 15:00Baszta 3 — 0 OKS Opatówklasa A
 
13 CZE 16:00Polanie 1 — 0 Basztaklasa A