Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 48

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 81,464
· Najnowszy użytkownik: TPS2020
Statystyki
statystyka
Robert Mi¶kiewicz (21)
Imię:Robert
Nazwisko:Mi¶kiewicz
Data urodzenia:14 lutego 1999
Wiek:21 l 10 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Astra Piekoszów

Przebieg kariery:
2012/13Astra Piekoszów  
2013/14Astra Piekoszów  
2014/15 Astra Piekoszów 1  116/13/  0 1217'

Analityka statystyczna:
Razem: 1  116/13/  0 1217'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 13:00Astra 1 — 2 Partyzantkl. okręg.
1380'  
WRZ 11:00ŁKS Łopuszno 0 — 4 Astrakl. okręg.
1380'  
40+1'
WRZ 17:00Astra 0 — 0 Spartakuskl. okręg.
1374'  
75' Mateusz Ziętal
13 WRZ 13:00Astra 2 — 4 Orlętakl. okręg.
1380'  
17 WRZ 16:30GKS Nowiny 2 — 1 Astrakl. okręg.
1380'  
20 WRZ 11:00Astra 3 — 1 Hetmankl. okręg.
1380'  
27 WRZ 11:00Gród 1 — 2 Astrakl. okręg.
1380'  
PA¬ 16:00Astra 7 — 1 UKS Chęcinykl. okręg.
1380'  
PA¬ 11:00Lechia 2 — 1 Astrakl. okręg.
1380'  
12 PA¬ 12:00Astra 4 — 0 Victoriakl. okręg.
1380'  
18 PA¬ 11:00Orlicz 1 — 2 Astrakl. okręg.
1380'  
80'
LIS 11:00Bucovia 9 — 0 Astrakl. okręg.
1380'  
11 KWI 11:30Partyzant 0 — 0 Astrakl. okręg.
1380'  
19 KWI 10:00Astra 3 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
25 KWI 12:30Spartakus 1 — 1 Astrakl. okręg.
 
MAJ 16:00Orlęta 2 — 0 Astrakl. okręg.
 
MAJ 17:00Astra 0 — 4 GKS Nowinykl. okręg.
1329'  
30' Piotr Kwiecień
MAJ 12:30Hetman 4 — 0 Astrakl. okręg.
 
17 MAJ 13:30Astra 0 — 2 Gródkl. okręg.
1680'  
24 MAJ 10:00UKS Chęciny 2 — 1 Astrakl. okręg.
1474'  
75' Robert Mariasik
31 MAJ 11:00Astra 1 — 1 Lechiakl. okręg.
 
CZE 11:00Victoria 1 — 2 Astrakl. okręg.
 
CZE 17:30Astra 0 — 1 Orliczkl. okręg.
 
17 CZE 17:30Astra 9 — 1 Bucoviakl. okręg.