Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 2
Wallerse3, Birdonaq9

· Łącznie użytkowników: 41,318
· Najnowszy użytkownik: Wallerse3
Statystyki
statystyka
Wojciech Wrona (19)
ImięWojciech
Nazwisko:Wrona
Data urodzenia:13 lipca 1999
Wiek:19 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Juventa Starachowice
Przebieg kariery:
2012/13Juventa Starachowice  
2012/13 Juventa Starachowice  
2013/14Juventa Starachowice    1/  0/  2   111'
2014/15 Juventa Starachowice    3/  0/  8   334'
2015/16 Juventa Starachowice  

Analityka statystyczna:
Razem:    4/  0/10   445'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


25 SIE 17:00Juventa 2 — 1 KKP KoronaŚLJM
5  
29 SIE 11:00Rodzina 0 — 6 JuventaŚLJM
 
WRZ 17:00Juventa 3 — 0 KP KSZO 1929ŚLJM
 
WRZ 11:00Juventa 0 — 5 Korona SAŚLJM
 
12 WRZ 11:00Granat 2 — 1 JuventaŚLJM
 
16 WRZ 16:30Juventa 6 — 1 OrlętaŚLJM
 
19 WRZ 11:45Pogoń — JuventaŚLJM
 
26 WRZ 10:00KKP Korona 2 — 2 JuventaŚLJM
 
PAŹ 11:00Juventa 3 — 2 RodzinaŚLJM
 
10 PAŹ 11:00KP KSZO 1929 3 — 0 JuventaŚLJM
 
24 PAŹ 11:00Juventa 3 — 1 GranatŚLJM
 
27 PAŹ 14:30Korona SA 1 — 0 JuventaŚLJM
 
LIS 14:00Orlęta 0 — 5 JuventaŚLJM
 
16 KWI 12:00KKP Korona 2 — 2 JuventaŚLJM
 
30 KWI 11:00Orlęta 0 — 1 JuventaŚLJM
 
MAJ 10:00Juventa 5 — 0 RodzinaŚLJM
 
21 MAJ 11:00Juventa 0 — 5 KKP KoronaŚLJM
 
25 MAJ 17:00Juventa 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJM
 
28 MAJ 12:00KP KSZO 1929 4 — 1 JuventaŚLJM
 
CZE 13:00Juventa 5 — 3 OrlętaŚLJM
 
12 CZE 11:00Rodzina 1 — 3 JuventaŚLJM